63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • gcs7e7
    #31014

    LINK
  • Alias Pingvin
    #31013
    Megálltam egyet piheni! :D
  • matesz19
    #31012
    Én is chrome-t használok, és nekem ott volt az "ingyenes letöltés" felírat. :D
  • Alias Pingvin
    #31011
    Az Ikarus 415-nél nem lehet lejjebb rakni a kormányt,hogy lehessen látni normálisan a km órát!?
  • gabor514
    #31010
    Köszi. Google chrome-nál ez nem volt ott, mert blokkolja a reklámokat.
  • fghjk
    #31009
    Az oldal közepén van egy nagy "Ingyenes letöltés" gomb.
  • bullseye9
    #31008
    Omninsk, hószállingózás:


  • gabor514
    #31007
    Hogy lehet letölteni az oldalról?
  • fghjk
    #31006
    Hát akkor közkívánatra feltöltöttem az ik.405-höz való módosításom. A modellbe több utas be tud préselődni, így sok embert szállíthatunk városban is. A busz + nézeteket is kapott.

    LETÖLTÉS
  • Alias Pingvin
    #31005
    A kormolás színét lehet változtatni?
  • Alias Pingvin
    #31004
    Sikerült! Köszönöm!
  • matesz19
    #31003
    És lett rá megoldás? Vagy ne is számítsak rá? :D
  • Bipper
    #31002
    Szimpla hiba, a 256-osnál is volt ilyen az automata váltónál :)
  • matesz19
    #31001
    Akkor erre senki nem tudja a választ?? :( ---> [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=30964]#30964[/URL]
  • matesz19
    #31000
    Amúgy se működik már se a fűtés, se a légkondi, se a kijelzők, még azért lehet húzatni a buszt valamennyire, de érvényes műszaki már nincs rajta. xDDD Egy tartalék, beugró busztól mit vár az ember?? :D (OFF: Ha úgy vesszük akkor biztos van ilyen BKV-nál is, hogy kint van forgalomban olyan busz, aminek nincs érvényes műszakija, mert úgy kormól mint egy gőzmozdony... :D )
  • matesz19
    #30999
    Akkor aktiválódnak, ha beállsz rendesen a Benzinkútra... Nekem eddig mindig sikerült bármilyen pályán.
  • Alias Pingvin
    #30998
    Köszi nektek!
  • LMG123
    #30997
    Itt a RAF busz jelszó nélkül! (Köszönet Routeresnek a segítségért!)

    LETÖLTÉS
  • Alias Pingvin
    #30996
    Én sajnos nem tudok tankolni,meg autót mosni,mert nincsenek nekem meg az ikonok!
  • matesz19
    #30995
    Nyomd meg az Alt-ot és ott lesz az autómosó és benzintank, a villáskulccsal meg tudod gyorsítani a tankolást. :)
  • bpo451
    #30994
    Alt-tal előhívod a menüt, katt a benzinkút ikonra, és meg fogja tankolni.
    A mosás meg asszem a mellette lévő ikon.
  • rubber785
    #30993
    Üdv!
    Hogyan kell lemosni a buszt, és megtankolni?
    Beálltam egy benzinkútra, gondoltam megtankolom, leállítottam a motort, és semmi.. pedig kattingattam..
  • matesz19
    #30992
    Én is kérném, köszönöm. :)
  • bpo451
    #30991
    Én is kérném, köszönöm :)
  • Alias Pingvin
    #30990
    Én is kérném szépen! :D
  • gcs7e7
    #30989
    én kérném!
  • fghjk
    #30988
    Ma kicsit munkálkodtam az ikarus 405-ön, így lett egy olyan modellem amibe, már legalább 45 embert be tudok préselni:) És hozzáadtam egy pár nézetet. Szóljatok, és feltöltöm.
  • Medvecki Martin
    #30987
    Köszönöm a tippeket kedves atty707 kipróbálom a játékban :)
  • szikszaicsabi
    #30986
    Sajnos már belépni is csak saját felelősségre lehet. Most érkezett a hír, hogy a légkondi olyan büdös levegőt fúj, hogy az utasoknak hányingere támadt, ezért a buszból kijutva rókáztak. A buszban nem mertek, ugyanis bevallásuk szerint ,,a padló olyan tiszta, hogy enni lehetne rajta''.XDDD
  • matesz19
    #30985
    Igen, eddig is a depóban szemvedet szegény, innen látszik hogy már a kijelzője is bedöglött... Pont az ilyenek miatt lett kiállítva a forgalomból, de ha nincs busz, mert lerobbannak... akkor minden működő járművet be kell vetni. "Leülni csak saját felelősségre lehet!!" de ez le van írva az ülésekre, de ha az utas nem tud olvasni, az már egyéni szoc. probléma. xDD
  • szikszaicsabi
    #30984
    Nos, úgy látszik, ezt a buszt nem tanácsos használni utasforgalomban, mivel a kényelmetlen székektől beáll az utasok dereka, illetve az esetek 99,9%-ában fennállhat a gerincmerevedés esélye is, ami határozottan nem tesz jót a delikvens egészségének.:D
  • MDB024
    #30983
    Az IKARUS 412 -vel mi a helyzet?? Ki lessz adva?
  • halaszfi
    #30982
    Látszik jól vezets. Most köpi ki a tüdejét a gyomra tartalmával. :D Remélem az OMSI 2-ben be fogják fejezni.
  • atty707
    #30981
    A MAN-ok közül csak és kizárólag a D92-nek van hangos utastájékoztatója. Grundorf-nak tudtommal nincs, így a két pálya közül csak Berlinben van erre lehetőség. Ikarusból több féle van, jellemzően a busz Sound/Ansagen mappájába kell bemásolni az SD202 ugyanilyen mappájának a tartalmát. Ezután az IBIS-t kell felprogramozni az útiránynak megfelelően (Berlin: Line:09200, Route 1 vagy 2), ezután a 'Q' billentyű lenyomásával mennie kell a hangos utastájékoztatásnak.
  • Medvecki Martin
    #30980
    Sziasztok!
    Bocsánatot kérek kedves atty707 igazad van.
    Noss Voltam már Berlinben és Grundorf-ban és a man buszokat szoktam alkalmazni avagy az ikarust. A manok közül mondok párat: MAN sd77, sd85, sd92-nél nem működik vagy én nem tettem bele valami file-t. A hangokhoz pedig még nem tettem bele semmit és nem változtattam semmit minden az eredeti. Így tudnál vagy tudnátok nekem segíteni?
  • matesz19
    #30979
    Ő rá még emlékszik valaki?? Ő az a busz akitől az utasok lehajolva mennek. xD Ő nem más mint a Solaris Urbino 18 Béta.
  • matesz19
    #30978
    Nem tudom, én is csak találtam ezt a videót. Nekem mind1 lenne, csak működjön.
  • gcs7e7
    #30977
    na nekem is ilyen kéne csak IK280-asban hogy jó legyen 260-hoz is! :D
  • dantre
    #30976
    meg tudná nekem esetleg valaki mondani hogy az Ikarus KZNS pack buszainál milyen parancsra van állítva a harmadik ajtó ?
    előre is köszi !
  • szabii98
    #30975
    lenne ára is :D de tuti jó lenne