63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #31662
    Oh, köszi a tippet, ki is próbálom!
  • Zoliikp
    #31663
    Jelzed az eredményt?

    Csak a többiek kedvéért...
  • kem001
    #31664
    A kép magáért beszél. Köszi még egyszer!
  • Zoliikp
    #31665
    Szívesen...
  • gera995
    #31666
    Valakinek valami ötlete van erre hogy miért írja ki? Spitterberg a pálya neve, és indításnál semmi féle hibaüzenet nincs!
  • YoGabN
    #31667
    V3?
  • gera995
    #31668
    Aham
  • YoGabN
    #31669
    honnan szedted le?
  • gera995
    #31670
    Innen
  • YoGabN
    #31671
    köszi:)
  • Zoliikp
    #31672
    Mindent letöltöttél:
    a kiegészítő festést;
    a hotfix-et;
    a pálya által használt AI-kat;

    ennek ellenére írja ezt ki...
    Csúnya pálya...

    Nekem működik...
  • YoGabN
    #31673
    nekem be se tölti, nem tudom mit rontottam el.
  • YoGabN
    #31674
    AMS-Version (~ 140 MB)


    ------------------------------

    Non-AMS Version (~ 130 MB)
    )

    ------------------------------

    Maponly-Version (~ 85 MB)


    ezeket kellett ?
  • Zoliikp
    #31675
    Én csak az egyiket, még pedig a Non-AMS verziót, valamint kicsit lejjebb van a hotfix, és a textúra-pack...
  • YoGabN
    #31676
    Amikor belépnék, nem indítja el, ilyennel van tele a logfile.:




    394 16:01:15 - - Warning: Spline type "Splines\Yufa\ped_u.sli" could not be loaded!
    395 16:01:15 - - Warning: Spline type "Splines\Addon_Baustelle\Baustelle Seeb kaputter Asphalt.sli" could not be loaded!
    396 16:01:15 - - Warning: Spline type "Splines\Marcel\str_2spur_6m_Radeland1.sli" could not be loaded!
    397 16:01:15 - - Warning: Spline type "Splines\ADDON_SimpleStreets\RQ_28_Bridge.sli" could not be loaded!
    398 16:01:16 - - Warning: Spline type "Splines\ADDON_SimpleStreets\RQ_36_EntryExit_Both.sli" could not be loaded!
    399 16:01:16 - - Warning: Spline type "Splines\ADDON_SimpleStreets\RQ_10,5_2spur_7,5m_Bridge_Oneway.sli" could not be loaded!
    400 16:01:16 - - Warning: Did not find texture file ""!
    401 16:01:16 - - Warning: Did not find texture file ""!
    402 16:01:16 - - Warning: Did not find texture file "Hst_Reiter_2dgt.bmp"!
    403 16:01:16 - - Error: In situation file "maps\Spitterberg\laststn.osn" there was an error in line 8!
  • YoGabN
    #31677
    rakjam újra a játékot és próbáljam újra?
  • Zoliikp
    #31678
    Nem tudom...
    Meg vannak ezek a fájlok?

    Valaki megbabonázta a gépem:
    most felraktam egy-két buszt, és a jegyeladás nem jó....
  • ozimak
    #31679
    Nekem meg elindul, de nem lehet menetrendet választani. Hotfix megvolt, idő beállítása majd újraindítás a legutóbbi szituációval megvolt. Mégse...
  • kem001
    #31680
    Előző verzió esetleg nem volt fent belőle?
  • ozimak
    #31681
    Nem, a napokban töltöttem le először a non-ams verziót. Pedig jó kis pálya lenne, az fps is egész jó.
  • kem001
    #31682
    Esetleg ams verziót meg kellene próbálni. Most nézem fórumon, ha jól veszem ki a non-ams verzió csak 75%-ban tartalmazza az objektumokat.
  • ozimak
    #31683
    Attól, hogy nincs meg hozzá az összes objektum nem lehet menetrendet választani? Mert akkor meg van a baj :)
  • kem001
    #31684
    Szerintem attól még lehet.. De ha meg van a gond, akkor nem szóltam. De amúgy tényleg jól néz ki a pálya videó alapján!
  • ozimak
    #31685
    Én is úgy tudom,hogy ha hiányzik egy-két objektum, attól még működik a menetrend... Tehát akkor nincs meg a gond :)
  • kem001
    #31686
    Ránézek ams verzióra, kíváncsi leszek rá.
  • Ben92
    #31687
    Sziasztok

