22
SAkkozó Robot Film
  • uzi9mm
    #22
    A Filmet én is Láttam A DU. kezdésből nagy botrány lett,hasonlóan az Alfa Holdbázis:Sárkányok birodalma című epizódjához amit szintén Délután attak le.A Gondolkodó Robotokat késő este ismételték meg később.
    Nagy jelenet volt amikor az ugató kutyát kihúzták a konektorból.

  • schwartz
    #21
    nincs mit.
    Furcsa így ennyi idő után viszontlátni ezeket a jeleneteket. Azért már nem üt akkorát, mint anno. Hozzáedződtünk a mai filmeken.
  • Landor
    #20
    köszi
  • schwartz
    #19
    http://www.youtube.com/watch?v=15773DV5s30

    de ha beírod google-ba ezt: Le collectionneur des cerveaux

    akkor kapsz egy másik videomegosztót is, ahol szintén egy kb 9 perces részlet szerepel, de nem ugyanazokból a képekből áll, mint ami a youtube-on van.
  • Landor
    #18
    youtube linket adj már pls
  • schwartz
    #17
    Sziasztok. Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is igencsak gyerek voltam még, amikor láttam a filmet. Meg is lett az eremény: este anyámék mellet aludtam. Akkoriban tényleg egy kivételesen beszaratós filmnek számított. A youtube-on van fent a filmből egy részlet, azt ahogy most megnéztem, meglepett, hogy teljesen már a robot "arca", mint amire emlékeztem. És én elsősorban attól voltam beszarva és csak másodsorban a történetől :)
  • bmw1200
    #16
    Hali!
    Én is még gyerekkoromban láttam ezt a filmet, akkor nekem tiszta beszarás volt. Simán leadták hétköznap délután.
    Amit tudok róla, hogy francia film, Le collectionneur des cerveaux (1976) , itt a link:

    http://www.imdb.com/title/tt0190718/

    viszont magát a filmet azóta sem találom sehol. Ha valakinek megvan, vagy tud valamit róla, írjon egy mailt nekem is.
    [email protected]
    üdv
  • kaldor
    #15
    Üdv!
    A Gondolkodó robotok című filmet én is nagyon rég óta keresem.
    csak pár részletre emlékszem pl:A film végén a rendőrség a sakkozó robotból próbál kiszedni adatokat,de mivel nem erre programozták ezért csak egy papírra próbál valami nevet írni,aztán kifüstöl.
    A másik film amit nagyon rég hajkurászok a Messziről jött ember.Ezt a thriller sorozatot kedd esténként a magyar tv adta le 1983-ban.
    Ha valakinek meg lenne,vagy ha tudja az eredeti címüket a filmeknek ,vagy hogy hol lehet letölteni ezeket,annak nagyon megköszönném.
    Az e-mail címem:[email protected]
  • Daza500
    #14
    Hát ez egy eléggé elmeroggyant alkotás lehet...
  • mikshooo
    #13
    sziasztok,

    a folm magyar címe Gondolkodó robotok volt, tényleg parás volt, vmi szerda du ment le 4-5 óra körül olyan 81-82 környékén.
    emléxem felcsapódtak az ajtók több irányból, majd bejöttek a robotok és megjelölték a faszikám arcát körbe, ahol kiemelik a koponyájából az agyát és beültetik a sakkozógépbe.
    a kutya az udvaron konnektorba volt dugva és folyamatosan ugatott.

    ha megvan a film, szóljatok nekem is lécci: [email protected]
  • jambuli
    #12
    Hali!
    Látom képben vagy miről is beszélek,ha újabb infóm van én is írok.
  • Viktor99
    #11
    Az nem valami "Portal" jel a pociján? :D
  • ThisZip
    #10
    és mint a Transformersben egyszer csak mindegyik átalakul kis gyilkológéppé
  • zoliii
    #9
    Ja ja így kezdődött a Skynet is :D A végén meg is történik majd, és jönnek a T1000-sek. Amúgy Sony Ericsson-ban már van T700 :D
  • Landor
    #8
    +fav
  • MerlinW
    #7
    Skynet
  • plas
    #6

    ő az?
  • bcrics
    #5
    hát...énnemis:)..de a kutya tökre vidám volt ám,,mintha rajtam röhögött volna ..talán.mondom neki ..kutykuty...ne röhögjéééé..aztán továbbmentem.
  • tigeroo
    #4
    nemtaláltam semmit... csak öö:

    ezt Mate (2009)
    gondolom ilyen remake lesz, ez friss

    utolsó tippem a filmedre: ez-e?
  • tigeroo
    #3
    hülye

    jambuli én egy ideje már keresem a neten...sajna nemláttam a filmet
    ha találok valamit megosztom itt veled
  • bcrics
    #2
    hát..én a múltkor láttam 1 féllábú kutyát:D
  • jambuli
    #1
    Sziasztok!

    Nem tudom van e rajtam kívül bárki, aki emlékszik erre a filmre.
    Sajnos ez a magyar címe volt, de valami félrefordítás lehetett.
    Kb 1979-1980 körüli lehetett,nagyon parás film volt.
    Tud erről valaki valamit?