11
  • Nethyrrea
    #11
    érdekes hogy a plakát szerint a paramount és a warner adja ki, nem a fox...
  • bippo
    #10
    "s a történetről ezúttal szándékosan nem is szólnánk, mert minden csepp információ rombolhatja a filmélményt."

    Nekem inkább az jutott erről eszembe, hogy a többi cikknél miért nem ez lebeg a kedves cikkírók szeme előtt?
  • ProGabe #9
    "a történetről ezúttal szándékosan nem is szólnánk, mert minden csepp információ rombolhatja a filmélményt. "

    bizonyám! nehogy valaki véletlenül elolvassa ám a képregényt, mert még a végén megtudja, miről szól
  • viizo
    #8
    "A 300 látnoki erejű rendezőjétől"

    ez nagyon mókás felirat

    Zack Snydert az egyik legjobb (ha nem A legjobb) feltörekvő rendezőnek tartom (főleg a zseniális Holtak Hajnala remake miatt), de azért ilyen írni egy poszterre, hát, khmmm :D
  • Szolnokboy1
    #7
    Van Isten!! köszi az infót!
  • Darth Sith
    #6
    nah végre! remélem nem szinkronizálják le...
  • CaptainRumi
    #5
    a 3 órás változat Amerikában bemutatásra kerül majd nyáron valamikor...
    kíváncsi vagyok itthon is így lesz e.

    Ui: Örülnék ha tényleg feliratos lenne
  • Andrews2007
    #4
    Dvd-n lesz egy 3 óránál is picit hosszabb változat.
  • Suffering
    #3
    Hibás a hír!!! Watchmen Feliratosan jön a moziba. pár nappal ezelőtt válaszolt a UIP Duna film az e-mailemre és azt írták hogy a Watchmen feliratosan lesz bemutatva Magyarországon.
  • CaptainRumi
    #2
    ez csak az itthoni reklám hiánya...
    Odaát naponta jönnek a friss kép és videóanyagok a filmről.

    amiket ha mind végignéznénk szerintem akkor szinte az egész film kirakható lenne.
    Szóval azért még se olyan nagy a titkolózás a történet körül
  • kukacS3K
    #1
    annyira abbamaradtak a pletykák hogy azt hittem már bemutatták, elbukott és elásták de akkor ez csak bemutatás előtti csend