9
  • bitbandita
    #9
    Pont hogy a rajongókat is megosztotta...
  • bitbandita
    #8
    Azért az amerikai nézőket is rendesen megosztotta a Watchmen. Jól tükrözi ezt, hogy 86milkánál tart eddig, világszerte 26-ot, ráadásul nagyon visszaesett az érdeklődés ami nagyon rossz ómen. Pl a Vasember jóval többet kalapozott össze ennyi idő alatt, és sokáig tartotta is magát a pénztáraknál. Amúgy meg lesz@rom...
  • Wolfi24
    #7
    Húú én a Knowing-ot várom, de nagyon. :D
  • Broafka
    #6
    az a baj, hogy amerikaiaknak egy szuperhős filmet adni, oylan mint kisgyereknek a csokoládét. Mi meg egyenesen menekülünk előle, de nem értem miért :S
  • Hoz_Hun
    #5
    Viszont az "Elrabolva" nagyon jó film. Azt bátran merem ajánlani.
  • tyuklepes
    #4
    Pontosan!
    Rajongóként nekem bejött, haveromnak, aki velem nézte, laikusként meg egy kliséhegy ... Kicsit sajnálom az anyagi eredményeit, viszont -gondolom- a DVD-eladások kárpótolni fogják. Én biztosan hozzájárulok!
  • Etinger
    #3
    Nem mondanám borzalmasan rossznak, inkább csak rálehetne sütni a jelzőt: "Csak fanatikusoknak!"
  • marcee
    #2
    Én számítottam rá, hogy a Watchmen nagyon vissza fog esni, mert szerintem (és akikkel néztem) borzalmasan rossz film, de ennek ellentmond, hogy az imdb-n meg nagyon jól áll. (jelenleg 8.1-es átlag, majd' 50e szavazattal, #213 hely)
  • winnie
    #1
    remake-fanatikusok hete volt, a witch mountain és a last house on the left is feldolgozás. nyamm:) (gondolom már mindenki sík ideg, hogy ezeket a filmeket miért kellett feldolgozni.)