69
Irie Maffia
  • Khemyz
    #69
    Apr 8, 2011 21PM
    IRIE MAFFIA - A VISSZATÉRŐ BULI
    Budapest, Gödör
  • Khemyz
    #68
    "Camera Hungária

    A Camera Hungária díjátadóra felkértek minket is, hogy dolgozzuk fel egy tv műsor zenéjét. Most nem áruljuk el, melyik lesz az, mert a gála nyitott, gyertek el, és legyen meglepetés.
    Camera Hungária szeptember 25-én Veszprémben, további infók a rendezvény honlapján."

    tehát ezen még ott lesznek, viszont:


    "Nincs több koncert idén - Pécsett sem...

    Kedves érdeklődők,
    elnézést kell kérjünk a szervezők hanyagsága miatt, mert a pécsi bulit rég lemondtuk, mint ahogy a többit is idénre, nem tudjuk, miért hirdetik. Jeleztük nekik, hogy vegyék le a honlapról, mert ez elég kellemetlen, de nem történt változás. Csak miattunk ne menjetek :P "
  • kiskapucska
    #67
    Szerintem gólyabálokra se mennek, mert a BME napokat is lemondták, és más lépett fel. A kamera hungáriát nem mondhatják le, től nagy volumenű rendezvény ahhoz, hogy csak úgy lefújják. Engem leginkább az előadások érdekelnek, mint a koncertek, de ha már lemegyek, akkor jó lesz egy kis dínom-dánom is :D
  • Mikoto
    #66
    Van ott olcsó szállás? Mert gondolkozom, hogy elmegyek oda, csak a hétvégére igen rossz időt mondanak így a sátorozás kilőve. :S
    A programok közül nekem is inkább az előadások jönnek be, de az Irie Maffia fellépésére is kíváncsi vagyok, ha nem "kacsa" a hír.
  • morleone
    #65
    2 dolog miatt is lehetséges: Az indexen volt egy cikk talán a múlthéten hogy kb féléves szünetre megy a zenekar, mert újra akarják gondolni a zenekart, "stadionszerűre" nagy grandiózus koncertekben gondolkozik a zenekar főagya, és erre kell neki egy is szünet. A másik szerintem az, hogy az énekes csaj terhes.

    Bár azt mondták, hogy a téli klubszezont kell ez miatt kihagyniuk, meg a gólyabálokat, szerintem a Kamera Hungáriás koncert még meg lesz. :)
    Én is lenézek oda szerintem Bp-ről, bár engem a Barátok Közt közönségtalálkozó érdekel, meg az előadások. Lesz egy csomó minden akit érdekel katt ide.
  • Megtörhetetlen
    #64
    WTF?
    Ha a BME-n elmarad akkor a kamera hungária is nem? meg egyébként is akkor mi a sz*rért vállalták el ha utána meg sorban lemondanak mindent???
  • Lacee
    #63
    lol?
  • Trend Boy #62
    --forever italodisco--\
    -----------\

    ...pont...
  • Khemyz
    #61
    ja, utána hallottam hogy az a koncert is elmarad :)

    A birodalom visszavág - készülő Irie Maffia szólómunkák
  • Lacee
    #60
    BME-n elmarad, helyette Kiscsillag lesz. A kamera hungáriás műsor összesen 3 óra, amibe belezsúfoltak vagy tíz zenekart, ergo nem teljesértékű koncertjük lesz. Nem vicceltek a szüneteléssel :)
  • kiskapucska
    #59
    Ez érdekes, mert én meg olyat olvastam, hogy zp-ben adták 10-én az utolsó koncertet. De vissza van még kettő, ha igaz amit írtok. Majd kiderül.. :D Köszönöm az infót! Veszprém közel van hozzánk :)
    Ja és még azt írták, hogy a szünetet Sena várandóssága miatt iktatták be, nem hiszem, hogy elválnának útjaik.
  • lassorta
    #58
    jó kis porhintés volt a közönségnek, hogy nem koncerteznek már többet, nagyon tetszett az egész ötlet.de aztán végül is ezen a veszprémi rendezvényen még egy kis muzsikálásra rá lehetett őket bírni.én személy szerint nagyon örülök nekik.valóban elég igényes zenét csinálnak és amit a vokál hangok bírnak..korrekt
  • Khemyz
    #57
    videó
  • Khemyz
    #56
    azért Sena elég meghatározó része az együttesnek :)
  • Megtörhetetlen
    #55
    azt írták, hogy feltudnának lépni nélküle is csak nem szeretnének, mert vannak 11-en abból 1 kiesés nem nagy kunszt hisz több repper is van, csak mindenki szeretne a saját stílusában tovább munkálkodni, gondolom saját album stb..
  • kamilla6666
    #54
    Szerintem is fellépnek, ha szerepelnek a programban. Gondolom tudtak eleget kínálni, ahhoz, hogy elvállalják a szereplést. Mondjuk én a magam részéről nem bánom, remélem el tudok menni..
  • moulingirl
    #53
    Szerintem ha ki van írva, biztosan ott lesznek! És gondolom Sena is, nélküle nem valószínű hogy adnának koncertet.
    De ahogy néztem, még lesz egy nagy név, akiket érdemes lehet megnézni (persze az Irie-t nem pótolja semmi)
  • Khemyz
    #52
    fogalmam sincs
    elméletileg az utolsó fellépésük a BME-n lesz 16-án.
  • Megtörhetetlen
    #51
    Már nem azért de ha most fél éves szünetre mennek akkor az hogy lehet hogy közben meg a Kamerahungárián fellépnek? vagy valamelyik akkor most kamu??
    Itt a program újságban megtalálod Őket 25.-én:
    http://www.kamerahungaria.hu/program
  • Khemyz
    #50
    fél éves szünet
  • auby
    #49
    szilveszterre

