993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • Prince23
    #33
    Nem volt, am elég lineárisnak tűnik a pálya felépítése, és ezt bizonyítja a térkép is, jobb alsó sarokban
  • ricsa008
    #32
    GamePlay (Cam)

    Ha volt már akkor sorry
  • Prince23
    #31
    ez sztem wii
  • grebber
    #30
    Új képek Remélem ez valami ps1-es verzió mert ronda.Vagy visszafelé fejlesztik ezt?
  • Prince23
    #29
    VIDEO, elindult a hiv oldal!
  • Falcon87
    #28
    Na, ezt nem "olyan" sértegetésnek szántam :D
  • norbert1214
    #27
    bocsi... De nem kéne sértegetni!!!
  • Falcon87
    #26
    Igen, ha nem tűnt volna fel. gyp
    Mellesleg warezért kaphattál volna büntit is, vigyázz...
  • norbert1214
    #25
    igen?
    miért is ??? egy másik játékról van szó ??? :)
  • Falcon87
    #24
    Tehát egy navival leszünk. Én azt hittem, két kampány is lesz. Mindegy, jó lesz ez így :)
  • grebber
    #23
    Infok
  • W B
    #22
    súúúúúúúúúúúúúúúlyosan célt tévesztettél.
  • norbert1214
    #21
    Helló! Gondolom ismereitek az Avatar: The Legend of Aang-ot ... :D
    Az a problémám lenne hogy nem tudom letölteni... :D Tudna valaki küldeni 1 linket vagy valmit ahonnan le tudnám tölteni ???
  • Prince23
    #20
    Hát akkor az debut teaser lesz...:(
  • grebber
    #19
    Sigourney Weaver és Michelle Rodriguez az Avatar videójáték változatának hangjai!

    Méghozzá a Ubisoft gondozásában érkezik mindegyik asztali platformra.

    A kiadó most bejelentette, hogy ugyanazok adják majd a hangjaikat a játékhoz, mint akik a filmben is szerepelnek majd. Sigourney Weaver játssza majd Dr. Grace Augustine-t az Xbox 360, PS3, Wii és PC változatokban.
    Michelle Rodriguez a helikopterpilóta Trudy Chacont játssza majd az X360, PS3 és PC változatokban.
    Stephen Lang fogja ugyanezen verziókban a hangját adni a rosszfiú Quaritsch ezredesnek.
    Giovanni Ribisi csupán a Wii változatot szinkronizálja majd

    A játékból augusztus 21-én várható egy trailer, de nem lehet tudni, hogy az említett színészek hangjai benne lesznek-e.

    info: Gamestar

    Remélem ingame trailer lesz!
  • Falcon87
    #18
    Az adaptáció szó szerintem nem túl találó rá, mivel a játék egyszerre ksézül a filmmel. Tehát nem a hétköznapi értelemben vett adaptáció.
    Egyébként várom, ütni fog
  • grebber
    #17
    Worthplaying előzetes
  • grebber
    #16
    3 új kép
  • Prince23
    #15
    James Cameron beszédje a konferencián

    szép fogadtatás
  • Prince23
    #14
    3 ÚJ KÉP!!!
  • Prince23
    #13
    Bazz... 2009... most
  • Prince23
    #12
    2010 decemberben már ki jön! DLC-re lehet számítani!
  • Prince23
    #11
    Hátha lesz valami újdonság az E3-on
  • sambauer
    #10
    ti miről beszéltek ? Ubisoft jelenleg az egyik legminőségibb kiadó/fejlesztő cég a játékpiacon... Szeirntme keveritek az EA-val
  • LasDen #9
    +fav csak me Avatar és Cameron :D
  • VRSDM
    #8

    csatlakozom, a régi ubi hozzáállás nálam mostanság arra felé tendál hogy " nesze jó a szaris (v)edd meg jól "
    nagy nevek, nagy hype, aztán lepangó játékok.
  • klart
    #7
    én már csalódtam,nem is egyben :-Ddd
  • Atkamon
    #6
    Én sem csalódtam még, nagyon szeretem a Ubisoftot.
  • Prince23
    #5
    Mondjuk én eddig egy ubisoftos játékban sem csalódtam. lehet ezzel sem fogok
  • ProGabe #4
    ha csak ezredannyira lesz jó, mint a film (kizárt, hogy Cameron nem egy földbedöngölő, új korszak eljövetelét hozó filmet tesz le az asztalra) már vevő vagyok rá :)
  • W B
    #3
    +fav
  • bertino
    #2
    zsír.
  • Prince23
    #1
    Kiadó: Ubisoft
    Fejlesztő: Ubisoft
    Típus: akció
    Megjelenés: 2009. nyara

    "Based on the James Cameron movie of the same name, The Avatar is about an ex-Marine who finds himself thrust into hostilities on an alien planet filled with exotic life forms. As an Avatar, a human mind in an alien body, he finds himself torn between two worlds, in a desperate fight for his own survival and that of the indigenous people."

    forrás: pc.gamespy