24
  • A1274815
    #24
    "én úgy gondolom, hogy mivel a Win8 végre tényleg szakít az elődök hagyományával és nem lesz kb a Win1.0-ig kompatiblis ..."

    Próbáltál már x64-es Windows alatt Win3.x-es programot futtatni?

    Amúgy meg már a Win2.x sem volt kompatiblis az 1.x-el. - Tudom hogy nem így értetted, viszont a 32bites Vista még mindig kompatibilis a Win3.0-val is és valamenyíre egy kompatibilitási retegen keresztül a DOS-szal, ugyan akkor egyetlen egy NT verzió se futtatta direktben a Win3.x progikat, hanem WoW32 + NTVDM-en keresztül, szemben a Win9x-szel, amelynél a rendszer komponensek jó része is Win3.x ből származó 16 bites szutyok volt. Meg is lett az eredménye.
  • FlyingV
    #23
    Te a leghamarabb 2015 környékén megjelenő, az alapoktól teljesen újragondolt és újraírt operációs rendszerre gondolsz, amelyet - mint lejjebb is írták - jelenleg Midori fejlesztési néven ismer a számtech közösség. Legalábbis mi :)

    A Cloud Computing egyelőre meg megmarad az Apple-ös MobileMe, illetve a Google-ös adatkezelők szintjén. Sokak szerint nem is nagyon lesz több belőle, meglátjuk. A nagy terveknek pl a sávszélesség szab gátat egyelőre.
  • FlyingV
    #22
    szőke a hajam, kék a szemem, a bőröm már-már sápadt fehér, szóval ha úgy vesszük, a kis pinabajszos haverod engem jobban csípett volna, mint téged..
  • Rexhawk
    #21
    jaja tényleg elírtam, a Midorira gondoltam, bocsi.
  • yvorl
    #20
    #13-ra válasz ez
  • yvorl
    #19
    A windows cloud egy hálózati az asztali vonaltól független oprendszer, talán már van is. Nem a midori-ra gondoltál? Az is egy kutatási irány amiről csordogáltak hírek ha jól emlékszem.
  • gothmog
    #18
    Ha egy cikkíró pontatlanságát szóvá teszi valaki, azt törölgetik, az ilyeneket meg bent hagyják.
    Cool a policytek, SG.
  • gettoharcos2
    #17
    lebartelezzük eredeti vasból készült keresztekkel és aranyfogakkal
  • gettoharcos2
    #16
    valami azt súgja, hogy ez a ciklon téma inkább nálatok családi hagyomány... vagy talán inkább a szappantartó jut eszedbe, ha a nagyszüleidre gondolsz?
  • passatgt
    #15
    mindössze 5000 C# programsorból áll

    Nem ismerem a c-t, de szerintem enter nélkül 1 sorba is elfér:)
  • Rexhawk
    #14
    "nem is. mi lettünk áldozattá"
  • Rexhawk
    #13
    "én úgy gondolom, hogy mivel a Win8 végre tényleg szakít az elődök hagyományával és nem lesz kb a Win1.0-ig kompatiblis -tehát sok újítás várható-, az Internet Explorert váltja fel ez a hangzatosabb nevű, 'újdonságokkal' tűzdelt új böngésző. A Win7-ben a paintet turbózták, a Win8ban végre a böngészőt fogják!"
    nem lesz win 8, mert teljesen uj OS-t fognak irni (jelenlegi kódneve: Cloud), szóval még az 1.0 verzióval se lesz kompatibilis, de valószinűleg lesz hozzá egy emulátor
  • szily3
    #12
    Mi van ma? Böngészők napja vagy mi??? :)):P
  • atomkrumpli
    #11
    off
    aláírásodért fizetsz te jogdíjjat a 88asoknak ? :-)
  • FlyingV
    #10
    te vagy zsidó vagy és az ilyen HSZ-ekkel akarsz magatok felé szimpátiát kelteni, vagy áldozata lettél a gyogyók ágyszámcsökkentésének. nem is. mi lettünk áldozattá azért javaslom, hogy mindkét esetben keresd meg a receptet.. vagy szokj rá a ciánra!
  • gettoharcos2
    #9
    ezt joggal kérdezhetném én is ! én csak megadom a legrövidebb, legcsattanósabb, legidevágóbb és végül, de nem utolsósorban a legjobb választ mindazokra a kérdésekre, amelyet a felsőbb körök, felsőbb utasításra, adtak ki, hogy a jónépet elbutítsák, megfélemlítsék, az internet korlátozásával, cenzúrázásával és megfigyelésével kapcsolatos hírekben, pont azért hogy a magyar nép fizessen, adózzon, butuljon, dolgozzon, és lehetőleg kussban és gyorsan haljon ki minél előbb, hogy a félsivatagi cionisták idejöhethessenek kamukázni...
  • szombi
    #8
    gettó, neked most őszintén. jobb dolgod nincs is mint beszólogatni, meg TOR-t reklámozni?
  • Kovász
    #7
    LOL, az egyik böngészőjük inkompatibilis, a másik meg tetülassú - ennél már csak az lenne keményebb, ha ezt a két "fícsört" sikerülne egyesíteniük
  • traveller
    #6
    A fejlesztők Teknősként emlegetik... , de legalább biztonságosra akarják írni.
  • gettoharcos2
    #5
    Lazarus:

    FlyingV:

    Elég optimisták, de a végén majd úgyis Meztelencsiga lessz a beceneve
  • awking
    #4
    Kellet ez, mint egy falat kenyér...
  • FlyingV
    #3
    ...és Safari 4 :)


    BB7: én úgy gondolom, hogy mivel a Win8 végre tényleg szakít az elődök hagyományával és nem lesz kb a Win1.0-ig kompatiblis -tehát sok újítás várható-, az Internet Explorert váltja fel ez a hangzatosabb nevű, 'újdonságokkal' tűzdelt új böngésző. A Win7-ben a paintet turbózták, a Win8ban végre a böngészőt fogják!
  • BB7
    #2
    Ezt az IE helyett vagy mellett akarják?
  • Lazarus
    #1
    Valóban bosszantó egy kicsit amikor lefagy az explorer és ennek hatására összeomlik az egész desktop. Szerencsére van helyette Totálkommander és ff