9
  • teca6910
    #9
    Nagyon jó film,nem is gondoltam volna.
  • G_ArchAngel #8
    Remelem jo lesz, mert a Valami Amerika 2-t elkezdtem nagyban, aztan mar csak a sarokban neztem kis ablakban, aztan belehuztam...
  • adios
    #7
    Nagyon jó film lett, többet is kaptam mint amire számítottam.:)
  • sandor4
    #6
    sok benne a zene?
    csak mert nem szeretem a zenés filmeket/musicaleket, és ha ez ilyen, akkor nem megyek el rá (és az a sanda gyanúm, hogy ez bizony zenés lesz fenyővel, meg a zenés film besorolással...)
  • Elemir
    #5
    Csinibaba?

    Ugyan már...

    Az utóbbi évek legjobb magyar filmje ez, annak ellenére is, hogy a Valami Amerika 2-t végigröhögtem!

    Nem bírom a filmkritikákat, hisz ki vagyok én, vagy te, hogy kritizálj egy filmet? Már mint szakmai szemmel persze.

    Nah mind1. Tény, nem volt olyan külföldi film mostanság, ami után így jöttem volna ki, szóval ez így ahogy van tökéletes volt!
  • Risu Führer
    #4
    a Kiss Tünde meg a Valentin Titánia kibaszott jó csajok!
  • Pityugonzales
    #3
    Sztem igen szuper volt :), nagyon teccett ... Szuper poenok vannak benne
  • TeDDyRuSh
    #2
    Igen, kellemes film volt. Jó szórakozás, de néhol, főleg a második felében úgy éreztem több jelenetnél, hogy "talán ezt nem pont így kellett volna". Néha kapkodott időben, térben és keresni kellett a fonalat, de összességében egy jó film, amire érdemes elmenni moziba.

  • Lyan Kyj
    #1
    Kellően sok poén volt benne, a zene miatt abszolút nem lehetett ugye panasz, de a rendezés és a jelenetek megvalósítása hagyott kívánnivalót maga után, sajnos a film második felében csak erre vonatkozó butaságokon járt az eszem.
    Összességében tetszett s szerintem majd pár hónap múlva újranézős lesz.. már csak a zenék s koreográfiák miatt is.