24
  • xuldar
    #24
    Jó lesz az Gambit-nek is :)
  • xido
    #23
    Gambler..aztán hogy mi a magyar neve...?
  • loky
    #22
    Jha igen, a kártyás gyerekről nekem egy "Mázlista" nevű képregénykarakter ugrik be... ugyan csak X-men. Vlk stimmel a dolog?
  • loky
    #21
    Hát nagyon remélem, hogy nem rondítanak bele a trilógia által felépített világba... amúgy nagyon várom.
    Én rengeteg képregényt olvastam gyerekkoromban... (az X-Men volt a kedvencem) de ezekről a tagokról (kivéve haspók) senkiről nem hallottam. Amugy a kedvencem Vadóc volt... cuki ahogy átveszi mások képességét...vártam is kibontakozzon a félbéli alakja ahhoz a vadóchoz aki a képregényben van...
  • bender93
    #20
    Ez most ütősebb volt számomra.Most már még jobban várom a premiert.Már csak egy hónap 21 nap:D
  • sandor8206
    #19
    a 2 pisztolyos csávó: Agent Zero
    2 kardos: Deadpool
    teleportáló néger: Wraith
    izmos csávó ő nem izmos, hanem inkább hurkásan dagadt: Haspók

    A végén pedig a zombi Küklopsz tetkókkal az Weapon XI
  • CaptainRumi
    #18
    érettségi ??? haha :D
    akkor egyetemre ne is menj, mert ha keményen veszed minden premierről lemaradsz :D
  • xido
    #17
    A két kardos piros pólós srác a Deadpool,ha arra gondoltál..Ryan Reynolds játssza és még nincs maszk rajta...
  • winnie
    #16
    nem kell semmit elfelejteni. (persze játszódhat másik univerzumban, képergényeknél bevett szokás.) de attól, hogy nem beszélnek tucat másik mutánsról az x-menben, attól, hogy nem látod wolverine-t, amint vécére megy, még beszélhettek/mehetett kamerán kívül:)

    remélem jön még pár eredetsztori. képregényben ezek, valamint a lezáró sztorik, a "the end"-ek mindig is érdekeltek, még akkor is, ha némelyik ordas retcon volt.
  • WoodrowWilson
    #15
    lol
  • Cekla
    #14
    Ez kb. 20 évvel az X-Men 1 előtt játszódik.
  • MoToX
    #13
    annyira jó hogy pont érettségi előtt van a premier..áhh szétrobbanok
  • torcipepe
    #12
    de feltűnik még több tucat másik mutáns is, akikről a már elkészült folytatásban egy szó sem esik. ez engem zavar. gyakorlatilag el kell felejteni mindent, ami a trilógiában történt.
  • Shiwo
    #11
    nah még 1 komment...szal a 2 kardos tán Deadpool ?
  • Shiwo
    #10
    "ahogy elnéztem, Kardfog kergeti a fiatal Küklopszot a suliban, lehet nem hozzá fog kapcsolódni.."

    nah ezt megaszontam...szóval nem Rozsomákhoz fog kapcsolódni az a jelenetrész, hanem Kardfoghoz, ahol a fiatal Küklopsz szerepel...
  • Shiwo
    #9
    ahogy elnéztem, Kardfog kergeti a fiatal Küklopszot a suliban, lehet nem hozzá fog kapcsolódni..amikor meg hátulról ráugrik, akkor meg fura csikok vannak rajta, s a bőrszine is fakóbb..lehet zombi és az a rész már a 3 film után játszódó rész lesz..


    viszont van pár arc, akiket nem tok hova tenni.. pl a kissé ázsiai betütésü csávó a két pisztollyal, van 1 másik, aki két kardot forgat, van valami teleportáló/gyorsan mozgó néger... ill az izmos csávó lehet juggernaut lehet tán ? (aki az ágyúcsőbe dugja a kezét)
  • CaptainRumi
    #8
    azért mert feltűnik a bemutatóban Cyclops, meg Storm attól még nem jelenti azt, hogy a filmben fog is velük találkozni
  • kringo
    #7
    Na most ez a kezdet. Túlél mindent, előkészítik ...Ami nem esett le h van e valami köze az X-Men filmekhez? Me az első xmenben ismeri meg Cyclopsot meg az összes többi iskolai mutánst. Viszont itt is feltűnik Cyclops csak fiatalként. Tehát valójában ebben találkozik vele először. Me én eddig úgy hittem h kapcsolódni fog a trilógiával.
  • Harkat 89
    #6
    Jó ez a szinész, csak Kardfogat jobban is megcsinálhaták volna, nem tűnik valami hű de erősnek. Amúgy az Kurt Wagner aki ugrál a folyosón?
  • fűszeress
    #5
    volt egy magyar elozetes is, az hova tunt?
  • CaptainRumi
    #4
    te mi alapján döntöd el hogy egy színész jó?
    mert gondolom nem a színészi játékáról...
    Mi a bajod Liev Schreiber-rel?
  • Broafka
    #3
    várjuk, mondjuk ha az volt ott Kardfog, akkor választhattak ovlna jobb színészt is...
  • smaszi
    #2
    Jaj ez jó lesz...de még egy kicsit messze van...
  • Dr Adee
    #1
    JUJUUJJUJ de nagy de naggyonnnaggy :D