124
\"Szex, bulik, szüzesség elvesztése\" - Gyűjtsük össze az erről szóló filmeket !!!
  • MR ME
    #4
    nekem is le van már töltve, majd meglesem
  • Palinko
    #3
    van köztük sok szánalmas, de láttam pár olyat is amin sokáig röhögtem, főleg azis buli, vagy szex témájúak, de ha nem másolás az egész hanem van benne egyedi és tényleg humoros akkor szerintem kár lehúzni a filmet csak az ilyen kategória miatt.
  • damondesign
    #2
    Kezdem akkor a sort:
    Nemrég néztem meg a Sex Drive-ot. Röviden: Nekem bejött


    IMDB link

    Leírás
  • damondesign
    #1
    Kezdődött minden talán a Forró rágógumi filmekkel. A 80-as években ez a film mérföldkőnek számított … Témája a tinédzserek „legfontosabb” problémája: a szerelem és a szex…

    Az Amerikai pite után a műfaj fény korát élte. Egyre több „veszítsük el a szüzességünk” film látott napvilágot több-kevesebb sikerrel, és mind a mai napig újabb és újabb filmek készülnek ebben a témában. Kinek tetszik, kinek nem.

    Nekem személy szerint bejönnek az ilyen filmek, és arra gondoltam, legyen egy topik, ahol összegyűjthetjük ezeket a „remekeket”.
    Jöhetnek a sikert aratott filmek, és azok is, amelyek csak DVD-n jelentek meg.

    Legfontosabb szabály: Minden filmhez legyen egy imdb-féle link. (Lehet magyar port.hu… stb)