4
  • Jötün
    #4
    Szily3!
    Remélem nincs otthon nálatok fegyver! :-)

    Amúgy meg:
    Jó ne legyen senkinél fegyver, de akkor a rendőröknél sem!
    -Csak el kell olvasni Posta Imre könyveit, hogy milyen ideggyenge marhákat vesznek fel rendőrnek, hogy kiderüljön mennyire igazam van.-
    Olyan is lehet, hogy a merénylő a rendőrtől veszi el a fegyverét, és azzal gyilkol. Volt már rá példa.

    Summa summarum:
    Aki idióta az megoldja a dolgot, kerül amibe kerül.
    Inkább a szülőkről lehetne, egy kis eszmefuttatást tartani, akik ilyen közveszélyes kölköt "nevelnek" (sokat nem nevelhették) fel.
  • szily3
    #3
    cateran: maradjunk annyiban, hogy hajlamos vagyok a szélsőségekre, ok? :)
    Amúgy meg van sok érdekes témába vágó könyv meg film (pl elsőnek a zeitgeistot ajánlanám), érdemes\érdekes őket elolvasni. Nem állítom, hogy minden igaz, ami bennük van, de több benne az igazság, mint abba, amit eddigi éveid alatt szájadba rágtak.
    Keresztkérdés: Elhiszed, hogy jártak már földönkívülíek Magyarországon? (Gyurcsányon kívül persze, de az inkább ökör...)
    Na mind1, nem fárasztlak, jóccakákat (amíg még van, hol aludni :)) )
  • cateran
    #2
    Kommented olvasva csak 1 dologgal nem értek egyet:"...mégsem kattantam még be .."
    A többire megértő bólogatás....
  • szily3
    #1
    A fiú beteg volt, antiszockó, meg minden, azt hiszem, ezt már letárgyaltuk, kezd lerágottá válni a téma. Így is, úgy is csak eszköz az egész a német média és politika kezében. GYÁSZ? Inkább szenzáció.
    A számítógépes játékok hátán meg egyértelműen fel van tüntetve a korhatár, de ha az eladók nem tudják elolvasni, akkor nyugodtan adjanak mindent 18 felett. Mindegy, hogy Bioshock, vagy teknősgyilkos Mario...
    Részemről: Nem vagyok még 16 sem, mégis kitoltam pár tucat 16 és 18 plusszos gamet, mégsem kattantam még be :_S_S_S_S_S_S_S_S_S_S_S_S
    Bár lehet, hogy befogok, ez a sok "mindenekfelett" emberke, akik a bársonyszékekben ülnek, és lopják kisemberek pénzét, hogy aztán eladják magukat nekünk (bár inkább a szenilis 90+-os néniknek :-S )... Szóval akik felettünk állnak, azok többnyire mind fajunk árulói avagy selejtjei.
    Mindig ők követték el a legnagyobb csalásokat (kezdve a kitalált középkorral, vagy még előbbi eseményekkel, akár vallásokkal). Most csak annyira futja nekik, hogy ráakaszkodjanak erre a szerencsétlen fiúra, meg a játékokra... Bár azért Rockefellerék gazdasági válsága nem semmi... - Így belegondolva durva, hogy mindhárom krízist ők idézték elő X|