16
Ha tudsz szivesen veszem a segítséget, melyet előre is köszönök:)
  • garadas20
    #16
    A tcm04 játék még úgy lett volna jobb, ha ott is engedték volna a csapat alkotást, meg ha kiléptél tőlük, akkor alkothattál volna amennyit akarsz, persze ha van rá pénzed. Az is jó lett volna, ha az adatbázis kezelőben az adott népséghez random generált volna neveket és lett volna egy szűrő, amit beállítva a megadott tehetségi szint és játék tudás szinten lehetett volna gyorsan csapatot kreálni. Sajna kicsit lassú így, hogy egyesével kell a játékosokat gyártani, meg mellé az se árt, ha a csapatot is rendesen megcsinálod és ez nekem kb 10 perc per csapat, ha jól akarom megcsinálni. 10-15 néha 20, attól függően hogy a játékosok küllemét hogyan állítom be. Sok olyan kis mód került fel a játékhoz, ahol csonka bajnokságokat tettek fel és nem volt kidolgozva se az első se a másodosztályok, vagy logók vagy pl a csapatok akkori állapotai rendesen.
  • garadas20
    #15
    Egyelőre úgy látom üres a fórumhoz a bejegyzés. Valaki még játszik eme gyöngyszemmel? Örülnék neki, mert akkor lehetne multizni is :)
  • sephir100
    #14
    Egyik barátomnak megvan a totalclub manager 2004 és az tényleg jó volt. Ő foglalkozik adatbázis szerkesztéssel a játékban, ha valakit érdekel akkor írjatok nekem, majd továbbítom a kéréseket :)
  • BBS88
    #13
    sziasztok! valakinek meg van esetleg a tcm játszható hsp bajnoksága mert az fmhun-on nincs fent a szeróján ha valaki át küldené annak nagyon hálás lennék!
    ödv.: Petya
    e-mail: [email protected]
  • Hegeace
    #12
    Már a 2003 is egész jó volt, eladtad a stadion nevet meg 2-3 pléját és simán 120-130 közötti csapatot lehetett összehozni 20-30 misiből :)
  • GTheo
    #11
    Az egyik legjobb játék volt :)
    A TCM 2004 után mentem át az FMekhez, a 2005 sokkal gyengébb lett :S
  • kas123
    #10
    csak a különbség annyi hogy a TCM istenkirály volt, a FifaM pedig ótvarkaki
    emléxem hogy 2040valahányig jutottam el a TCM 2004ben :)
    Még mindig ott csücsül a cd-s polcomon az eredeti verziója :).
  • Ari18
    #9
    Nem volt rossz??? az volt az utolsó és játszható része.Sajnos....
  • karajjj
    #8
    lol, most nézem, hogy általánosban van :D
  • karajjj
    #7
    mondjuk csak annyi, hogy ugyanaz a játék, csak átnevezték...
  • LasDen #6
    a 2004 nem is volt rossz .D
  • toysoldier
    #5
    a TCM a Fifa Manager elődje
  • DarkHorSe
    #4
    mi koze van a 2nek egymashoz? S
  • Gladius71
    #3
    Köszi a segítséget, átköltözöm oda:D
  • karajjj
    #2
    hoppá


    ide szvsz elfér a dolog
  • Gladius71
    #1
    Sziasztok:)

    Fiam egyik barátjától kapta ezt a játékot! Érdekelne, hogy miről is szól ez valójában, és hogyan lehet vele játszani.
    Szívesen venném a segítséget, és előre is köszönöm!

    Mindenkinek szép napot:)