118
2009: Az év nagy durranásai
  • Tyler1
    #118
    nekem ment az is :)
  • ProGabe #117
    HD-ben
  • bcrics
    #116
    Jó filmnek tűnik:)


    Itt Youtube-on mert a másik link nem Műxik.
  • Tyler1
    #115
    hát Antal Nimródtól ez elég nagy film lesz, de nem hiszem h külön topic kellene neki.
  • tengeralattjaro
    #114
    Hali!
    Azt hiszem külön topicot érdemelt volna, de nem tudok még nyitni (friss reg, valaki megtehetné helyettem). Mindegy.
    Antal Nimród filmjének trailer-e, ami nekem nagyon ott van. Jó kis akció. Azt hittem Vacancy után el fog tűnni az emberke.
    Itt a link. Bocs, hogy "másolós".
    http://film-addikt.freeblog.hu/archives/2009/04/16/Armored_trailer_-_Antal_Nimrod_Hollywoodban/
  • Tyler1
    #113
    Knowing(Nicolas Cage-el)
  • G_ArchAngel #112
    nem volt szar a DaVInci, csak nem lehet egy filmbe beletenni a konyvet - legalabb 4 oras filmnek kellett volna lennie...
  • sandor8206
    #111
    sztem meg pont azért lett ami a Transformers mert Bay kapta meg, mert belegondolok, hogy mondjuk Spielberg rendezi, lehet fasza karakterek, faszább sztori stb. de attól lett az ami a mostani Transformers (kaszasiker, 2. rész 2009 egyik legjobban várt filmje a szavazások alapján, valószínűleg, sőt fogadni mernék rá, hogy új rekord döntögető bevételek stb), hogy Bay belevitte azt az átkozott óriási rombolási fanatizmusát! Amúgy csak lehet egy újabb film lett volna amiben robotok szerepelnek(I Robot) átlagos bevétellel!
  • Tyler1
    #110
    Verekedős, ugrálós, lövöldözős, a JC. Van Damme féle videojáték addaptáció újabb változata:
    Street Fighter: The Legend of Chun-Li
  • ba32107
    #109
    Vasárnap Oscar-gála !!
  • ProGabe #108
    transzfómersz 2 full tréler HD-ben (is)

    ez kérem szépen nem más, mint egy ~2.5 perces industrial light & magic bemutató. annak viszont tökéletes. májköl béj meg elmehet az anyjába. annyi a különbség közte és uwe boll között, hogy neki volt 1-2 nézhető eresztése, de évek óta csak több pénzt kap
  • ba32107
    #107
    Erről jut eszembe az utazás a föld középpontjába, hogy az mekkora egy szar volt
  • Dragooon #106
    ja loáll fail, 2009 van, nem 2008
    :DD

    najó -.-
  • Dragooon #105
    ebben egyet értünk :]
    remélem ezt nem cseszik el.

    mellesleg még erre a filmre vagyok nagyon kíváncsi.
    már a trailer is nagyon tetszik:

    Che

  • NeverwinterKING
    #104
    da vinci kód szar volt szvsz. könyv jobb, nem mindig sikerül vissza adni. és ezzel se sikerült.

    angyalok és démonok jó könyv. de h mi lesz a filmből? sztem ezt is elcseszik. de remélem nem.

    am én is várom. kiv vagyok rá :)
  • hunbasser
    #103
    aaaaooooo odabasz,Tarantino film (Y) :D
  • tugyiti
    #102
    klisé mentes,zseniális dramaturgia
  • Csabesz6
    #101
    Benjamin Button különös élete.
  • tigeroo
    #100
    hejj ez a csávó nem öregszik!
  • kovacsgellert
    #99
    Én szeretem az ilyen filmeket. :)
  • Tyler1
    #98
    Brendan Fraser új filmje a Tintaszív(Inkheart):
    A történet szerint Brendan egy könyvkötőt alakít aki ha könyvet olvas, annak történetét megeleveníti...bla bla bla...végülis belekerülnek a könyvbe aztán kezdődik az akció-kaland....




  • ba32107
    #97
    lol, azt hittem csak én nézek ilyen buzi csajfilmeket
  • vass17
    #96
  • G_ArchAngel #95
    rajottem azota, de koszi:)
    szerintem megAmazonolom:)
  • vass17
    #94
    Egyébként a film teljes egészében ennek a tömörített változata, kiragadva néhány jelenetet a 14 órás egészből.
  • Tyler1
    #93
    amugy azt hallottátok h 2009-ben jön a Hunyadi: Sword of God film :D
    állítólag 30 millió $-os kis alkotás lesz...
    stáblistából csak ennnyi:

    Writing credits
    (in alphabetical order)
    Andras Lengyel writer
    Gábor P. Koltai writer
    Michael Tabb writer


    Produced by
    Michael Almog .... consulting producer
    Attila Csáky .... co-producer
    Andras Lengyel .... executive producer

