44
Major League Baseball 2K9 - 2K Sports
  • Blackfoot
    #44
    Nem tudja valaki a my player modban hogyan lehet magamat betenni játékosnak? Mit hová kell importálni?
  • Blackfoot
    #43
    Időközben sikerűlt megoldanom a dolgot.

    Csak én vagyok itt?
  • Blackfoot
    #42
    Sziasztok, hogyan kell erősen ütni? Nekem a numpadon lévő gombokkal nem működik az erős ütés. Bár csak a demot próbáltam eddig. Remélem ha meglesz full verzióban jobban fog szerepelni.

    Help!

    Hálás köszönet.
  • Gerisone
    #41
    ezt a rakás sz*rt

    minek kellett így túlbonyolítani az irányítást???
    2 gamepaddal is próbáltam... meg billentyű+egér... a menükezelés, jóváhagyás, irányítás....pffff....ez eddig a legszörnyűbb...pedig 16 éve játszom...ez mindenen túltesz
  • ricsa008
    #40
    én majd most nézem eddig nem játszottam velük remélem értem majd az irányítást
  • Carloska
    #39
    most próbáltam ki fasza let remélem más is tolja majd :D
  • Carloska
    #38
    Major League Baseball 2K11-RELOADED
  • Kronos79
    #37
    Rég járt erre valaki.

    Úgy érzem, mintha bugos lenne kissé a játék. Először akkor tűnt fel a dolog, amikor az ellenfél ütött. Az egyik játékos egy double-t vert, így a 2. bázisra jutott. A következő ütő a belső pályára csapta a labdát az 1. és a 2. bázis közé. Az éppen itt álló játékosom összekaparta és a pontszerzést megnehezítendő a 3. bázisra dobattam vele a lasztit. A labda bőven a 2. pontról futó játékos előtt ért a 3. bázisra. Sőt a becsúszó játékost még meg is érintette a ponton álló sajátom, mégsem esett ki.

    A második bugos esetben én voltam ütő szerepben. Egy játékosom az 1. bázison. A következő ütés alacsony ívben ment az 1. és a 2. pont közé, ahol az ott lévő ellenfél leszedte azt. Eddig ez egy flyout. A probléma a bug ezután kezdődött. Az első ponttól kissé odébb lévő játékosom visszakocogott a bázisra. Az utolsó lépésénél szökkent egyet és páros lábbal érkezett a fehér négyszögre. A szökkenés pillanatában a labdát az imént elkapó játékos az 1. bázison álló másik ellenfélhez dobta. A labda jócskán később ért a játékoshoz, minthogy az enyém ráugrott a pontra. Mégis double play lett és ez a játékosom is kiesett.

    Az utolsó bug, amit sikerült eddig felfedeznem, pedig a meccsnaptárban van. A második hét elején, miután az egyik csapattal lenyomtam a három mérkőzéses sorozatot és a kép tanusága szerint a következő csapattal való széria első mérkőzése következne, az első mérkőzésen megint az előző csapat ellen kell játszani. Ez eddig sem semmi, de a legnagyobb az, hogy ha megnyerem a mérkőzést, akkor valójában vesztettem. Legalábbis a győzelem vereség mutató szerint.

    Elkezdtem nyomni a 2k10-et. Ebben csak két dolog bosszant a 2k9-hez képest. Egyik a baromi sok strikeout, a másik pedig a homerun ütése. Ez utóbbi szerintem sokkal könnyebb, mint a 2k9-ben. Azért jó szórakozást mindenkinek a játékhoz!
  • piamania
    #36
    Ezt már megtaláltam.A másik kérdésem az az,hogy hiába raktam rookie-ra,nagyon gyors a játék.De nem mindig.Délelőtt játszottam vele,akkor pont jó volt,most meg alig bírom követni.Hol tudom beállítani ezt?kösz
  • piamania
    #35
    Hi!Hány körből áll egy meccs?Nem lehet valahogyan lentebb venni a körök számát?köszi szépen.
  • TaRka0107
    #34
    Nem olyan nehéz ez a baseball, múltkor játszottam haveromnál XBOX-on, megtanított, és elég jó!
  • Dragooon #33
    megtaláltam D:
    szokni kell még
  • Dragooon #32
    billentyűzettel elég mókás ez a játék
    meg úgy, hogy a szabályok zömét alig ismerem

