57
Mars
  • Prince23
    #17
    Képek
  • Doomista
    #16
    doom koppintásos izé e ?
  • Fbn Lx
    #15
    ezzel a grafikával mindegy mire gyúrnak...
    ok, nem a '99-es erára emlékeztet, inkább '02. silány.
  • [HUN]FaTaL
    #14
    Azt se tudod milyen grafika volt 10 éve te agyhalott.
  • tigeroo
    #13
    hát jah...amugy ennek nemrossz a grafikája, ha hozzácsapunk 1 HUD-ot, meg mozgás közben látjuk majd akkor szerintem korrekt. sőt, legalább bevállalják az ilyen képeket a fejlesztők, nem az van hogy mutatnak 1-2 szétphotoshoppolt képet...
  • Thanatos
    #12
    szeirntem 1et se tud, valszeg akkor még megse született... :D
  • Prince23
    #11
    Ez biztos csak kezdetleges fázis, hisz még kiadó sincs, nemhogy fejlesztpk XD
    Ez csak egy bejelentés volt. Majd csiszolnak ők rajtuk.
  • tigeroo
    #10
    ha-ha...

    5 játékot nemtudsz felsorolni szerintem ami 10 éve készült.
  • Bitaboy
    #9
    Úr Isten! Mi ez? Kb. mint ha valami 10 éves grafika lenneXD.
  • MR ME
    #8
    ritka ronda
  • tigeroo
    #7
    ahavagány
  • John Cena
    #6
  • RelakS
    #5
    Az sem lenne rossz.

    Quake Live-nak sem épp mai a grafikája, mégis hogy ráugrott a jónép
  • Atkamon
    #4
    vagy inkább a történetre, játékélményre.
  • RelakS
    #3
    lehet, nem a csilli-villire gyúrnak, hanem a sebességre, nem?
  • kuci06
    #2
    ez a graf ma már igencsak kevés...

    "A játék különlegessége az, hogy keverik az akció elemeket a szerepjátékok jellemzőivel, s így egy teljesen új játékstílust kapunk."

    Tehát egy egyszerű hack-n-slash játékot kapunk :D
  • Prince23
    #1
    A Mars egy pusztulás szélén álló világban játszódik, ahol a főhős a vörös bolygón veszi fel a harcot az ellenfeleivel, keverve az akciót a szerepjátékkal.
    A történet szerint a Mars egy elpusztult világ, ahol a főhős különböző lényekbe botlik, akikkel felveszi a harcot. A játék különlegessége az, hogy keverik az akció elemeket a szerepjátékok jellemzőivel, s így egy teljesen új játékstílust kapunk. A fejlesztők elmondása alapján több, egyedi karakter közül is választhatunk majd, akik mind teljesen más játékstílust igényelnek. Alapjában véve egy sci-fi játékról beszélünk, amely PC-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra fog megjelenni, egyelőre ismeretlen időpontban. A bejelentés mellé néhány képet is mellékeltek, amelyeket megtalálhattok a galériánkban.

    Képek