39
Blacklight
  • Solid Snake
    #39
    The Complete Blacksmith Tutorial
  • bosco05 #38
    Steamből keresd meg az exe-t és azt indítsd el, ott kiírja a hibaüzenetet. Nálam ugyan ez volt, dx11-hez kellett valami dll-t szednem és jó lett. Egyébként valaki írta, hogy nincs topic, hát mától van :) Vettem a fáradtságot és kreáltam egyet. BLR Topic
  • Ry0K3N
    #37
    Kebab.
  • Akuman
    #36
    Sziasztok.
    Segítségre lenne szükségem.

    Felraktam a játékot, rendben menne is, ha nem dobna ki minden ÚJ pálya elején, hogy nincs már elegendő video memoria. Sokkal keményebb igényű játékokat is viszi a gépem, szóval nem a géppel van a baj.

    Mikor elindítom és belépek egy meccse akkor az végig tökéletes. Amint vége a körnek és jön az új pálya akkor zárodik be a játék.

    Ha valaki találkozott már ezzel vagy van tipp az kérem segítsen, köszönöm
  • Fpocok
    #35
    Szerintem is jópofa, de sajna nincs időm most rá.
  • berczely
    #34
    Nálam nem indul! Steam-es játékok pedig szoktak menni gond nélkül! Letölti, elindítom patchelt, de semmi! Felrakta ezt a 4-es keretrendszert is szóval nem tudom mi baja! Rámegyek a Play-re azt semmi.
  • Me0w
    #33
    Nekem is tetszik, jopofa porgos kis hulyeseg. 1 orat jo loni vele :)
  • JethroHUN
    #32
    Nem rossz játék. Grafika is nagyon jó. Fizetni sem lesz nagyon fontos, mivel akár az alap gépkarabélyoddal is lelőheted azt aki megveszi a legjobb cuccokat. Mondjuk szemtől szembe ő fog nyerni az biztos. Közepesen jó fegyvert össze lehet rakni csak játékból. De mellette jobb páncél elemekre nem fogja futni, se egyéb dolgokra. Gránát, medic cucc stb. Nem tudom mennyibe kerül a zen(valódi pénz->ZEN, a GP az amit a meccsekért kapsz) de az biztos hogy ha premanens akarod meg venni a dolgokat az biztos nem olcsó ZENben sem, pláne GPbe. Ahhoz nagyon sokat kell játszani... 180-200 a maximum GP amit kapsz egy meccsért. Fel lehet venni mások (haláluk után) eldobott fegyverét is.

    Az én gépemen valamiért nem fut, sehogy. Bezuhan az fps 25 alá néhány helyen, csak úgy... Ha választani kellene EZ és mondjuk a BF3 között, valszeg BF3 lenne, azt egyszer megveszed, minden elérhető. De ez rossz hasonlat volt.
  • JethroHUN
    #31
    Gamespoton volt róla egy cikk. Azért töltöttem le, megnézem milyen. De nagyon valószínű, h az őrületesen lassú patchelést, nem várom ki és uninstall.
  • Fpocok
    #30
    bump
    mert megérdemli.
  • Fpocok
    #29
    Bazzeg, itt aztán van customization.
    És még a codosokra is gondoltak, van benne beépített WH :D
  • Fpocok
    #28
    Most toltam egy kicsit. Nem rossz eddig. Vannak benne jó dolgok. Jókat lehet benne lövöldözni! GYERTEK TI IS!
  • Prince23
    #27
    Tölthető a Beta!!

  • gosumofo
    #26


    ez már a következő rész csak nincs topikja :) ingyenes lesz
  • grebber
    #25
    Patch
  • grebber
    #24
    pcgames.de teszt 59%
  • nimfas
    #23
    Crack-et nem tud hozzá valaki??? :-D
  • Shep
    #22
    Most ebben a single player milyen egyáltalán, rendes történet,vagy csak pályák aztán botokkal lehet lövöldözni?
  • Kaslerka #21
    Gondoltam megvenném, de Magyarországon a LIVE miatt nem játszható?
  • STREEX
    #20
    gameplay
  • Prince23
    #19
  • STREEX
    #18
    E3 trailerek
    első

    második

    multi1

    multi2
  • grebber
    #17
    Exclusive World of Blacklight Dev Diary
  • Prince23
    #16
    új videó

    Bannernak?

  • Prince23
    #15
    Hungamer előzetes
  • Prince23
    #14
    Új trailer

    megjelenés nyáron
  • Prince23
    #13
    gk

    ingame képek am
  • PJack
    #12
    biztos h nem ingame, de jónak tűnik.
  • Me0w
    #11
    Pont ezt akartam kerdezni :D
  • Prince23
    #10
    Hardwired.hu
    az jó megbízható magyar oldal.
  • poppe
    #9
    gamespot csak boxra meg ps-re írja, reméljük logan-nek jobb az értesülése :)
  • DIESEL DOG #8
    Ha az első kép ingame kép akkor nagyon jónak ígérkezik! :)
  • REPS0L
    #7
    van benne NTW-20, rossz játék már nem lehet, fav :D
  • LeonSilver
    #6
    Lehet, de csak két lövésed lehet max.
  • akyyy
    #5
    magyarul jelenik meg hm?
  • Viktor99
    #4
    :D
  • LeonSilver
    #3
    Lehet más szemével is lövöldözős játékot játszani??
  • CheAteR88 #2
    megjelenés dátumáról lehet vmit tuddni?
  • Prince23
    #1
    Az America's Army és a Saw játékok által elhíresült Zombie Studios kilenc hónapja, saját pénzből készíti Blacklight c. csapat alapú sajátszemmel lövöldözős játékát. A cég vezére Mark Long szerint ezúttal nagyot fognak durrantani. A stúdiónál jelenleg 60 zombi alkalmazott szorgoskodik és ha minden a terv szerint alaku, avagy sikerül a Fox Atomic-kal - a 20th Century Fox leányával - megegyezni, akkor további 30-40 zombival kívánják bővíteni a létszámot.
    A sztori az Apokalipszis Most c. filmhez hasonló és 25 évvel a jövőben játszódik. Egy amerikai CIA fejes után kell elit csapatunkkal caplatnunk (elkapni vagy kinyírni), mivel a szóbanforgó személy megszakított minden kapcsolatot a központtal és saját szákállára kezdett akciózni. Csapatunkat négy, más és más speciális képességekkel rendelkező karakter alkotja. Állítólag könnyedén ki-be ugrálhatunk az egyes karakterek között (online koopban és szingliben egyaránt), annak függvényében, hogy épp mire van szükségünk a cél érdekében.
    Az Unreal Engine 3 által hajtott játék PC, PS3 és X360 platformokra érkezik