9
Chronicles Of Mystery: The Scorpio Ritual
  • juhaszne betty
    #9
    Sziasztok elakadtam a függöny zsinor megszerzésénél. Hogyan tovább?
  • tonyo9
    #8
    gamesmagyaritások-on fent van
  • lewus
    #7
    Hello valaki feltölthetné valahova a magyarfelirat fájlokat
  • bogyoka
    #6
    Találtam vízet, nem vettem észre, hogy nálam van még a locsoló kanna:D
  • bogyoka
    #5
    Kérnék segítséget:)

    A generátorba kell víz? Mert a vetillátor nem megy, benzint öntöttem már bele, de még nem jó.
  • Athos120
    #4
    Sziasztok!

    Tegnap megvettem a game-t és valóban nagyon lebilincselő, nagyon élveztem de tényleg elég rövid! :S Szerintem is lesz folytatás, már alig várom!

    Ha netán valakinek kell a végigjátszás, itt egy link:

    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcCc/Chroniclesofmystery/chroniclesofmystery.htm

    Igaz angol de azért segít valamit, vagy írhattok nekem is segítek szívesen! :)
  • Bil Ur Sag
    #3
    A játék hivatalos honlapja.
    Leírásokkal, képekkel.
    http://www.testamentofsingame.com/
  • Guer
    #2
    vmi info kéne rola...pár kép ilyesemi....
  • Bil Ur Sag
    #1
    A minap játszottam végig ezt a játékot. Mivel nem találtam nyitott topikot neki, gondoltam magam csinálok egyet. Mindent egybevetve egészen kellemes meglepetés ért engem a játékkal kapcsolatban. A grafika szép, a helyszínek kellemes mediterrán hangulatot árasztanak magukból, és úgy az egészet belengi egyfajta kellemes misztikum. A hangok szerintem elsőosztályúak. Az inventory átlátható. Egyedüli negatívum talán a játék rövidsége lehet. A történet engem lekötött, bár sok helyen sablonosnak vélték. Egyetértek azzal hogy nem egy Syberia, vagy The Black Mirror de összességében végig lekötötte a figyelmemet.
    Egyszerre volt szimpatikus, és kicsit unszimpatikus a játék nehézségi foka. Mert igazából a feladatok 90%-a gondolkodás nélkül is megoldható. Én magam szeretek napokig elszenvedni néha egy egy helyen :) Viszont érezhetően ez is volt a céljuk. A játékos ne a feladatok nehézségével legyen elfoglalva hanem, a cselekményekre összpontosítson. Elakadni szerintem nem igen lehet benne. Ha mégis megtörténne akkor bárki nyugodtan kérdezhet. A játék vége nekem erősen folytatásért kiált. Én várom. Ha valakinek van észrevétele a játékkal kapcsolatban itt leírhatja.