    http://www.youtube.com/watch?v=kb8yzMrx07I
  • zdlr
    #48
    elsőhöz nincs
  • Dragooon #47
    ebben reménykedtem :)
    köszi szépen
  • Lacee
    #46
    az új lemezhez van szövegkönyv, az elsőről nem tudom, mert az még nincs meg eredetiben... :)
  • Dragooon #45
    tegnap dedikáltak, mondjuk jó hogy most szólok, na segáz

    dalszövegeket még mindig nem tud senki? :(
  • Bulykin
    #44
    Miskolcon a Vian-ban most szombaton Irie Maffia koncert, tervezzük hogy kinézünk, de még nem bizti h megyünk:)
    jó lenne pedig, mert a múltkor is lemaradtam róluk:D
  • PJack
    #43
    jóvanmá nemkell belekötni mindenbe rosszul fejeztem ki magam, na :D
  • azdie
    #42
    Szeretem a zenéjüket.
  • zdlr
    #41
    még mindig az :)
    csak már nem a maffiában ügyes, hanem szólóban és egyéb projektjeiben.
  • PJack
    #40
    jóvan nem olvastam, el hisz ismertem őket, de azért sajnálom mert ő igen ügyes trombitás volt.
  • toysoldier
    #39
    kár :\
  • zdlr
    #38
    tudomásom szerint nincs.
  • zdlr
    #37
    Lőrinc már nem tagja a maffiának..

    "2008-ban azonban mind Lőrinc szóló projektje (Barabás Lőrinc Eklektric), mind a Maffia keresett zenekar lett, már nem lehetett az időpontokat egyeztetni, így Lőrinc kilépett a zenekarból, helyet adva Meggyes Ádámnak, aki azóta megalapozta helyét az együttesben"

    első hozzászólás :)
  • PJack
    #36
    szeressük, pláne a trombitás Barabás Lőrincet akinek van egy saját zenekara is, majdnem ugyanazokkal a tagokkal. (Y)
  • ngcsnet
    #35
    utóbbihoz tracklist itt:
    ImpulseCreator Mix 40
  • toysoldier
    #34
    ? (:
  • zdlr
    #33
    a system failure a gelleren van, meg a promon is.
    a soul trouble eredetije nem tudom melyik lehet, de szerintem az "új" szám.

    @32 DERBI v Chucky:
    http://www.myspace.com/iriemaffia
  • ChuckyHUN
    #32
    Nem lehet megtalálni a koncertjeik listáját?
  • gfreak
    #31
    a System Failure meg a Soul Trouble Kemon-os változata a Gelleren van? Mert a Fel a kezekkel-t megvettem, és a Soul Trouble ott már Senásítva hallható (ami nem rossz, de az első változat jobb volt szvsz)
  • zdlr
    #30
    vegye meg, ne le töltse! 2ezer forint, annyit megérdemel a zenekar szerintem.

    amúgy a gelleren és fel a kezekkelen kívűl még egy promo lemezük van, intro-outroval együtt 6 szám.

    ezen kívűl még a soundsystem felállásnak van pár kiadványa, mixtapek. nem tudom pontosan mennyi, nekem kettő van meg.
    "rockin time mixtape"; "the good, the best and the ugly" címekkel.
    innét lerántható az utóbbi.