63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • fghjk
    #28434
    Naggyon tetszik, imádom :)
  • fghjk
    #28433
    Legyen már kész.... :)
  • Bipper
    #28432
    Na srácok?

  • kuhnzsolt
    #28431
    Köszönöm a javaslatot! Erről a hibáról én is tudok, ez most csak egy általános megoldás! Első a pálya, a honlap rá ér! Amúgy a jövő héten változik minden a honlapon!
  • Ikarusfan
    #28430
    Egy javaslat a honlaphoz; ne használj 1024-es képeket, inkább nagyobbakat, mert ha akkorákat használsz, nagyobb felbontásnál ismétlődik a kép, és manapság a többség 1280 vagy nagyobb felbontást használ.
  • kuhnzsolt
    #28429
    Üdvözlök Mindenkit!

    Elkészült 35-45%-ban a pálya honlapja! A pálya neve Mátra Fiktív!

    Az oldal az alábbi címen tekinthető meg: Mátrafiktív.atw.hu
  • gcs7e7
    #28428
    nah ha a 415 így lesz megcsinálva az egyik legtutibb járgány lesz! :D
  • Ikarusfan
    #28427
    Egy kis leírás, hátha segít:

    http://users.atw.hu/peti817172m/ik415.htm
  • Bipper
    #28426
    ÉÉÉÉÉNNNN!!! Szivesen :)
  • dgufoplast
    #28425
    Üdv! keresek olyan tagokat vagy kollégákat akik busz sofőrök vagy értenek a buszok hoz valami féle szinten :) le írás véget meg stb..... :) a busszal kapcsolatba :) én jelzem nem vagyok busz sofőr de itt nincs is Ikarus 415.04 es busz Nógrádba meg 14 es se sajnos de van 24 meg talán 26 os :) ha jó rémlik :)
  • dgufoplast
    #28424
    Helyes írási hibákért el nézést kérek :)
  • dgufoplast
    #28423
    Én nem szeretnék vitatkozni de kezdjük azzal hogy én egyedül csináltam a buszt vagy is konvertáltam nem 5-en azért úgy másabb a dolog szerintem és nem segíttet benne senki se de akkor adott a lehetőség le töltöd és össze rakod :) meg nézzük milyen lesz am 260 as sem teljesen 100% kos vannak benne számomra hiányos dolgok de én nem rimánykodom ez ügybe de a 415 höz vissza térve le írtam hogy ujjból össze lesz rakva majd és át is lesz textúrázva vagy is már van :) és készül is és azt is le írtam mikor ki adtam hogy nem vagyok busz sofőr és nem tudom mi hogy működik a buszon és az is le volt írva hogy hangom sincs hozzá mert itt st nincs egy olyan 415 se ami pesten van sajnos és igy korlátozott a csinálása meg én azt eredetileg magam nak csináltam és csak találomra raktam össze mi hogy van benne de utána el keztem tanulmányozni olvasgatam meg stb ez ügybe hogy többet tudjak róla :) de én vitát le zártam és mielőtt hülyeséget írsz olvas vissza és meg látod miét hiányos és miért olyan és ne felejtsük el hogy én egyedül raktam össze segítség nélkül :)
  • gcs7e7
    #28422
    szép!
  • Bipper
    #28421
    Ilyen autókat szívesen várunk még, mert én például a hyleileg magyar pályáimon ezeket használom, magyar rendszámmal :) Például Kispest, Dél-Pest, Miskolc...
  • kuhnzsolt
    #28420
    *összes
  • kuhnzsolt
    #28419
    Szép! Akár megcsinálhatnád/megcsinálhatnátok az egész Magyarországon felbukkanó autót az omsiba!
  • kem001
    #28418
    Egyre jobbak lesznek.
  • LMG123
    #28417
    Akadt egy kis probléma a modellekkel autók terén, de közben felmerült egy másik megoldás...ezért folytatódik a gyártás!

  • kuhnzsolt
    #28416
    Véletlenül nem én írtam azt a szót, csak ügyesen töröltem? xd
  • LMG123
    #28415
    Nem látok olyan szót a soraimban, hogy "jobbat"... Dedó szintre nem megyünk le, de tudni kéne olvasni és értelmezni egy mondatot rendesen. Annyira egyszerű a megoldás, nem tetszik, nem játszol vele. :) A tv műsorokkal is ez van...
  • Apocalipto
    #28414
    FPS-el gond nincsen, csak simán félkész lett a busz. Valós hangok hiánya, lámpatestek (a plafon világít nem a lámpa), műszerfal, fűtéskonzol stb.

