9
Motorstorm: Arctic Edge
  • stockhouse
    #9
    valószínű hogy nem olyan lesz mint a képeken, de a fejlesztők akik ps2őn a wrc rally evolved játékot csinálták, igencsak pofás grafikát hoztak össze még 2005-ben, és nem hiszem hogy visszafele fognak fejlődni, lehet nosztalgiáznak egy kicsit a jó öreg ps2őn, és én a ps2es verzát várom leginkább, ígéretes stuff.
  • BB7
    #8
    Kevés szar játékot adnak ki PSPre! Ellenben a DSel! Khhm
  • Istencsászár
    #7
    FF7et játszom most, előtte God of War meg Tekkent, mind a három gyönyörű játék.
  • BB7
    #6
    PSPn? Elviselhetők! Próbáld őket ki! Ha X360hoz vagy PS3hoz vagy szokva, lehet furcsa lesz! Teljesen más világ, teljesen más élmény! :)
  • Istencsászár
    #5
    majd meglássuk, én csak Flatouttal játszottam PSPn az elég szép, szóval kilehetne egy ilyet hozni a gépből szvsz... Burnoutok milyenek grafban?
  • BB7
    #4
    Reménykedni mindig lehet, szerintem nem ilyen lesz, de nem lesz sokkal rosszabb!
  • Istencsászár
    #3
    ha ilyen lenne igame akkor mászthev:)) de nem ilyen lesz... vagy lehet reménykedni?
  • BB7
    #2
    Nagyon várom PSPre! Remélem nem cseszik el! Videó alapján kötelező darab lesz! :)
  • Máté94
    #1
    A sivatagos és az őserdős részek után a fagyos Alaszkába érkezik a Motorstorm őrült futama - ezúttal azonban a Playstation 2-es PSP-s felhasználók örömére!


    A Motorstorm: Arctic Edge versenyzőinek nem csak jeges utakkal, de lavinákkal és leszakadó jégtömbökkel is szembe kell majd néznie. Az őrült autóverseny folytatásában a megszokott autóosztályokon kívül motors hószánkó és lánctalpas hótoló is lesz, Playstation 3-as változatra azonban ezúttal nem számíthatunk.

    from:gamekapocs.hu
    Képek+Trailer