    a B7 az billentyűzeten mi? vagy lehet hogy hülyeséget kérdezek, a "tutorial instructions" milyen gombbal jön elő?
  • tobias88
    #31
    pontosítok, a gyors labda megy billel, de karral is csak azt tudok dobni
  • tobias88
    #30
    igen, az billel is megy, de a többi már nem megy, amit mutat, hogy hogy kellene tekerni a kart
  • ProGabe #29
    nagyon köszönöm!
  • Osi20
    #28
    http://tinypic.com/view.php?pic=10e3cir&s=5
    http://tinypic.com/view.php?pic=mlov9d&s=5

    itt vannak
  • ProGabe #27
    ?
    elég a kép linkje. feltöltöd mondjuk IDE, aztán hadd szóljon :)
  • Osi20
    #26
    nem tudok képet betenni furomba.
  • ProGabe #25
    lőnél egy képet a beállításokról?
  • Osi20
    #24
    logitech rumblepad 2 nekem is azzal játszok semi baja és betudta állitani.
  • Osi20
    #23
    Srácok sokal könyebb Gamepad játszani csk a egyik jostickal kell ütni és dobni dobni pedig ugy kell ahogyan mutatja gyors dobásnál egyszer le aztán fel kart elis dobta
  • Matte
    #22
    üdv

    ütés: beállsz, numpadon nyomva tartod a 2-est (ezzel beáll ütéshez) majd amikor eldobta a labdát és ütni akarsz, akkor elengeded a kettest és a NUM 8-assal suhintasz. Én a dobással vagyok bajba, mert kötve hiszem, hogy csak ilyen bénán tud, mint amilyen a 2-es 8as 5ös 4es billel csinál.... valamit biztosan nyomni kellene mellé...
  • miilann04
    #21
    valaki leírná hogy melyik billel mit kell csinalni? mert számomra a controls menüből nem derült ki semmi :\

    igazabol a dobások még többé kevésbé sikerültek,de az ütés már sehogyse :-c
  • grebber
    #20
    Jók ezek a 2k9 gamek csak az lesz ezzel is mint EA-vel kutya nem veszi a gameket inkább letöltik azt ő sem fog kiadni pc-re sport gameket!
    Pedig ezt a 2 gamet nézne jóval magasabb a színvonal mint EA-nél!
  • ricsa008
    #19
    de jó hogy leszenvedtem a demot ez egy nagy szar (ha az irányítás érthető lenne akkor kapna egy esélyt de így delete)
  • ricsa008
    #18
    nem tom leszedni ezt a baszott demot? más táron nincs fenn?
  • báttyó02
    #17
    jah gondolkozok h leszedjem e
    bár fingom nincs a baseball-rol,de 2K miatt megkéne nézni
  • grebber
    #16
    Major.League.Baseball.2K9-SKIDROW 6,51GB!!
  • Carloska
    #15
    seholsincsen még kint csak mininován de ott meg 1 seeder 777 leecher arány kb szóval ahol 1500 ért láttad az kamu oldal
  • Petya777
    #14
    Privi ment.
  • Carloska
    #13
    majd belejösz ahogy mindenbe bele lehet

    személyem szerint játékban sokkal nehezeb a baseball mint élőben nyáron ha megyünk ki tampába nagyapámhoz ott szoktunk játszani amcsi kölykök szará aláznak mindig jó igaz ott nemzeti sport :D:D
  • ProGabe #12
    kipróbáltam a demot

    ez számomra így teljes mértékben átláthatatlan. ez még rendben van, de irányíthatatlan is. pedig van egy logitech rumblepad 2-őm, csak nem bírtam bekonfigolni :S
  • ProGabe #11
    neeem, akkor már legyen training. sportjátékról van szó, nem valami programot akarok megtanulni használni :)
  • geo91
    #10
    tutorial
  • báttyó02
    #9
    ejjha, 2K sports miatt ezis várós! az nba-jük messze a legjobb amit eddig láttam
  • John Cena
    #8
    tutorial??
  • ProGabe #7
    ha lesz benne valamilyen tanító-mód (hirtelen nem jut eszembe jobb megfogalmazás) akkor várós. sosem bírtam rászánni magam, hogy megtanuljam ezt a sportot, ez pont jó lenne erre :)
  • ricsa008
    #6
    70 kb/s el kb 5 óra lenne:S azt hittem azaket a képeket te csináltad
    de akkor bocs hogy kérdezni mertem
  • Carloska
    #5
    demo leszed megnéz hamarosan jön a teljes game is warezen :D