30
  • beszko
    #30
    Nem tom mért kell leszólni egy filmet.Ha nem tetszik nem foglakozom vele és enyi.Nekem amugy kifejezetten tetszett az elsö rész.A másodikat még nem néztem de meg fogom ahogy a harmadikat is.
  • FefeeX
    #29
    "Minek nézik ha nem tetszik?"

    Te el tudod dönteni a filmről hogy tetszik-e ha nem láttál belőle semmit?

    Egyébként az első részt megnéztem, a csaj jo volt benn... Meg egy jelenet kb össz-vissz... :) A másodikba beletekergettem, láttam h ugyanolyan sz@r, annak neki sem álltam... :)
  • cateran
    #28
    Az 1. 2 filmet úgy láttam tőle,hogy nem tudtam ki rendezte..na erre varrjál gombot okostojás...már megint osztod az észt,pedig jobb lenne ha magadnak tartogatnád...
  • ldavid
    #27
    én se nyugi, de szerencsére ez semmin nem változtat xD
  • Alvarez999
    #26
    Még csak annyit, hogy szerintem azok adnak neki pénzt, akik úgy gondolják, hogy a filmjei nyereséget hoznak. Az üzlet végül is üzlet.
  • Reg5
    #25
    Talán mert kiváncsiak vagyunk, na és persze a rendező hírneve garancia a minőségre xD
  • Alvarez999
    #24
    Ez az intellektuális terrorizmus? Uwe Boll már a terroristák kezébe került?
  • GG
    #23
    Honnan van pénze ennek az "ÁLLATNAK"? Szerintem a iszlám funda-mentalisták pénzelik hogy így próbálnak csapás mérni a Hollywoodra... vagy a másik nagy lehetőség ami igen csekény: a csákó egy meg nem értett zseni és ezt valaki nagypénzű látja...
  • Alvarez999
    #22
    Ebben egyetértek veled. Én sem láttam még Uwe Boll egyetlen filmjét sem, ezért nem is bírálom őket - bár megvallom, a rossz kritikák nyilván közrejátszottak abban, hogy nem láttam őket.

    A #17-ben azt firtattad, mi jogon vannak egyesek felháborodva, én erre reagáltam.

    Hogy miért nézik meg őket újra és újra azok, akiknek nem tetszik? Úgy tűnik, vannak örök optimisták. :D
  • CaptainRumi
    #21
    s
  • CaptainRumi
    #20
    aki van olyan hülye, hogy fizet Boll filmjeiért az magára vessen már bocs...
    én nem ítélem el amit csinál, mert nem érdekel, hogy mit csinál... 1 filmjét nem láttam és nem is fogom...
    de akik meg fikázzák azok mind látták a elvileg filmjeit ha van véleményük róla... kérdem én akkor minek nézik ha nem tetszik? önsanyargatásra vannak pénztárcakímélőbb módszerek i
  • grebber
    #19
    Kurva Far Cry film jöhetne már letölthető formában meg akarom nézni!
  • Alvarez999
    #18
    Annál rosszabb neked. :) Az a helyzet, hogy ha valaki a munkájával kiáll a nyilvánosság elé, akkor bizony el kell viselnie a kritikát, akár tetszik, akár nem. Főképp akkor, ha a kritizáló még fizetett is azért, hogy megnézze a munkát, de persze akkor is, ha ingyen nézte meg.

    Ami meg a polgárpukkasztást illeti, az egy nagyon jó és élvezetes dolog, próbáld csak ki egyszer és rájössz az ízére.
  • CaptainRumi
    #17
    Most már kezd elegem lenni...
    Akármilyen szar filmeket is csinál ez a majom TI milyen jogon vagytok felháborodva??? Nem a ti pénzeteket költi és nem is kötelező megnézni azokat a szarokat... A játékok hírnevét meg nem lehet elrontani egy-egy szánalmas adaptációval...
    Nem veszítek észre, hogy ez az ürge direkt a polgárpukkasztásra játszik?
    Magasról le kell szarni, nem kell foglalkozni vele és ha szépen mindenki elfelejti akkor majd ő is lelép a "rivaldafényből"
  • Rotcsa
    #16
    Jaja, vadnyugat a középkori Romániában...
    Off! Középkorban Románia?

    Ráadásul vadnyugatos kiszerelésben...

    Hát, ennek a hülyének tanulnia kellett volna egy kis törit mielőtt a hentelésbe(forgatás) kezdett!

    A múltkor még arról voltak itt cikkek, hogy kezdenek párologni a szponzorai..

    Már azt hittem felsóhajthatok..!
  • winnie
    #15
    szerinted egy hollywoodi színész mennyire ismeri uwe boll nevét? és egy színész (vagy bármilyen más munkásember) megteheti a felkínált munkalehetőségre, hogy elutasítsa? (lehet, hogy neked ilyen jól megy, de másnak dolgoznia kell:)
  • Lordboxi
    #14
    Uwe Boll napjaink eggyik leghíresebb rendezője, és mi tesszükk azzá. Szóval nem szídni kéne, hanem leszerni, és akkor talán abbahagyná, de amíg az ő neve többet tünik fel mint Spielbergé addig minek, hiszen ő a sztár, az mindegy, hog szart csinál.
  • xido
    #13
    A "ki ad neki pénzt ezekre" egy dolog,de hogy milyen színészekkel dolgozik általában..én az ő helyükben képen röhögném,nemhogy leszerződjek vele
  • Narxis
    #12
    Hajrá Boll, idegesítsd a népet!
  • BlackVoid
    #11
    Ki ad ennek az idiotanak penzt a filmjeire? Azt kene lelőni.
  • tommygear
    #10
    ez az "ember" istenem...
  • Aldo Moro
    #9
    ??? Azt sem tudtam, hogy van Bloodrayne 2.
  • Harkat 89
    #8
    De nem majom az ilyen, aki egy filmet se bír megcsinálni, és ahelyett hogy csak arra koncentrál, még mellete a szünetekben csinál még 2 filmet. Tehetséges a pali, egyszere 3 szart tud csinálni.
    De már tényleg fejlődik, Bloodrayne legaláb már játék storyját követi, és nem egy szar középkori vagy vadnyugatos lesz. Bár már mit sem segít rajta, úgyse nézem meg.
  • asdasdasd
    #7
    De ki ad neki erre pénzt?
  • Prof William
    #6
    Bloodrayne 5: Diablo! - Én ezt várom. :)
    DE a Bloodrayne 6:Final Fantasy - se lessz rossz. :)

    Ha pedig a mester filmről filmre fejlődik akkor sztem még olyan 4-5 -ezer film és eléri a ZS-kategória középmezőnyét. :)
  • Rotcsa
    #5
    Pszihiátriai eset a csávó!
  • Rotcsa
    #4
    Neeeeeeeeeeeeee!

    Hány bőrt akarsz még lehúzni erről a játékról, te szánalmas barom??!

    Komolyan, ez ellen az ember ellen merényletet kéne elkövetni, hogy észre vegye magát!
  • Vucli
    #3
    Következő filmje mi lesz? Bloodrayne 4: World of Warcraft?
  • STREEX
    #2
    Már azt hittem a warhammer jogait is megszerezte...
  • immovable
    #1
    uristen