38
Patapon 2: Don-Chaka (PSP)
  • dobigeri
    #38
    üdv mindenkinek.
    Kasu seed nevű anyagot hol lehet szerezni?
  • guppy
    #37
    Lehet azért nem látod mert nem u olyan játékot szedtél le, pl az egyik japán másik eus v usa-s, elvileg látnia kéne a mentésed és az előző neved továbbá meg kérdezi h importálod előző mentésed v ujjat kezdsz.
    Remélem segítettem, de bocs h ilyen későn
  • ssk3
    #36
    azt olvastam, hogy a patapon1 ben megszerzett cuccokat át lehet hozni a 2 be. De ezt hogy kell? az elsőrész mentései is ott vannak a memória kártyán, de a 2 ben nem látom a régi cuccaim...
  • guppy
    #35
    #3 <= a leg-végén (tényleg nagyon hasznos ez az oldal)
  • BB7
    #34
    Nekem szükségem lenne valami normális, illetve könnyen átlátható kaszt táblázatra! :/
  • guppy
    #33
    Nah már az utolsó küldinél tartok
  • BB7
    #32
    Nem volt rá időm! :/ Sajnos, nem messze onnan tartok!
  • guppy
    #31
    Most tartok ott ahol őseim éltek szal nem lehetek messze tőled (ha csak be nem fejezted azóta :P).
  • guppy
    #30
    Végre végre végre :D MEGCSINÁLTAM
  • guppy
    #29
    Azt a küldit amikor elrabolják a varázslomat han kell megcsinálni? mert mindig meghal mert kigyullad v nem vagyok elé gyors :(, pedig nem viszek tűzfegyvereket.
  • BB7
    #28
    Dehogy nehéz! :D
    Csak próbáld ki! :)
  • guppy
    #27
    ZSiir...de nagyon nehéz? :\ mert a videókon úgy tünt
  • BB7
    #26
    Nem kell a netre menni vele! Ha van már tojásod, akkor a játékban, a fővárosodban egészen jobbra mész a Paraget-hez! Ott válaszd a "Play alone"-t! Vidd végig, és kapsz maszkot! :)
  • guppy
    #25
    fel kell mennem a netre és ott kikölteni?-az nem kva nehéz :( ?
  • BB7
    #24
    Tojásból!
  • guppy
    #23
    Olyan maszkot a hőősre ujjat hol lehet szerezni?
  • Mike27
    #22
    Megvettem a Patapon 2-őt, és nagyon király játék!
    Viszont jó lenne néhány tipp, hogy milyen egységeket érdemes fejleszteni, mert én nem játszottam az elsővel, és így elsőre nagyon sok egység van, és elég bonyolult :(
    Előre is köszi
  • guppy
    #21
    ADLAK :D
  • Benny04
    #20
    kár, hogy csak 3 pálya... :(
    már ezerszer végig vittem xd
  • BB7
    #19
    De, mikor a PSPd nincs kéznél, jól jöhet! :D
    Igaz nincs olyan perc, mikor nincs nálam! XD Még éjjel is a párnám alatt van!
  • guppy
    #18
    Azért a PSP-s változatot nem cserélném el érte :D
  • BB7
    #17
    Ez delol! :DDDD
  • rnd
    #16
    Patapon 2: The Art of War
  • BB7
    #15
    Én is így vagyok vele, nagyon visszaadja az egy hangulatát! És... be kell valljam nagyon is jól összedobták a japán barátaink! :)
  • 5c0rp330n
    #14
    ennél több nem is kell :)
  • BB7
    #13
    Előre szólók, ha óriási "újdonságokat" szeretnél... lehet csalódni fogsz, de ha csak a történet folytatását, illetve pár apróbb, de annál jobb újítást, akkor ajánlom! :)
  • 5c0rp330n
    #12
    valahogy az a sejtésem, hogy nem sok fing közöd van arról amiről beszélsz.
    kibaszott nagy volt az 1, hamarosan nekiesek a 2-nek is.
  • Tinman #11
    Az első rész is remek volt a maga nemében...
  • BB7
    #10
    Én már a végénél a kapu előtt tartok! :D Jól elmagyaráztam.. de nemtomjobban! :D
  • guppy
    #9
    Melyik küldinél tartassz? (ÉN most csináltam meg azt az 1 szemü tornyosat az "alvilág kapuja"-sat)Kb a felénél tarthatokk...
  • BB7
    #8
    Majd szépen lassan! :D Először végig akarom vinni! :)
  • guppy
    #7
    Jöhetnek az infók nyugodtan :D
  • BB7
    #6
    Valami baj van az eggyel? :D
  • Sephi
    #5
    Igen ez is kb olyan érdekfeszítő lesz mint az első rész.
  • BB7
    #4
    Holnap akartam megnyitni -.- ... Már összegyűjtöttem pár infót! Már mind1! :D
    +FAV, mindjárt végigviszem! :D
  • guppy
    #3
    Sikerült megoldani, találtam 1 nagyon hasznosFAQ-ot
  • guppy
    #2
    Már is felmerült az első probléma, nem tudom h kell megcsinálni a "csillogó és fekete csillag" küldetést, egyszerüen nem tudok lépést tartani a "csillogó" csillaggal.
  • guppy
    #1
    Hát ezt is megéltük, pénteken már Európában is megjelent ez a kis játék. Ezt a "fórumtémát" azért nyitorram h legyen hol megmeszélni a játékkal felmerülő problémákat, elakadásokat, stb-stb...(remélem sokak számára lesz ez a téma segitség)