993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • The Protector
    #113
    a kolléga médiát akart mondani.de sztem erre magad is rájöttél.
  • Shep
    #112
    Milyen médium? :)
  • Doom 4
    #111
    nekem a demo nagyon bejött, már nagyon várom a teljest lehet még meg is veszem erdetibe. A sok szar médium meg nem érdekel. Olyan baromságokat húznak fel mint a sötét lovag... Apámmal néztük azt moziba és simán kár volt rá a pénz. De ezt tuti moziba nézem meg majd ha lesz akkor a az új TRON-t is.
  • DarkSector
    #110
    nm
    ide irok sg-re majd.
  • ricsa008
    #109
    ok kösz :D
  • DarkSector
    #108
    nah hagyd...bizd rám, és ahhogy kijön irok neked privátba, és nem kell figyelgetned, oks_?
  • ricsa008
    #107
    ba..ák+ direket regeltem egy 2 napot hozzáférést mondom 1jén megjelent tegnap v. ma fel kell hogy kerüljön erre még mindig semmi
  • Optimus Prime
    #106
    A hiba ott van, hogy ezt a játékot elvileg 4 éve fejlesztik. Cameron segédletével.
  • LasDen #105
    úúú King Kong sztem nagyon jó volt :D először meghajtó lehúzós verzió volt meg....mennyit szarakodtam vele :D
  • balee4
    #104
    King Kong, Chronicles of Riddick, ezek sikerültek talán eddig a legjobban.
  • tonyr #103
    jah.. én asszem 17-én menek... nembiiirom kivárni... hehe
  • Caine
    #102
    Ott is lesz.
    Már élezem 18-ra a kúltúrutalványaimat :D
  • tonyr #101
    nem volt rossza a demo... várom a full-t.. james ''a mester'' cameron rendezései nagyszerüek.. avatar-t mozibe kell lesni :)
  • rumkola
    #100
    batman, wolverine, némelyik spider-man most így hirtelen
  • Caine
    #99
    Ez annyira nem veszélyes, de ahhoz kevés, hogy megvegyem. (Inkább AC2-re költöm a pénzem).
    Hogy miért sz@rok a film átiratok?
    Szerintem azért mert a legkevesebb ráfordított idő (pénz) / legtöbb haszon hányadost igyekeznek elérni.

    Most van a film hypolva, jön a karácsony, egy üres discből szép dobozban is el tudnának adni zsákszámra.

    Nem gond ez, ez a ő bizniszük, venni én nem fogok belőle.

    A filmet azért nagyon várom.

    Apropó, milyen jó filmadaptációk jutnak eszetekbe?
    (AVP (bár ez határeset, mert ugyan volt film is ilyen címmel, de ha jól tévedek, akkor a game volt előbb), egyik-másik SW game. És itt hirtelen el is akadtam ... )
  • grebber
    #98
    Avatar - na igen, film alapján készült!

    Összegyűjtöttük az Avatar értékeléseit, és ugyan nem borzasztóak, de látszik, hogy fogott rajtuk az átok.

    Filmből nagyon-nagyon kevés jó játékot tudnak csinálni, talán a határidő, talán a termék mögött álló csapat hibája ez, nem tudjuk, de ez szinte átokszerűen csap le majd' minden film alapján készült játékra. A James Cameron által rendezett Avatar játékváltozata sem kerülhette el sorsát, de az Avatar: The Game a még játszható kategóriába tartozik.

    Az Avatar: The Game pénteken érkezik PC-re, Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra, és Nintendo Wii-re. Hogy érdemes-e pénzt áldozni rá, azt mindenki maga döntse el, mi csak egy kis segítséget adunk az alábbi külföldi értékelésekkel:

    - Team Xbox - 7.1/10
    - Videogamer - 7/10
    - IGN - 6.8/10
    - IGN UK - 6/10
    - 1UP - C+
    - Gamespot - 5.5/10
    - Eurogamer - 5/10

    info: Gamestar
  • ricsa008
    #97
    nekem a demo nagyon bejött csak rövid volt
    lehet hogy nem egy világmegváltó játék de fut
  • grebber
    #96
    Hát nem valami fényes értékeléseket kap!Ahogy nézem Review-eket!
  • DarkSector
    #95
    jah a saboteurral meg már rég lehet küldeni.
  • ricsa008
    #94
    áááá
    hát gyüjjön máááá
  • DarkSector
    #93
    igen a demo is már kiábrándító volt.
    télleg monoton a demo, és télleg nem szép.
  • grebber
    #92
    "iszonyatos játék. max 70pont. kár rá a lemez"

    "Na gyerekek, a vilag elso 3D-s jateka.(térhatású) Csakhogy nincs hozza 3D-s tevem, szoval igy csak annyi jott le, hogy szepen meg van csinalva, de sajna a sztori egy picit vontatott, vagy eddig nem indult be. Kb 30 percet jatszottam, de nem igazan kotott le."

