48
Jussunk el egyik sorozatból, vagy sorozatszínészből a másikba a legrövidebb úton!
  • Renata100
    #48
  • Calver
    #47
    lelőjem és rakjam másikat?
  • herczeg
    #46
    nekem
    matt - farscape - ben browder - stargate - cox volt a tartalék megoldásom, a feladványodon még agyalok kicsit
  • Calver
    #45
    Beth Riesgraf - ? - Michelle Gomez
  • Calver
    #44
    Matthew Newton -> The Lost World -> David Orth -> Blood Ties -> Christina Cox

    uhh
  • Calver
    #43
    tényleg, hogy a fenébe nem jutott eszembe Dr. Gordon Gordon Wyatt

    NCIS-es mókánál meg volt jópár karakter akik ugyanazt játszottak, NCIS backdoor pilotja ugye JAG 6. évadban volt.

    majd feladványodon még filózok, így hirtelen nem ugrik be semmi megfejtés.
  • herczeg
    #42
    az előzőnek még megvan az a pikantériája hogy patrick ugyanazt a karaktert játszotta a JAGbe mint az NCISba (crossover)
    nah next:

    Christina Cox - Matthew Newton
  • herczeg
    #41
    carla - NCIS - Patrick Labyorteaux - JAG - Bell

    (az ilyen könnyű, amikor az egyik benne volt egy ngay sorozatban aminke van vagy 200 része)
  • herczeg
    #40
    ez nálam bones -> stephen fry -> bit of fry and laurie volt
  • Calver
    #39
    ja, rakok akkor:

    Carla Gallo - ? - Catherine Bell
  • Calver
    #38
    btw ügyes, én alapból Burn Notice -> Jeffrey Donovan -> Threshold-ra gondoltam, fogalmam sem volt h lehet rajta így csavarni
  • Calver
    #37
    Emily Deschanel -> Bones -> Anne Dudek -> House M.D. -> Hugh Laurie
  • tnm #36
    amúgy itt az is lenne a lényeg, hogy legrövidebb lánc!
    most olyankor nincs értelme várni másik megoldásra, mikor egy közös emberrel már talált valaki láncot, mert az könnyen ellenőrizhető, hogy együtt a cél és a start nem szerepelt sehol, tehát nem lehet rövidebb lánc, de amikor már 2 ember is része az útnak, akkor azért várjunk mielőtt feladjuk az újat, hátha valaki ügyesebb/ szemfülesebb!

    másik, mindekinek: olyat is lehet, hogy pl.: Firefly-ból eljutni Babylon 5-ig, vagy Firefly-ból eljutni Amanda Tapping-ig. Nem kell mindig szinésztől szinészig! (persze lehet...)
  • herczeg
    #35
    Emily Deschanel - Hugh Laurie
  • herczeg
    #34
    bruce - hercules - kevin sorbo - the o.c. - melinda clarke - entourage - carla
  • Calver
    #33
    Bruce Campbell - ? - Carla Gugino
  • Calver
    #32
    ide nem is kell lánc, mindketten játszottak Scrubs-ban

    de ha mégis:

    James Michael Tyler -> Friends -> Courtney Cox -> Scrubs -> Jay Mohr

    majd mindjárt teszek.
  • Monoton
    #31
    James Michael Tyler - ? - Jay Mohr
  • tnm #30
    ennyit erről, nice one! :D
    tegyél!

    [amit én ismertem:
    K.G. -> Rita Rocks -> Richard Ruccolo -> Two Guys and a Girl -> John Cryer -> Two and a Half Men -> A.T.J.]
  • Monoton
    #29
    K.G. - Lucky Louie - Mike Hagerty - ER - Angus T. Jones
  • tnm #28
    nah, akkor ez talán nem lesz ilyen gyors, aztán ki tudja:)
    két gyerekszínész:
    Kelly Gould ... ? ... Angus T. Jones
  • Monoton
    #27
    Tegyél :)
  • edios
    #26
    Cool:)

    Enyém amúgy ez volt:

    Kevin James -> The King of Queens -> Bryan Cranston -> How I met your Mother -> Jason Segel

    Rakjon akinek jólesik gondolom.
  • tnm #25
    sunyin akkor már:
    K.J - The King of Queens - Nicole Sullivan - CSI - J.S.