    LMG-123: Ne menjünk le óvoda szintre. Ha valaki kritikával illeti bárki művét, akkor nem azzal kell védekezni hogy csinálj jobbat, hanem megfogadni a tanácsot és ebből pozitív változásokat eszközölni. Példaként említem CCV-520 buszát, régóta csinálta, újra is kellett neki kezdeni, de az valóban jó busz lett, minden szempontból. A modellig a 415 is jó lett, amiért minden elismerésem, de a dolog nyitja a részletekben rejlik. Ezek a részletek teszik tönkre a játékélményt, ha azok hiányoznak.
  • kem001
    #28413
    Lehet az lesz... Csak tényleg idegesítő, hogy végig hibátlanul levezetem a járatot, és más hibája miatt rontom el..
  • LMG123
    #28412
    Na mi lett belőle? Nem tetszik, csinálsz magadnak olyat, amilyet szeretnél vagy egyszerűen csak nem játszol vele...
  • kuhnzsolt
    #28411
    Bocs, de mi bajod van vele? Ha sok az FPS esés és nem tudsz játszani gyengébb a géped az enyémnél! Pedig nekem sincs atomerőművem! Ja és nem is az első ikarus.
  • vadaszpeter
    #28410
    lenne egy olyan kérdésem, hogy a MAN NL202-höz volt egy ultimate csomag, amiben volt tempomat. Ez a többi buszhoz sem lenne rossz. Valakinek van tippje arra vonatkozólag, hogy mit és hova kell beírni, hogy legyen a többibe? :)
  • Erlau Trans #28409
    Kapcsold ki az ütközést. Hónapok óta nem volt saját hibás koccanásom az OMSIba, csaki a hülye AI miatt karamboloztam. Emiatt a béka segge alatt volt a vezetési százalékom. Egy pár hete kikapcsoltam az ütközést, azóta javul a százalékom s azóta egyszersem fordult elő, hogy az utasok le akartak volna szállni, mert rosszul vezetek. Nsximum akkor morognak ha nagyot féjezek vagy padkázom.
  • Apocalipto
    #28408
    415-ösből sosem lesz normális busz OMSI-ba? Gyorsan ki kellett adni mint első Ikarust, aztán mi lett belőle...
  • kem001
    #28407
    Csak az az idegesítő, hogy miatta én szívok, és az utasok engem okolnak.. Pedig így sem egy hú de egyszerű Pálya ez a Römberg..
  • [HUN]FaTaL
    #28406
    Ennél sokkal jobb, amikor balról bekanyarodik egy AI autó eléd, nem tudsz megállni, majd közli a játék, hogy balesetet okoztál...
  • kem001
    #28405
    AI buszokat igazán meglehetne tanítani, hogy normálisan kiálljanak a buszmegállóból.. Akkora ívet vágnak le, hogy áttérnek a szemközti sávba, és persze, hogy én szívok miatta..
  • Brad33
    #28404
    Üdv!
    Még elég régen kezdtem el a berlini pálya bővítgetését. Aztán egyszer csak jelentősen kevesebb szabadidőm lett, és nem folytattam. Most újra nekiláttam, el is készült jó néhány járat (egy kicsit talán túl zsúfolt is lett és el is fáradt a pálya), de amikor teszteltem, azt vettem észre, hogy valamiért egy általam készített járat sem (korábbiak sem) közlekedik Al-ként.
    Azt is tudom, hogy hol kell keresni a hibát, de nem igazán értem ezt az ailist.cgf-es dolgot... Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!
  • dgufoplast
    #28403
    Küld meg nézem :)
  • Bipper
    #28402
    Akkor nem értem mért nem jó, mert a lehető összeset átszineztem :( Ha elküldöm a textet rá tudsz nézni gyorsan?
  • dgufoplast
    #28401
    Képen ott van mind 2 é :) 2-on ki is jelöltem direkt hogy látni lehessen :)
  • Bipper
    #28400
    A tetőn melyik? Csak mert hiába szinezem se az ajtó, se a tető nem jó :(
  • szabii98
    #28399
    ódekár..köszi
  • Bipper
    #28398
    Okés, azért köszi :)
  • dgufoplast
    #28397
    A váltó körül még nem turkáltam sajnos :) most jobban még modell körül dolgozom utána meg majd befele teszem az omsiba :) de van itt pár modell amit még meg kell csinálni de biztos van olyan aki tudd segitenni neked ez ügybe én nem mert nem voltam abba a részbe de majd sor kerül rá késöbb meg vissza kell jönni a sctrip világába van pár hónapos ki maradásom e téren :)
  • Bipper
    #28396
    Okés, én még a régihez csinálom azt a festést, amin a volánnál dolgozom, ahhoz kell :) A 260 4HP-500 nál tudnál privibe segíteni a váltóba?
  • dgufoplast
    #28395
    Csak szolok hogy készül újból és már változott is ki nézetre meg javítottam pár hibát a modellen is és át textúráztam teljesen az egészet majd teszek be képet :)