62
Bethesda Softworks játéka
  • Szabyka
    #62
    Nekem tetszett a játék, de baromi rövid volt :(
  • Adam II
    #61
    Tehát akkor nem csoda, hogy nincs semmi hype pedig asszem holnap jön ki.
  • grebber
    #60
    Ipon teszt 52%
  • grebber
    #59
    Hát nekem ez nem tetszik véiviszem mert nem hiába görcsöltem le sok GB-ot.
    CoH3 szebb is és már jó is volt szerencsére jobb mint az eddigiek.
  • Reg5
    #58
    A CoH azért gyengébb jóval. Igen próbáltam, és az uninstall lett, ellenben a Rouge Warriort meglehetősen élveztem, csak marha rövid lett.
  • HoReSz1975
    #57
    Nem értem, a képernyő beállitásnál 1920x1080 csak 29Hz -en van Így remeg a kép
  • Kaslerka #56
    DarkSector ha megfejtetted miért akad, akkor majd ird meg légyszíves. Nálam is akad már a menü is. A gépem meg talán azé' elég. :)
  • grebber
    #55
    Ahogy haladok előre (ahogy olvasom lassan vége is) Cod of Honor 3 ami szintén nem egy eresztés simán alázza ezt mindenben!
    Ilyenkor nem is értem ilyet minek adnak ki.Van aki ezt megveszi?
  • Legend Killer
    #54
    én letöröltem, miután végig vittem. és nem engedte az uninstallal, befagyott LOL. úgy, h az egész mappát dobtam a kukába, mert máshogy nem ment.
  • dezsolti78
    #53
    Lehet ,de azt meg nem lehet működésre bírni. Elvileg van benne coop is.
  • Shep
    #52
    Szerintem a másik fele a multi lehet.
  • dezsolti78
    #51
    Jó game.( bár itt nem mindenkinek nyerte el maradéktalanul a tetszését)
    Az a helyzet, hogy 8G,de kb 4,5 GB-ot rak fel??? Ezt én sem értettem.
    Egy nagy baja van, hogy k...ott rövid. Amikor az ember kezd belemelegedni a dologba pont akkor ér véget. Olyan 3 óra , talán 4 a teljes játékidő.
  • JackSparrow88
    #50
    Hali, ez milyen game kb, mennyire nehéz, érdemes-e leszedni érte 8 gigát?
  • DarkSector
    #49
    miért van az hogy folyamat beakad, ahogy megy a játék, nem gépiny végett, hisz a menüben is akad folyamat..
    van valami megoldás erre???
  • Prince23
    #48
    B kategórián belül érted ezt a 8 pontot?

    mert van hogy egy AAA kat játék csak 8 pontot kap...
  • dezsolti78
    #47
    Szerintem is rendben van ez a game. A régi soldier of fortune-re emlékeztet, csak csonkítások nélkül. Igazi régimódi fps. Nincs vele semmi baj.
  • Shep
    #46
    Hát én nem értem a fanyalgókat. Grafika szerintem teljesen rendben van, a csóka és a kommentjei ütnek, a játékmenet könnyed, pörgős akciós. A kivégzések látványosak és sok van belőlük, valamint 1-1 embert nem mindig ugyanúgy intéz el. Ami kicsit illúzió romboló, hogy nem lehet a pályákat végiglopakodni, mert vannak helyek ahol ha meg veszel sem lehet továbbjutni lopakodva, mert egy ponthoz elérve mindenképpen beriasztanak és onnantól kezdve lövölde, ami mondjuk nem vészes, mert szerintem ez a rész is jól meg lett csinálva, falhoz lapulás kilövöldözés, gránátozás, új fedezékbe futás. A játék leggyengébb pontja a történet, mert az mintha nem is lenne :) Eddig 3 pályát csináltam meg és az alapján írtam a fentieket az eddigiekre adnék olyan 8 pontot a 10-ből. Az, meg hogy a Code of Honor 3 jobb volt hááááááátt naaa de kérem (nem volt rossz,de ez azért jobb)
  • Legend Killer
    #45
    ki is pörgettem. eléggé rövid. ez az egy hátránya van számomram. meg a multi hiány. warezzal gondolom nem megy.
  • balee4
    #44
    Rebellion-tól kaptunk már jó játékot is (Rogue Trooper)
  • Legend Killer
    #43
    mé kell fikázni? :D egész jó lett. kidobtam a granyót a csávóknak1szűk folyosón, karakter ilyet szól:
    - special delivery assholes.

