12
  • bcsirke
    #12
    IGGEEEEN!! ALIG VÁROM!!
    a sin city a világ legjobb filmje!!!
    mondjuk kár hogy Mickey Rourke nem fog szerepelni, ő volt a kedvencem:(
  • diablo1336
    #11
    Nekem kell Jessica Alba a filmbe:D nem érdekel mit alakitott de jól nézz ki:D
    Amugy Sin City 1-et sztem nagyon eltalálták. Bármikor meg tudom nézni. Sztem az egyik legjobb képregényes film. grat hozzá csak legyen ilyen jó mint az első rész.
  • bmw
    #10
    Hat nekem az 1 sem tetszett...
  • Lalee1
    #9
    A visszahozás dolog itt hatványozottan igaz, ugyanis van még olyan füzet amiben szerepel marv, hartigan szóval, nem ezen múlott, a időrendiség itt nem számít, az első rész sem kronológiai sorrendben ment, elég csak arra gondolni, hogy marvot láthajuk a That Yellow Bastardban a kocsmában mikor hartigan és nancy találkozik, holott "előtte" már meghalt.
  • Lalee1
    #8
    Kíváncsi vagyok meik füzeteket fogják most filmre vinni.
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Willis jó volt nagyon. Kár a karakteréért - igaz, képregényben / filmben sem lehetetlen visszahozni egy szereplőt...
    Akit elfelejthetnénk simán - nem, nem a kicsi keblei a lényegesek -: Alba kisasszony rettentő sekélyes volt.
    Én Gail-t és Clive Owen karakterét erőltetném - az a szál nagyon érdekessé faragható. Főképp, hogy ugye egy akció-képregényben jól áll a reménytelen / nem teljesen hétköznapi szerelem téma.

  • emp
    #6
    Kááár.... kedvenc karakter volt. Simán lehetne még rá építeni, haláli vicces és ultrabrutál volt. Marv for President!
  • Danecay
    #5
    Ja, meghatározó karaktere volt az első résznek.
  • Macci
    #4
    Marv nélkül nem lesz az igazi...:(
    Messze ő volt a legdurvább az első részben! :)
  • Athor
    #3
    Willis és Rourke, mindkettő nagyon ott volt. Kár hogy nem térnek vissza a karaktereik...
  • sandor8206
    #2
    Rourke nem is akart szerepelni a folytatásban, tökös egy csávó :-) les*ar mindent!
  • Etinger
    #1
    Mickey Rourke nekem csöppet se hiányzik, ellenben Willis karaktere sokkal jobban...