63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gabor514
    #28269
    Hogy lehet elindítani? Nem nem akar menni. :(
  • gcs7e7
    #28268
    egész jól néz ki! ezen már nincs mit átfesteni! :DDDDD
  • dgufoplast
    #28267
    Off-ban meg találod a járművet :)
  • Renault Agora
    #28266
    Milért? :D Ez valami lopott busz vagy mit tudom én. De egész jó. http://omsibussimulator.net/forum/index.php/topic,670.0.html Bár BÉTA.
  • olimano2222
    #28265
    lemaradtam valamiről :) ?
  • Renault Agora
    #28264
    Sziasztok! Lenne egy problémám talán tud valaki segíteni. Letöltöttem az új Solaris U12-őt át akartam festeni és minden repaint-nál ez lesz:

    Mit tegyek?
  • gcs7e7
    #28263
    hát nem volt rossz 5let! :) pont ez hiányzott a budapesti vonalakhoz!
  • Routeres
    #28262
    Én a PC 2007-et használom (szvsz. nem is kell több) csak az objektumok sűrűségét állítottam a maximumra. Így szépen elfut. Jó, mondjuk olyan luxusról, hogy árnyék már tavaly lemondtam.
  • Mr_no_NaMe
    #28261
    Köszönöm! A minimal beállítással teljesen tökéletesen fut, és 10 másodperc alatt feláll a pálya :D Nagyon tetszik ez a játék!
  • ccv520
    #28260
    Pont ezért tettem bele, hogy aki nem tudja, milyen az mikor az ajtóba beállnak, szembesüljön vele. :)
  • kem001
    #28259
    Te milyen beállításokat használsz OMSI-hez jelenleg?
  • Routeres
    #28258
    A korábban leírt konfigod nem egy mai darab. Az OMSI-nak - habár egyáltalán nem eget rengető a grafikája - hatalmas gépigénye van. Jóval komolyabb gépeket is megfektet.

    Javaslom, hogy az előre mentett beállítások közül töltsd be a PC 2006-ot, és próbáld ki, hogy fut.

    Következő opció már csak a PC upgrade lesz...
  • Tirdi
    #28257
    Grafika/FPS korlát is minimum? Ha igen, talán reinstall.
  • Mr_no_NaMe
    #28256
    Ikarus 260 V1.00 by CCV-520 - ezt töltöttem le, de most húzom az Ikarus 260.01-et is.

    Esküszöm soha nem érdekeltek a buszok, bár mindig szívesen néztem ahogy vezetik ezeket a nagy dögöket. Ezek az új szarok nem tetszenek, de a régi Ikarusokért egyre jobban meghalok, főleg, hogy most itt is kipróbáltam. Eszméletlen feelinges :D

    Csak az a gond, hogy szaggat a játék eszméletlenül :/ Nem tudom megcsinálni. Még ha minden minimumon is van, kb 10 perc mire betölti a pályát, onnan pedig 15 fps, ami 2-3 másodpercenként totál beröccen majd újra 15 fps.
  • generalGGabe
    #28255
    Ezért lenne jó egy olyan előre hajolós oldalra nézés, ahogy a valóságban is csinálják
  • matesz19
    #28254
    Én felismerem 4-ből 3-at. :D
    Zsálya utca
    Nagy Lajos király útja
    Kaffka Margit utca
    Ha jól emlékszem az utca neveire. :P
  • gcs7e7
    #28253
    1 Puskás
    2 Fogarasi/Kerepesi
    3 Pongrátz G. tér
    4 ?
  • nrgasdasd
    #28252
    Egy kis közvélemény kutatás , mutatok nektek négy darab képet, ki kell találni, hogy éppen merre jártunk, csak úgy szórakozásból, hogy megéri e energiát fektetni a valós pályába így egyedi objektek nélkül.

    http://www.kephost.com/images4/2012/11/8/a1_2012_11_8_yz7em0ssno.jpg

    http://www.kephost.com/images4/2012/11/8/a1_2012_11_8_6aet8wleaq.jpg

    http://www.kephost.com/images4/2012/11/8/a1_2012_11_8_god87wjxb0.jpg

    http://www.kephost.com/images4/2012/11/8/a1_2012_11_8_uh018cuwms.jpg
  • blekike
    #28251
    Üdv!
    Le szeretném törölni az Aerosoft launchert, de nincs benne a programok telepítése/törlésében. Az Omsi-t viszont sikerült letörölnöm.
    Van az Aerosofthoz uninstaller vagy manuálisan kell törölnöm a registry-ből?
  • gcs7e7
    #28250
    ilyenkor tanulom meg értékelni a buszvezetők munkáját:


    pont mint a valóságban: tömörüljünk az ajtó körül:


    csopikép:


    ÚJ LETÖLTÉSEK!