    na, ez mekkora LOL volt, jót röhögtem. amúgy sajnos a doboz előbb robbant és nem tett kárt az ellenségben :D.
  • Maxtreme
    #42
    Azért azért az világos hogy nem a Besthesda, hanem a Rebellion volt a fejlesztő? Az előbbi csak kiadta. (de minek :D)
  • grebber
    #41
    Na akkor már van valaki akinek tetszik is!
  • Legend Killer
    #40
    tök jó géjm! a zenei aláfestés nagyon jó, a hangulatot remekül megdobja, plusz ezek a kivégzések. igaz, egy idő után ugyanazok, de sztem akko is tök jó lett az egész.
  • Legend Killer
    #39
    sry, h elszúrtam a linket.

  • Legend Killer
    #38
    pro ez a géjm!

    [IMGhttp://noob.hu/2009/11/25/pro.JPG[/IMG]

  • TitaniumRR
    #37
    Friss Gameplay Video

    Mickey Rourke kölcsönzi a hangját a főkarakternek.

    Én is a Wolfenstein-hez hasonlítanám a játékot.

  • grebber
    #36
    Hát Besthesda inkább maradjon az RPG-knél az jobban megy neki.
    Ez 2 pálya után ilyen Cod of Honor szint bár a 3 része az durván üti ezt kb.
    Grafikáról nem irok mert kár pazarolni a szót olyan 2006-ban még lment volna szinten mozog.
    Egyszer azért végigviszem mert azért 8GB download ne hiába legyen.
  • TitaniumRR
    #35
    Nem haragszunk meg, ha írsz egy összefoglalót. :)
  • STREEX
    #34
    Én két órát játszottam és ennyi...Uninstall.
    Iszonyat gyenge és hangulattalan lett.
  • robotnyk
    #33
    kicsit feleslegesen trágár, elég jellegtelennek tűnő helyszínek, ez a próba után a véleményem. a sztoriban mondjuk lehet valami még.
  • Maxtreme
    #32
    de, elvileg az.
  • balee4
    #31
    amúgy nem Unreal 3 engine?, anno azzal harangozták be... de a képek alapján olyan Wolfy szintű.
  • Maxtreme
    #30
    a mai programozói "tudás" mellett? Ugyan :-D
  • Kaslerka #29
    Nekem viszont szépen beakad valamitöl. 2mp futás után beakad, azt megint 2mp futás megint akadás. Már a menüben is. :) Gépem alant. Op: Win7 32bit
  • cumfu
    #28
    azt hittem számoló :) Amugy azon beb*szna ha megmozdulna 60 ról :) még más se! :)
  • Maxtreme
    #27
    számító xD

    phenom 2 x4 3.2ghz
    GW gtx260 sp216 896mb
    4gb ddr
    win7 x64
    sb xfi xtremegamer

    stb
  • cumfu
    #26
    milyen géppel? :)
  • Maxtreme
    #25
    Hát. Ez elég érdekes cucc :)
    Nem 1 nagy eresztés. Az ellen elég hüle, a gfx sem 1 nagy szám.
    Ellenben a kivégzések "jópofák" (már ha lehet így nevezni :D) és a gépigény is alacsony.
    60 fps-ről nem mozdul 1650 és max beállítások mellett.







    1x talán végig lehet vinni, de csodát senki ne várjon tőle.
  • Shep
    #24
    Ki mondta, hogy szar?
  • Dns5000
    #23
    ez tényleg nagyon szar?
    nem értem, hogy lehetett kohozz 2 héttel mw2 után