63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gcs7e7
    #26182
    kösz. jó lett.
  • gcs7e7
    #26181
    köszi. ... mibaj az "S" betűimmel?
  • TheSosy
    #26180
    Talán abbahagyhatnád a sok "S" betű írását,és próbáld meg újra berakni a buszt.
  • gcs7e7
    #26179
    mit csináljak?
    csak az ajtók színe változik :SSSSSSSSSSSSSSS
  • kriszi94
    #26178
    Boaah fährt er scheiße = annyit tesz, úúhh de sz.rul vezet amit kérdeztél kedves IkarusFan :D
  • Erlau Trans #26177
    Én is így szoktam, de így a valósághű is, a birka magyar ha csak elől van felszállás akkor is megy hátra. Még az is aki nem akar bliccelni.
  • gcs7e7
    #26176
    most nálam jött elő h nem adja be 260-nál a festéseket!!! :SSSSSS
  • gcs7e7
    #26175
    én úgy csináltam h először nyitottam az elsőt, ha fent voltak kinyitottam a leszállóknak
  • wollnerd #26174
    Ehhez a festéshez kéne majd a első ajtós script hogy az első ajtóhoz menjenek az utasok. :)
  • gcs7e7
    #26173
    mostmár az van fent! :) a kép maradt! :D
  • gcs7e7
    #26172
    köszi! :D
    akkor mindjárt frissítem az oldalt!
  • Ikarus412
    #26171
    Nagyon jó :D a készülő 166A pályához tökéletes lenne
  • Bipper
    #26170
    Ezeket a festéseket fel tudnád tölteni? Mert nagyon tetszenek :) Vagy el tudnád küldeni e-mail-ben?
  • gcs7e7
    #26169
    tőlemaztán... :DDDD

    :D :
  • Zoliikp
    #26168
    Azt javaslom, vesd össze a két busz mappájában lévő hof-fájlt.
    Abban lesz a dolog nyitja....
  • Erlau Trans #26167
    Király! Holnap akartam megcsinálni, így már nem kell. Lehet, hogy pár aprósággal (utastájékoztató matricák pl.) ki fogom egészíteni, ha megengeded. :)
  • rarma
    #26166
    Nem tudom mert ez a Egypt-Cairo v1.0 térkép .exe-és volt és magátol telepítette,de ahogy most mondod, akkor lehet az hiányzik belöle, amit a szerkesztő egyén nem készített el benne. Csak azt nem értem hogy a sima Grundorfnál kiirja abusztáblára a célállomást, de viszont meg utasok nincsenek egyik megállóba sem,ha pedig más tipusú buszal probálom ki, akkor ott meg vannak.
  • gcs7e7
    #26165
    gcs7e7.5mp.eu

    Agria Volán EGER

    260.06


    260.06 ránc
  • Ikarusfan
    #26164
    Német tudású játékosokat kérdeznék; mit jelent ez a "vóderzensájze" vagy mi, amit folyton magyaráznak leginkább a női egyedek a buszon a játék közben (természetesen nem azért, mert olyan jól vezetek)?
  • gcs7e7
    #26163
    köszi!
  • gabcsibkv
    #26162
    Hello !
    Rollband79 mappába másoltál tábla feliatokat ami a pályához kell? Mert itt a végállomás kiirás üres.
  • mojorisin
    #26161
    Köszi, mégis én voltam béna!
  • halaszfi
    #26160
    Üresbe tevésnél is kell kuplungolni. (Tehát Tab+N)
  • mojorisin
    #26159
    CCV-520, bocsánat!
  • mojorisin
    #26158
    Az IkarusSTR féle 260-as manuális változatával mielőtt megállok üresbe rakom, és nem fullad le, de a CCV-550-es buszával viszont csak akkor nem fulladok le ha végig nyomom a kuplungot..bill-el váltok és igy elég körülményes ha mindig a kuplungot kell nyomni...mit kellene áirni ahhoz hogy üresnem ne rohadjon le? Vagy én bénázok?
  • dgufoplast
    #26157
    Moges 1.0 :)
  • gcs7e7
    #26156
    melyik pálya? :D
  • retoucher
    #26155
    Lecsavartam egy kanyart a jó öreg volánnal is!







  • kem001
    #26154
    Sehogy..
  • fcbarcelona1
    #26153
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni ,hogy át lehet e konvertálni city bus simulator 2010-ből a buszokat az omsi-be?
  • rarma
    #26152
    Sziasztok!
    Na kiprobáltam több térképnél is az 1_Ikarus 260.01,de ugyan az a probléma mint a sima grundorfnál,nem szállnak fel az utasok,pedig mindent megadtam neki,menetrendet stb... A képen látható is hogy a busz háta mögöttihez mennek. Jelen proba esetén a Egypt-Cairo v1.0 térképet probáltam hátha ott jó,de ott sem,plusz itt csak a járatszámot írja ki,és a cél állomás nevét nem.

    A sima grundorf-nál pedig kiirja a cél állomást,de akkor sem szállnak fel valami miatt, mert egyátalán nincs utas a buszmegállókban.
    Mi lehet a probléma?.
  • zorba3333
    #26151
    Bocs, a válaszgomb lemaradt.
    Erre a hsz-re ment a válasz: #26149
  • zorba3333
    #26150
    Ismerem az általad említett "Joystic-os",
    becsületes nevén EPS (Electric Power Shift) váltót, anno, volt szerencsém hozzá. Télen utáltam, mert sokszor szarakodott elfagyás miatt az EP szelep, zömében a szelep fűtésének meghibásodása miatt, és 20-30 percbe is beletellett mire az állófűtésnek köszönhetően kiengedett.
    Ez persze a "ridegtartásnak" volt köszönhető (értsd csillaggarázs, nem korrekt szervizelés)és nem feltétlen a konstrukció hibájára utal. Az is tény, hogy a mostani 1-3 éves, helyközi/távolsági buszos múltra visszatekintő önjelölt "versenypilóták" stílusát hamar megbosszulja.
  • Erlau Trans #26149
    Én sem igazán értettem, hogy mi köze van a kúszó váltónak a az 395/E95-höz. Gondolom az előkészítős joystick váltóra gondoltak, ami a Scania gépészetes változatokban van. Ezekkel a fokozatot előre kiválasztod a váltókarral, majd amikor azt akarod, hogy tényleg abban a sebességben guruljon a busz, csak kuplungolni kell és kapcsolgat felfelé. Pl elindulsz kettesből, a kart betolod 5-be akkor 2 kuplung -> 3 kuplung -> 4 kuplung -> 5.
    Persze a hagyományos módon is lehet váltani vele.

    Ha a joystick elromlik, akkor a kar melletti kis fedelet felhajtva vannak gombok: 2,4,6,,R,N sebességi fokozatok. Ezt hívják sokan lopakodónak.
  • BlueMaster
    #26148
    Én ezt a változatát használom, és tökéletesen működik AI-nak!
  • kitt2000
    #26147
    263-as sem jó AI-nak?
  • Warrior888
    #26146
    Így se jó. :(
  • Warrior888
    #26145
    Köszönöm! :)
  • omsifan
    #26144
    Letöltöd ezt, és bemásolod:
    https://rapidshare.com/files/1360321514/S6-90U-708.7z
  • Warrior888
    #26143
    Hogy lehet megoldani hogy a 260.32 -esnek működjön a manuális váltója G27-tel? Billről megy, de a váltót hiába kapcsolgatom, nem reagál.