6
  • demon68
    #6
    a superman return nem reboot volt hanem folytatás, amit most terveznek, az lesz a reboot
  • Chocho
    #5
    Mellesleg jó lenne, ha ez be is bizonyosodna. A Superman Returns nagyon nem tetszett. :(
  • Magoo
    #4
    Két hete voltam a Warner Bros egyik Foley hangstúdiójában ahol a Ninja Assassin cimü új Wachowski fivérek istápolásában készülő film (mint producerek nyomják) hangutómunkálataiba tekinthettem bele...Annyit már tudok, hogy bár csak néhány jelenetet láttam idáig, ígéretesnek tűnik, de nem ítélkezem amíg nem látom egyben az egészet.
    Ők minden esetre képesek lehetnek feldobni a Superman Saga-t....de könyörgöm ne hordja már kívül az alsógatyáját! :D
    Ráférne egy Batman Begins féle reboot az már fix.
  • tyuklepes
    #3
    Kung-fu-zó Superman? Kell, MOST! :D
  • xido
    #2
    A tesóknak én még mindig megszavazom a bizalmamat,amit a Mátrix 1-el műveltek,mind az ötlet,mind a kivitelezés,az pazar volt...utána kicsit bedarálta őket az álomgyár,de hátha Superman esetében megint tesznek hozzá valami elvont eredetiséget...
  • Etinger
    #1
    "Ez is mutatja, hogy nem szabad mindig a mozis bevételekből kiindulni, ha a siker vagy bukás címkéket akarjuk szétosztogatni."

    Ez egy jó mondat :) Amúgy azért a gyártási költség nagyobb is volt a Superman-nek, nem is kevéssel ha jól tudom :) ( az eredményt elnézve nem értem mondjuk ezt :D:D )