    "Hát ez a játék egy atom kula... Még az őserdő elmegy valahogy de hogy alig lehet felmászni valamire vagy pl, hogy a dzsungelben mindig falakba ütközöm.... A célzás után nincs zoom és a combok is elég szegényesre lettek megcsinálva és hogy semmit ne felejtsek ki a mini map is egy büdös nagy szar.... Így összegezve ez a szánalmas játék kár égetni a lemezt..."

    "Hat... dobtam mar ki pénzt az ablakon de ez nagyon felidegelt. 15 perc jaték utan mondom ezt. Irányitas kaka, graf sem az igazi. fizika hagyjuk. ellenfelek statikusak unalmas. EZT 15 PERC JATÉK UTAN MONDOM... Mazohisták hajrá"

    "Szerintem,5-ből 2-es a játék. A grafika ,sajnos a videok alapján sokkal jobbnak gondoltam. Így csak egy ,nagyon gyenge játék."

    "Tele van bugokkal szerintem gyorsan összecsapták... lehetett volna jobb is. Nekem játék közben 1 netes mmorpg érzetem van single-ben játszva. A fizikája sem nyerte el a tetszésem olyan gyenge közép kategória... Na meg ez az xp gyűjtés ez most komoly? 1x végig tolható de semmi több. Ebből a storyból sokkal többet is kihozhattak volna.."

    "Na egész előre vagyok már benne...hát én úgy vagyok vele...hogy ha lehet nem hagyom abba nekem eszméletlenül tetszik és gyönyörű az egész játék...nagyon élethű, persze némi kis hiba meg aprócska bug van dehát melyik játékban nincs? de sztem azok annyira apróságok hogy észrese vehető sztem haláli jó game...nagy tér, remek fizika, érdekes állatok érdekes fegyverek... olyan jó kis akció RPG stilusú"
  • DarkSector
    #91
    thx.
  • grebber
    #90
    December 1!
  • DarkSector
    #89
    nah x360-ra kintvanmá...
    pc-s megjelenésről lehet tudni valamit?
  • csabesz123
    #88
    Hali!
    Nekem ezt írja ki indításnál: This game has been disabled by parental control. Please contact to your administrator. Mit csináljak?
  • grebber
    #87
    Bossfight Trailer
  • DarkSector
    #86
    nem kell, de nem is kiemelkedő. szerintem a játék témájához elég, de amugy egy 7/10
  • DarkSector
    #85
    ez és lost planet nem tér el egymástól játéktérben számítva....
    a lost planet 2 be a fűszálak is lengedeznek!
    :D
  • grebber
    #84
    Kár hasonlíthatni ez olyan hogy a pl a pálmafás tengerpartos far cry-t hasonlitod a zárt terem űrös hangulatű doom3-hoz.
    Teljesen más a két színtér. Szerintem nem kell szégyenkeznie grafikailag.
  • DarkSector
    #83
    gondold el a resident evil 5 és devil may cry 4 motorjának uj 2.0-ás változata debütál a lost planet 2 ben.
  • DarkSector
    #82
    ez még az első lost planetet se éri be grfara a 2.at meg még eddig a többi játék sem.
  • copass
    #81
    első blikkre nekem is lost planet érzésem volt, de azért azt nem lehet űberelni.
    a graf szerintem gyönyörű lett, nekem szépen futott mindent felnyomva,csak néha akadt meg.
    ha jól értettem a végén lévő reklámból hogy lehet választani melyik oldalon vagy.
  • grebber
    #80
    Igen az!
  • norbi2fraktal
    #79
    ezt is a Dunia Engine hajtsa:?
  • Optimus Prime
    #78
    Csak sajnos ennyiben ki is merül. :(
    Az irányítás nehéz, a környezet - idegenek és szövetségesek - nem túl interaktívak, az átvezetők kissé suták. Bár lehet egy jobb CPU-val szebben futna nálam, akkor lehet jobban tetszene. Szépnek szép, csak valahogy nem túl feelinges.
  • strebacom
    #77
    Nem lesz ez rossz a dunia(fc2) engine itt is gyönyörü....
  • DarkSector
    #76
    amúgy thx...:D
  • DarkSector
    #75
    nekem nem jött át annyira.
  • balee4
    #74
    Ez nagyon jó cucc, Ubiékhoz méltó game, lehet meg kéne venni. :)