    Ikarus 260.32
    Bakony Volán

    Bács Volán
  • TheSosy
    #28249
    Há' nem erről a buszról beszéltél az előző hsz.-edben? :D
    Az 1. omsiba készült Ikarus 260 nagyon sz*r lett,de a magyar a legjobb
    omsi.hu-ról letöltheted.
  • Mr_no_NaMe
    #28248
    Magát a buszt meg lehet kaparintani? Vagy ő is a mod része? Nagyon fullosnak néz ki. A hangok pedig egyenesen eszméletlenek.
  • Mr_no_NaMe
    #28247
    Sziasztok! Tegnap tettem fel ezt a jó kis játékot! Nagyon tetszene, ha nem fél óra lenne mire elindul, és nem szaggatna úgy mint az állat. Letöltöttem a 260-as Ikarust és kb verem rá a kukimat annyira tetszik. Visszont annyira swapel a játék, hogy hihetetlen. Játszhatatlan. Valami tanács? Mit kell vele csinálni? Az egész gépet leülteti.

    E4400 proci, 8600 GTS, 2 giga ram. Sztem simán vinnie kéne.
  • gcs7e7
    #28246
    köszi
  • gylacus
    #28245
    Köszi!
  • Routeres
    #28244
    Hivatalos OMSI Fórum
  • ccv520
    #28243
    250 klímához kérnék egy kis türelmet, megkérdezem IkarusSTR-t, hogy feltölthetem-e egy külön modként a légkondit.
  • gcs7e7
    #28242
    am melyik fórumon volt?
    (bocsi a 2ért)
  • gcs7e7
    #28241
    "hálelújaaa" :DDDDDD várom nagyon!!! (ezt annyira nem, hanem a 280ast)
  • Tirdi
    #28240
  • bence099
    #28239
    New!
  • Bipper
    #28238
    Elküldtem :)
  • kuhnzsolt
    #28237
    Küld át a logfile.txt privátban.
  • Bipper
    #28236
    Bocsi a duplázásért, de még nem kaptam rá választ :( Az editorban az Objektumok betöltésénél, ha a "Load all"-ra rámegyek, akkor ezzel a hibaüzenettel visszadob, és nem tölti be az objecteket :(

    Tudja valaki mi lehet a baj, vagy hogy hogy lehet kijavítnai?
  • generalGGabe
    #28235
    Csináltam ma még háromfélét.
    Egyszerűeket, régi volános színekkel:




  • Ikarus412
    #28234
    Készítettem egy videót a BKVs módról amit BPO193 fórumtárs csinál :D
  • generalGGabe
    #28233
    Sziasztok! A Börzsöny- Fiktív pályának a buszaihoz egyedi festés is dukál. Oldalunkon meg lehet nézni a választékot, és szavzni is lehet rájuk.

    http://omsipalyagyar.uw.hu/
  • atty707
    #28232
    Ez a legújabb, próbáld meg frissíteni erre:
  • Haulin
    #28231
    Egy kérdésem lenne menetrend ügyben. Ma elkezdtem a menetrendemet az editoron belül csinálgatni. Leírásnak megfelelően meg is csináltam. A hof creator nevű programban is megcsináltam a hof file-t és bemásoltam a buszhoz. Indítom el a pályát lerakom a buszt, eddig tökéletes. Nos a gond itt az lenne, hogy a tour-ban nem jelenít meg az égvilágon semmit. Tudnátok ebben az ügyben segíteni? ( ha be kell valahogy állítani, hogyan?)
  • halaszfi
    #28230
    Sziasztok. Lenne egy életbevágó kérdésem. Bedöglött a Aerosoft Launcherem. Nekem 1.1 volt meg, és nem indul el. Nem tudom letörölni, mert valamit preparál, de nem hibaüzivel vág ki. A törlés órák után sem fejeződött be. Az OMSI megy, de nem tudom érvényesíteni a WoS Vol. 3-at. Hiába próbálom felülirni, az OMSI-ban csak 1.0.4 van, míg a WoS-ban is csak 1.0.7 . Ezért még felülírni sem tudom. Tudtok segíteni?