    A spitterberg palyan nekem sem volt menetrend meg nem voltak letoltve es bemasolva a kiegeszitok kozul, ha ilyen Track invalid hibat ir ki akkor feltetlen kellenek a kiegeszitok hozza.

    Amint megcsinaltam mindent hozza mar nem hianyzott belole semmi objekt akkor maris tudtam valasztani menetrendet es AI buszok is egybol kozlekedtek.
  • nIsTv4n
    #31688
    Attól függ, mi hiányzik. Objektum elvileg nem befolyásolja, viszont a Spline igen, mivel a járatok útvonalait meghatározó track-ek a Spline-okhoz vannak kötve (ha minden igaz).
    Úgyhogy akinek a log-ban ilyen van, az mindenképp töltse le a megfelelő Spline-okat.

    #31676: Itt a játékmentéssel is valami gondja van, próbáld meg mentés nélkül indítani..
  • Erlau Trans #31689
    AMS verzóval is hiányol dolgokat. Splinét is, s ezért nincs menetrend. De tényleg jó FPS-sel rendelkezik.
  • kem001
    #31690
    Akkor zsákutca? Manual-ban ír pár kiegészítőt, de gondolom azt is feltetted.
  • bmwcrash
    #31691
    Ha az új solaris 12-est átfestem miért lesznek feketék az ablakok?
  • gabcsibkv
    #31692
    Uraim !
    Ha hiányzik valami objekt...stb amikor betölti a pályát akkor azt potolom és bejön, de mi van akkor ha bejön rendesen, minden a helyén de mégis ha kilépek és a logfilet megnézem néhány dolgot nem tudta megnyitni vagy betölteni, azaz simán bejön minden, de nem jelez csak ha visszanézem a log fájlt.
  • Alias Pingvin
    #31693
    Üdv!Azt,hogy lehet megcsinálni/beállítani amikor váltok mindig kérje a kuplungot és ne a számokkal váltson!?
  • Bipper
    #31694
    Ezt az NL202 magyar volánbuszos verziójába is be lehet valahogy szerelni?
    Konkrétan erre gondolok :)
  • Erlau Trans #31695
    Fel raktam azt is.

    Ezt a splinét hiányolja:
    "Splines\Addon_Baustelle\Baustelle Seeb kaputter Asphalt.sli"
  • kem001
    #31696
    Elvileg ez az. De ha próbáltad, sorry.
  • Erlau Trans #31697
    Igen, az (kugliban rákeresve leltem meg). Beraktam s most már van menetrendem.
  • rubber785
    #31698
    azért mert az ablakok helyén ki kell törölni a színeket.. pl.: PS CS..
    vagy nagyon halványra kell csinálni..
  • bmwcrash
    #31699
    ok köszi
  • Dan122
    #31700
    Sziasztok !
    Azt szeretném kérdezni hogy az Ikarus C60-nál és az Ikarus 263.10-263.11-esnél miért nem működik a ( Num ) - -ra a harmadik ajtó kinyitása és a Num Lock - ra a csengő ?
    Mert a többinél működnek ?
    Vagy valahol be kell állítani valamit ?
    Ha válaszoltok előre is köszi!
  • Zoliikp
    #31701
    Ha már azokat a gombokat "átraktad", akkor azoknak a buszoknak a gombjait is át tudod rakni.
    Persze, hogy be kell állítani, úgy, hogy azokat a billentyűket rendeled hozzájuk.