63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Haulin
    #28516
    Köszi a választ. Valami miatt ha a pipákat benne hagyom, akkor nem adja meg automatikusan az időt. Inkább kínlódok egy sort még vele.. :D Vagy befejezem teljesen a pályát ( több járattal) és akkor orvosolom a hibát.
  • bpo451
    #28515
    Hali.
    A következő lenne a problémám.
    Letöltöttem a 263-as bkv pack-ot (kék, ezüstnyíl, 173-as).
    Egyetlen apró gond vele, hogy nincsenek benne hangok.
    Hiába másoltam át a hangokat másik 263-asból, így se szólal meg semmi.
    Mit kéne tennem, hogy működjön?
  • atis0418
    #28514
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_14_1zpf0mced9.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_14_92jyikj6m2.jpg

    Ha fel is tenné a képet...még boldogabb lennék :)
  • atis0418
    #28513
    Szevasztok! Kis segítséget kérnék, SU15-ről van szó. A képen jelölt kapcsoló(k) milyen funkciót szolgálnak? Be vannak animálva, de semmit nem vettem észre:

  • kuhnzsolt
    #28512
    Esetleg innen!
  • alexander1993
    #28511
    Tudok valahonnan letölteni orosz járműveket OMSI-hoz?
  • Zoliikp
    #28510
    Csak valami olyan gond lehet, hogy az indulási időket manuálisan adtad meg.
    Amennyire ismerem ezt a részét, ha az Editorral készíted, és nem jó a "menetidő" a táblázatban, akkor a pipa kivétele után magadnak kell megadni.
    Szövegszerkesztővel még bonyolultabb, hiszen nem az időt, hanem az időnek megfelelő kódszámot kell megadni, nehezítve az egész műveletet.
    Valaki biztos tud segíteni konkrétummal, de célszerű elővenni a német leírást, és az alapján újra elkészíteni...
  • Haulin
    #28509
    Csinálok egy pályát. Már ott tartok, hogy 2járatot megcsináltam(nék). A menetrend sikerült, csak olyan szempontból nem, hogy indulok a járattal, és el kezd ugrálni az idő össze vissza (késés). A végén 4perc késésem volt, de mielőtt a buszmegállóhoz értem volna 17percet mutatott. A kis menetrend táblán, pedig az induláson és az érkezésen mind 13:15öt mutat. (Hozzáteszem 13:10kor indultam, 13:30-at állítottam be végállomásnak, de némely buszmegállónál, pl a 4.-nél 13perces késést írt, és az volt 13:23-kor.) Remélem valaki érti amit írtam. XD Ha lenne valaki oly kedves és tudna abban segíteni hogy még is mit hibázhattam, dobna egy pm-et? Hálás lennék!!! UI.: Ha kész a pálya dobok videót, ha akarjátok akkor meg is osztom veletek. Ahhoz képest, hogy az első pályám... Nem is lett olyan rossz. :)Ill két hét alatt "összecsapott".
  • mojorisin
    #28508
    A DTF-es Lions valóban jöhetne már...
  • gabcsibkv
    #28507
    Fent lesz az Ikarus is csak szeretek sorban haladni, megcsinálni, betenni a játékba-átszerkeszteni modolni és máris jhet a következő, valószínű sőt biztos hogy az Ikarusokat csak beteszem és a nem variálok rajta semmit hiszen itt profi építők és script-mesterek vannak :)
  • [HUN]FaTaL
    #28506
    Köszönöm! :)
  • kem001
    #28505
    Parancsolj.
  • [HUN]FaTaL
    #28504
    Az rendben van, de nekem nincs semmilyen, ezért kértem linket :)
  • kem001
    #28503
    Alapból van 260-asból automata verziós. Prága váltós.
  • [HUN]FaTaL
    #28502
    Tud valaki linkelni egy autómata 260-as ikarust?:)
  • halaszfi
    #28501
    Semmi Ikarus? Nekem is, hiába van gyenge gépem, fent van CCV-520 Ikarusa. :) Na a merci-t én is várom, egész jól néz ki.
  • gabcsibkv
    #28500
    Én az alapcsomagon-járműveken kívül:
    > NL202 DTF Edition V1 by Kamaz
    > NL202 V.099 > a ZF 1.5 script végett

