63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Tirdi
    #25902
    Azért nekem is van benne valami...22,6GB
  • kem001
    #25901
    Lion's City 2.0 az egyik leginkább gépigényesebb busz..
  • fuszhi
    #25900
    win sp 3 gépen kell hogy legyen a dvd vagy cédéjén az omzinak van framework telepíteni kén az sp 3 után és egy mai játék direkt x verziójának telepítése is fontos volna. ebben a sorrendben. WIN SP 3 csomag rá framework és utána direk x utána pedig ha telepítetted majd szójá :))))) Üdv
  • Ikarus415
    #25899
    Azt hogy lehet beállítani, hogy minden mapot pl.:Scezecin pályán a busznak ne más Végállomás legyen Ibis-nél? pl.: Innen indulok|----------|és ne Schulbus meg ilyenek legyenek??
  • gabcsibkv
    #25898
    Érdekes. Betettem MAN Lion's City V2 (Kamaz) verzióját Rheinhausen V4 összes forgalmiára este domshof-hoz érve ahol többen vannak járművek előtte közben mikor már elértem elkezdett pattogni ugrálni a jármű.
    Lehetséges, hogy a modell sok poligonszámú és több volt abból egyszerre?
    Ezt lecseréltem az összeset Kamaz NL202 DFT V1-re és nem pattogott, ezt birta.
    Valamikor ahogy olvastam kiadják a készítők Man lion's City DFT V1-et, remélem annak a (mérete) le lesz csökkentve, mert így max 1 db ot lehet betteni azt is én vezetm.
  • alexander1993
    #25897
    Az új 260-asnak a csengőjét hogyan tudnám billentyűzetről nyomni?
  • rarma
    #25896
    Minden új buszt a sima Grundorf-ba szoktam kiprobálni.
  • kem001
    #25895
    Melyik pályán próbáltad? Vagy mindegyiknél ezt csinálja?
  • rarma
    #25894
    LMG 123 és kem001 !

    Persze hogy az az első mindig hogy megadom a járatszámot és a célállomás nevét,még a option-ba is teljesen felvettem a csuszkát, a gyalogosoknál, az utasok számánál meg 100% van beállítva.
    De kiprobáltam a 250.93-asal és ott azonnal ott voltak a buszmegállóba az utasok.
  • kem001
    #25893
    Nálam 33.3..
  • wollnerd #25892
    Az semmi! Az enyém 24,4 giga!
  • kem001
    #25891
    Akkor nem lehet, hogy levette az utasok számát egyszerűen?
  • LMG123
    #25890
    A busznak nincs köze a megállóban váró utasokhoz ilyen téren.

    kem001: nem kell kiírnia a járatot ahhoz, hogy utasok várjanak a megállóban... :)
  • kem001
    #25889
    Kiírtad a járatszámot?
  • rarma
    #25888
    Sziasztok!

    A most nemrég az ide feltett Ikarus-260.01-ről,nem tudom ki észlelte már valaki,hogy akár esti,akár reggeli menetrendel szeretnék menni,nincs egyik buszmegállóban egy utas sem,viszont az elöző bármelyik buszokkal probálva pedig van. Mi lehet a probléma?.
  • rarma
    #25887
    Üdv Hosszúpuska01 !