    :D

    amúgy Kevin James akart lent lenni, ugye?
  • Monoton
    #24
    K.J - The King of Queens - Nicole Sullivan - CSI - Lyndsy Fonseca - HIMYM - J.S.
  • edios
    #23
    Nos:

    Kevis Jamestől szeretnétek eljutni Jason Segel-ig.

    Mindketten feltörekvő színészek, akiket már egészestés mozifilm főszerepében is lehetett látni, ám most a sorozatok érdekelnek.

    Annyit segítek, hogy egy kulcsfigurát kéne megtalálni, és akkor már nagyjából kész is.
  • tnm #22
    hát, elvileg holnap eidos-tól, ha nem talál senki rövidebbet a mostanira.
    a mostani még érvényben van ;)
  • Monoton
    #21
    Köv. feladvány?
  • karajjj
    #20
    na, így már értem nagyjából, bár még mostis fura de nah :D értem... :D
  • tnm #19
    "A"-tól eljutni "Z"-ig:
    "A" szerepelt a "J" sorozatban. A "J" sorozatban szerepelt "B" is. "B" szerepelt a "K" sorozatban is. "K"-ban viszont már szerepelt "Z", ez egy megoldás.
    Röviden leírva:
    "A" személy-> "J" Sorozat-> "B" személy-> "K" sorozat -> "Z" személy
  • tnm #18
    "mert fingom sincs mi az az nf meg sl"

    "Nathan Fillion-tól Sarah Lancaster-ig el lehet jutni:

    N.F.->Firefly->Morena Baccarin->SG-1->Adam Baldwin->Chuck->S.L."

    -.-

    #16.: ilyen hsz-nek mi a célja?
  • Hydroceph
    #17
    Ja, meg jolenne, ha nem roviditgetnél, mert fingom sincs mi az az nf meg sl, de ha tudnam, legalabb googlezok
  • Hydroceph
    #16
    de amugy fasság' szvsz
  • Hydroceph
    #15
    Ki->miben->ki->miben etc, ha jol értem
  • karajjj
    #14
    Kirk nem csak a TOS-ben volt
    de amúgy valahogy nagyon nem vágom ennek a logikáját, mert azt értem, hogy úgy kéne eljutni, hogy keresni olyan színészeket, akik játszottak velük és más sorozatokban is, de úgylátszik én vagyok a hülye, hogy nemtudom értelmezni, hogy hogy is kell ezt leírni
  • tnm #13
    igen, szép megoldás, rövidebb, mint az én backup-om volt. és pont ez lenne a lényeg, hogy egy egyrészes mellékszereplőn sunyin lehet vágni az úton. külön tetszik, hogy nem a triviális sorozatokat használtad fel a célszemélyeknél.

    amúgy a backup ez volt (mivel hosszabb, mostmár hiába írná be bárki is) :
    W.S. -> ST TOS-> Walter Koenig-> Babylon 5-> Mira Furlan-> Lost-> M.F.
  • tnm #12
    ez csak egy 14 részt megélt sorozat, csak ebben van 14 komolyabb szereplő (tehát nem statiszta, vagy olyan, akinek volt az egész sorozatban 1 mondata)
    ez meg egy több (kifejezetten sok) évadot megélt sorozat. nem számoltam meg, de sztem jóval több, mint 30.
    amúgy nem tudom milyen sorozatokat nézel, de 3-6 szereplővel igen kis költségvetésű 5-6 részesek lehetnek.
    továbbiakban lehetőleg mellőzük a destruktív kritikát.
    amúgy mindenki előtt szabad az út, hogy elsőként megnyissa a "Film(színész)lánc" topikot, én nem fogom.
  • edios
    #11
    William Shatner -> Boston Legal -> Cristine Rose -> Party of Five -> Matthew Fox

    Na így megfelel már? -.-
  • n3whous3
    #10
    Végülis jah, egy sorozatban van mondjuk 3-6 szereplő, egy filmben meg legalább 20-30 a mellék szereplőkkel együtt. Logikus.
  • tnm #9
    JJ Abrams nem is színész, másrészt nem sok köze van a TOS-hez. De azért nice try. :)