6
  • 2097
    #6
    Szerintem nem volt rossz az első rész.
  • berserk87
    #5
    Nekem az első rész tetszett. Ez is lehetne jó, de a forgalmazó nem vette komolyan ezt a filmet. Legalábbis a rendező kiléte vagyis P.J. Pesce személye erről tanuskodik. A forgatókönyvíró se tett még le semmit az asztalra. Szóval én kihagyom ezt a filmet. Bár Vinnie Jones és Tom Berenger neve elég jól hangzik, de ez se menti meg szerintem a filmet.
  • Zombee
    #4
    "Ray Liotta, Andy Garcia, Ryan Reynolds és Ben Affleck tuti kimaradnak az előzményeket bemutató alkotásból, helyükre érkezik viszont Tom Berenger, David Richmond-Peck, Sofia Vergara, Michael Parks, Merwin Mondesir és Tommy Flanagan. Friss szerzeménynek számít Vinnie Jones, aki egy McTeague nevezetű bérgyilkost alakíthat. Martha Higareda, az utca királyai egyik szereplője is leszerződött a folytatáshoz."

    Ilyen apróságokra nem ártana ügyelni... ha folytatás, akkor valóban érthető Ben Affleck, Raynold és Liotta távolmaradása, ha előzmény, akkor nyugodtan mehetnének bele ők is, szerintem az első részt sem a nagy kaszálás miatt vállalták, arról nem is beszélve hogy pl. Ben Affleck-nek csak nyúlfarknyi szerepe volt.
  • Skeez
    #3
    Ha valóban folytatás és nem előzmény a sztori, akkor Affleck nehezen tért volna vissza a történetbe. Legalábbis megfelelő csavar nélkül..
  • emp
    #2
    az első tűrhető volt, azért ezt is meg fogom nézni.
  • 5i
    #1
    Az első sem tetszett, ez sem érdekel.