    Írtam neked privát üzenetett !!!
  • ozimak
    #25886
    Most néztem mekkora az OMSI mappám :D 12,7 giga
  • Hosszúpuska01
    #25885
    Okés köszönöm és elnézést hogy ide írtam!
  • TTÁDÉ
    #25884
    Warez téma!
  • Hosszúpuska01
    #25883
    Sziasztok
    Segítséget szeretnék kérni abban hogy hogyan tudnám aktiválni az omsi-t mert sehogy sem sikerül nem fogad el semmi email-t és serial-t :(
    előre is köszönöm válaszotokat!
  • Ikarusfan
    #25882
    Egyébként van ebben (is) rendes indításjelző, ami bezárásig szól. a <KY_csengo> az, de van a műszerfalon kapcsolója is (a bal fehér nagy).
  • gabesz012
    #25881
    Az legyen a legnagyobb baj. :) De egyszer remélhetőleg tényleg elkészül egy élethű bubuzós 260-as, meg egy csendeshidas-rángatós Zf-es is.
  • gabesz012
    #25880
    Én tökéletesen elvagyok a kis kedvenc D86-ommal, meg a ZF-es D89-el a mai napig. :) Max majd ha lesz vmi igazán élethű echte Bkv-s (hangra, működésre) busz, akkor nagyon fogok örömködni. De az NL, meg az o405 már nem mai darabok, mégis jók (a Mercinek inkább csak a hangja), meg az említett 263-as. Félreértés ne essék, nem fikázom senki munkáját, sőt. De ha egyszerűen kevés mod született eddig, ami tetszik... Na meg kritika nélkül fejlődni sem fognak. :)
  • ccv520
    #25879
    Blokk az enyémben se lesz. Egyelőre...
  • fuszhi
    #25878
    Régen azért örültél volna Te ilyen busznak is ;)
  • fuszhi
    #25877
    Nekem ez a kormány is tökéletes ;) MAN-okba is hasonló van.
  • fuszhi
    #25876
    Buszkészítés terén úgy érzem egyre rutinosabb lesz a csapat. Úgy gondolom ez egy jól sikerült munka. Közben még fejlődik a csapat tudománya érdemes lehet később egy régebbi projekt re visszatekinteni, hátha lesz kedvetek elkészíteni azt is úgy ahogyan az arra korábban nem nyílhatott a készítőknek/készítőnek lehetősége a nem meg felelő mennyiségű információ birtokában. Üdv szép munka.
  • Ikarusfan
    #25875
    A "nem igazi 260-as" hangokon kívül nekem igazából csak a kormányért fáj a szívem. Mert az alapból ilyen volt:



    Egyébként szerintem tök jó kis busz, mindkét verziójába beleszerettem :D
  • kem001
    #25874
    A hangja tényleg érdekes.. Ugyan az szinte mint a 263-asé.
  • TTÁDÉ
    #25873
    Köszönöm!
  • kem001
    #25872
    Alattad már belinkeltek egy működő oldalt. Egyébként nálam simán lejött az orosz oldalról.. Először beírtam a számokat, majd következő oldalon kivettem a pipát, és rákattintottam a linkre.. Majd elindul magától a letöltés.
  • gabesz012
    #25871
    Biztos csak én vagyok túl kritikus, de rohadtul nem tetszik a 260-as. Nálam még mindig a 263-as elsőnek kiadott kéziváltós verziója viszi a prímet (pedig nem szeretek váltogatni, de nagyon el lett találva az a busz). Szóval a 260-assal a bajaim: mit keres benne D10-es? (aminek szerintem eleve nem jó a hangja, nem csak ennél a modellnél); az egyenes műszerfal becsülendő, de igaziból azért nem teljesen így nézett ki, főleg a kapcsolók megoldása nem tetszik; a váltónál blokfék fokozatot még mindig nem lehet kapcsolni, meg szerintem a működésése sem élethű (már amennyire emlékszem rá, hogy milyen egy praga-s busz, úgy 10 éve nem volt szerencsém olyanhoz). Nagyjából ennyi, majd teszteljük a CCV féle verziót, ahhoz több reményt fűzök. :)
  • fuszhi
    #25870
    Lehetne a datafeltöltés re simán feldobni csak és semmi orosz lecke.
    Mert ö szóval már indent végignyomkodtam és igen igényt tartanék rá ha lehet. Gyönyörű autóbusz.
  • atty707
    #25869
    Itt is megtalálod:
  • Routeres
    #25868
    Igen érdekes járgány lett. De nagyon élvezem. Lesz miről videót csinálnom. :D
  • LMG123
    #25867
    Az az érdekes benne, hogy ha mész vele kicsit, utána van alapjárata, vagyis hangja az alapjáratnak... :D
  • fuszhi
    #25866
    Tehát hogyha nekem az a ráncajtós busz tetszik akkor mi az eljárás ?
    Behozza az adott oldalt és mire kattintsak rá az egérrel?
    Előre is köszi. Meg azt is hogy fel lett dobva.
  • olimano2222
    #25865
    diavetítés forever!:D Egyébként Hajrá!
  • TTÁDÉ
    #25864
    Új videó Debrecenből most a videót D4V3_HUN készítette:
  • kem001
    #25863
    Igen, sajnos..