    SU15-ot kipróbáltam de nem tetszik.
    Amit várok még külföldi kiadást a csuklóson kívül:
    > MAN Lion's city DTF Edition V1 by Kamaz
    > MB O405 Zweitürerby Trammdüsseldorf
  • vadaszpeter
    #28499
    :)) Billentyűzettel játszom. Maga a buszban lévő kormány vicceskedik, gondolom vmi script v model mappában tér el valami a normálistól. csak nem értem hogy miért, amikor ahoz nem nyúltam
  • gabcsibkv
    #28498
    Általában mint nálam is a kormány usb bedugója a ludas, ki és be kell dugni ujra a kormányt és megjavul.
    Ez az összes busznál előfordul nálam. Lassan vannem kell egy másik kormányt (főleg pedál részét mert a madzag szerintem megtört és nehezne érzékeli a gázadást és/vagy a féket. Magyarul szétjátszottam. :-)
  • gcs7e7
    #28497

    LETÖLTÉS/DOWNLOAD


    LETÖLTÉS/DOWNLOAD
  • vadaszpeter
    #28496
    csodás reggelre ébredtünk, besz*rt a solaris 15-ösöm :)) Egyik mapról a másikra a kormány a jobbra-balra tekerésnél elkezdett fel-le is mozogni :D elég érdekes, mert 2 hangot cseréltem ki a buszban, ami idegesített.. valakinek van esetleg ötlete, vagy tud egy működőképes kormányt küldeni?? köszi
  • matesz19
    #28495
    Jah, ezt nem tudtam, köszi :)
  • vadaszpeter
    #28494
    http://www.omnibussimulator.de/english.htm

    második " cikk " :)
  • matesz19
    #28493
    Nem sok köze van ehhez szerintem az 1.01-es patchnek... itt valami más gebasz lesz, csak én nem tudom mi az... az meg a másik hogy nincs meg nekem a 1.01-es patch, és így nehéz. :D
  • Erlau Trans #28492
    [b][szin=red]A pár napja napvilágot látott két ajtós Solaris Urbino 12-es busz warez. Ezáltal kéretik a busszal kapcsolatos hozzászólásokat az OMSI OFF topikba írni! Köszönjük!
  • gcs7e7
    #28489
    köszi!
    mail publikus
  • Tirdi
    #28488
    bocs rossz smiley
  • Tirdi
    #28487
    én elküldöm
  • gcs7e7
    #28486
    kérek valakit küldje el a 260.06 ráncos repaint mappáját!
  • halaszfi
    #28485
    Omsi Addon Managgerben van egy Bahnplatform vagy mi. Abban vannak ilyenek.
  • [HUN]FaTaL
    #28484
    Így néz ki pl. a new berlin spandau ailist-je:

    [ailist]
    0
    -1
    23

    Gondolom a 23-at kéne növelnem (ahogy rakom be az újabb járműveket) ugye?

    Ezenkívül van egy ailists_#low.cfg, ez ránézésre ugyanaz (méretre is), mint a sima ailist, ez mire szolgál?
  • kuhnzsolt
    #28483
    Vasúti peront tud valaki?
  • [HUN]FaTaL
    #28482
    Vannak, nem is kivenni szeretném őket.

    De azért Budapesten (és Berlinben) nem csak kettes Golf és 190-es Mercik rohangálnak. :)
  • kuhnzsolt
    #28481
    A valóságban is vannak öreg kocsik!
  • [HUN]FaTaL
    #28480
    Nem vagyok most omsi közelben, otthon meglesem, köszi. :) Unalmas a sok öreg verda a modern pályákon :D
  • kuhnzsolt
    #28479
    Az általad kiválasztott pálya ailist-be beírod a kívánt kocsi elérési útját, és az elején található pl.: 17-t átírod 18-ra utána mentés, indítod a pályát!
  • [HUN]FaTaL
    #28478
    Az AI járműveket hogy kell telepíteni? Gondolom nem elég bemásolni.
  • szikszaicsabi
    #28477
    Érdekes, nekem meg megnyitja az összeset, de az első képen van egy Ikarus 260-as a Vincellér utcánál, a többinál pedig szépséges, csak sajnos befagyott békákat látok...
  • LMG123
    #28476
    AI autócsomag 3. (Fiat Ducato, VW LT)



    Készítők: Zolika, LMG-123

    Fiat Ducato LETÖLTÉS

    VW LT LETÖLTÉS
  • Tirdi
    #28475
    Nem jók a képek, csak a második és az utolsó előttit nyitja meg, föltöltenéd mégegyszer, mert nagyon kíváncsi lennék rá