    Other crew
    Michael Almog .... development executive
    Andras Lengyel .... creative executive
  • Tyler1
    #92
    na hát kb. erről van szó! mindenki maga döntse el h mi a jó, és ne másokra hallgasson!
  • chalezlopez
    #91
    Na bazz, termékeny év lesz azt már látom! Én annyira mindenevő vagyok, hogy az itt felsorolt összes filmet meg fogom nézni, és a 90%-uk tutira fog tetszeni, ergo sokszor fogok nagyon jól szórakozni. Sajnálom azokat az embereket, akik akkora sznobok, hogy már előre lefikázzák a filmek jó részét... Litykó kóla a jobb kezembe, 2 litykó popcorn a balba, aztán jöhet a móka!
  • autoszimulator
    #90
  • G_ArchAngel #89
    Nekem minden mufajban van kedvencem, soha nem ugy nezem a filmeket, mint a senkihazi kritikusok...
    Raadasul hangulatfuggo is, hogy mikor mit szeretek: volt, hogy II.VH-s filmeket toltam orrba-szajba, mindet imadtam, hiaba voltak benne hibak..., sot meg ratettem a filmekre a Band of Brothers sorozatot is.
    Amikor kijott a LOTR trilogia, azt hittem, hogy a tobbi szart nem fogom elvezni ezek utan, aztan megis szeretem Narniat is es a sokak altal lefikazott In the Name of the King: A Dungeon Siege is bejott.
    Szar az atlaga IMDB-n? Masnak nem tetszik? Leszarom. En aznap este fantasyt akartam nezni es tetszett. Pont.
    Nekem a filmek 70%-a nagyon tetszik, de a maradek 30%-ot is megnezem, meg a csajfilmeket is.
    Minden filmben lehet talalni jo dolgokat. Szerintem.
  • ProGabe #88
    amit a képregényt nyújt, nem lehet visszaadni. egyszerűen az egyetlen formátum, amin ennyire üt

    idézem magamat: "a film vagy egy sima (na jó, egy kib*szottul jó) látványfilm lesz, vagy megváltja a világot"
  • G_ArchAngel #87
    Tehat filmkent ezt is elfogjak baszni, mert mindenki sokat var tole...
  • ProGabe #86
    KATT

    "Az egyetlen képregény, amely szerepel a Time magazin “A 100 legjobb angol nyelvű regény 1923-tól napjainkig” listáján"

    valamint az egyetlen képregény, ami megkapta a Hugo-díjat

    egyszerűen hihetetlen, amit Moore alkotott. óriási kutatómunka áll a mű mögött. minden egyes elemének, karaktereinek és az ő tetteiknek sokszoros mondanivalója, rétege van
    ami ilyen volumenű, ill. sikeres és a 80-as években íródott, mára már lerágott csont. már a legutolsó wannabe író, filmes is mind lenyúlta az összes ötletet vagy 1000x. ezzel szemben a Watchmen - ilyen szempontból - megfoghatatlan és érinthetetlen. nemhogy klisé mentes, hanem szembe megy velük és teszi ezt úgy, ahogy eleddig még semmi más nem tudta
    ezen felül a képregény formátumot úgy használja fel, ahogy azt nagyon kevesen tudják. azt is arra használja, hogy további mélységeket adjon a történetnek, a mondanivalónak

    rengetegen meg akarták filmesíteni. volt, aki át akarta helyezni a modern korba, más teljesen le akarta egyszerűsíteni, egyszer még az is szóba jött, hogy maga Moore ír egy forgatókönyvet. most Snyderék - elmondásuk szerint - annyira autentikusak maradtak, amennyire csak lehetett. sajnos a kiadott anyagok, nyilatkozatok nem ezt mutatják, majd meglátjuk. mindenesetre Moore is azt nyilatkozta, hogy sikerült nekik kihozniuk a maximumot, ami igen-igen jó jel
  • Tyler1
    #85
    röviden
  • n3whous3
    #84
    Mondjál már olyan filmeket, amit nagy durranásnak lehet a mai világban nevezni. Képtelenség, szarhúgy az egész, max ha 1-2 érdemes film jön ki évente. Lehet, hogy nagyzoló a cím, de ez van.
  • megalodon
    #83
    Ez olyan mintha a Da vinci k. folyt.lenne!?
    (vagy az is? Nemértek hozzá:)
  • Tyler1
    #82
    hát az tuti h a 2. sz@rrá alázza az elsőt, bár nekem azzal sem volt gondom
  • Dragooon #81
    ezt a filmet várom a legjobban, a könyv az egyik kedvencem:]

    trailer
  • ba32107
    #80
    Jó, akkor most mondd el, hogy a Terminátorral mi bajod :D
  • Sir Quno Jedi
    #79
    Akkor nincs is miről beszélnünk szvsz. Abszolájte felesleges... :D