23
  • gettoharcos2
    #23
    TOR leírás
  • hottold
    #22
  • Hegi90
    #21
    "Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety." - Benjamin Franklin.
  • Alvarez999
    #20
    A gátlástalan hatalomvágy nem függ az életkortól.
  • Mike at home
    #19
    jaja, én azt kérdezném a drága angoloktól, hogy az aktív IRA ténykedés alatt, miért nem voltak ilyen biztonsági intézkedések, ennyi megfigyelés, állampolgárok minden lépéséről nyílvántartás, mint most
  • Mike at home
    #18
    egyszer biztos
    az internetgeneráci egyszer átveszi a hatalmat, ha másért nem, azért mert ezek a politikai vezetők sem élnek örökké
  • Mike at home
    #17
    mit mondhatnék: gartulálok az európai vezetőknek
    a babyboom korosztály vasmarokkal fogja az internetgenráció tökeit
  • Garrett27
    #16
    ezt én is kb így képzelem el.. csak az uccsó részéhez annyi: nem biztos, hogy 30-an aluliak nem szavaznának emígyen, igaz, nagyobb rá az esély, de szerintem ezekben az indítványokban inkább a pénz szagát kéne keresni, nem azt, hogy ki hány éves, amúgy pedig meg vagyok győződve róla, hogy úgy van, ahogy leírtad...
  • B0nFire
    #15
    "néhány hülye miatt szivatnak mindenkit." - Ez csupán egy jó indok, amire rá lehet fogni, hogy mindenkinek a jól felfogott érdekében és biztonsága miatt kell megfigyelni, lehallgatni, betiltani, korlátozni olyan embereket is, akik egyébként semmilyen törvénybe ütköző dolgot nem követtek el, és a megfigyeléshez és adatgyűjtéshez egyébként minden esetben bírósági végzés kellene. Amit nem kapnak meg addig, amíg valamivel meg nem tudnak vádolni. Így egy tollvonással legalizálják ezeket az intézkedéseket.

    Én nem azért tiltakozom ez ellen, mintha valamilyen törvénytelenséget művelnék a weben, csak az a baj, hogy máma még csak kis dolgokat, holnap meg már bármit megengednek maguknak. És mindezt törvényesen, hiszen majd áldását adja rá az Európai Parlament. És ott is jobbára vén szarháziak ülnek, akiknek valójában fingjuk sincs az internet mibenlétéről, mert ők csak a felszínt látják; igazából nem tudnak lépést tartani a fejlődéssel. Rögtön más lenne a leányzó fekvése, ha csupa 30-on aluli EP képviselő lenne. Nem szavaznák meg az ilyen javaslatokat, de nem is lenne szükség, mert a hasonló korú kortársuk nem nyújtana be ehhez hasonló indítványt sem.
  • szlovákiai hun
    #14
    Vorpal, majd gettóharcos vagy hottodild majd elmondja neked hogyan kell használni, ebbe ő a mester
  • szlovákiai hun
    #13
    Ez a cionista, háttérhatalom ismérve, megfigyelni, megosztani mindenkit
  • Amergin
    #12


  • Vorpal
    #11
    Ja és bocs - mi is az a TOR azt is magyarázza el nekünk ez a VALAKI,DD
  • Vorpal
    #10
    Na de jó lenne ha valaki elmagyarázná hogy kell a TOR t használni,DDDD
  • Alvarez999
    #9
    "kisebbségi ügyeknél mennyire tudják mondani, hogy rossz dolog a kollektív büntetés. kérdem én: mi ez akkor??"

    Félreérted a dolgot: ez nem kollektív büntetés, hanem kollektív védelem! Már annak, aki ezt beveszi.
  • torcipepe
    #8
    a legegyszerűbb, ha mindenki maga határozza meg a korlátait önmaga számára. ha valaki más mondja meg, az sokaknak nem fog tetszeni.
    akiben meg nincs önkontroll, az ne az iskolában kezdjen el lövöldözni, hanem maradjon otthon és lője fejbe magát.
    néhány hülye miatt szivatnak mindenkit.
    kisebbségi ügyeknél mennyire tudják mondani, hogy rossz dolog a kollektív büntetés. kérdem én: mi ez akkor??
  • Sir Ny
    #7
    létrehozásán mesterkednek? már rég sokkal szigorúbbb van.
  • Alvarez999
    #6
    Én ennek az előzésnek annyira nem örülök, sőt. Remélem, egy elemi erejű lázadás egyszer elsöpri ezeket az erkölcsi nullákat, akik olyan szigorú diktatúra létrehozásán mesterkednek, amilyen még nem volt a történelemben.

    Na persze hiába tépjük a szánkat, a kutya ugat, a karaván halad.
  • Cat #5
    "A G6-on miért heten vannak?"

    Az európai belügyminiszterek találkozóján részt vett az amerikai belbiztonsági miniszter is.
  • AzUs
    #4
    A G6-on miért heten vannak?
    Remélem semmi ilyesmi nem fog valóra válni.. Inkább pár vérengzés évente, mint, hogy milliók éljék életüket digitális börtönben! Persze ha tudnám, hogy egy vérengzés áldozata akár én is lehetnék, más lenne a véleményem, de hadd éljek már tudatlanságban...
  • Darth Sith
    #3
    "Szabadság, biztonság, a magánélet védelme"
    Majd ők megmondják nekünk h mi káros és mi nem. Ők mivel többek, hogy ezt eltudják dönteni helyettünk?

    Amerikai egyesült államok már létrejött, európai unió létrejött, lassan az ázsiai unio és létrejön, és onnan már csak egy piciny lépés a globális unio, és a hatalom máris egy kézben összpontosul.. Onnantól byebye szabadság, individualizmis.
  • Narxis
    #2
    Pedig ez vár ránk. Az ellenállás hasztalan.
  • pollux
    #1
    Digitális börtön....ez vár ránk? Rohadt szarháziak!........ ZEITGEIST Addendum!