18
Flash Themes SE
  • ches
    #18
    ha T-mobile os voltál hogy tudtad ezeket megcsinálni? Énis az vagyok és nemtok flash témákat feltenni meg semmit, tiszta sz*r ! lécci segítsen valaki mert tök unalmas a mostani menüje :/
  • PepsiMax
    #17
    írd meg pü-be az MSN-ed...am. én a W200i-t szeretném csak nem merem elkezdeni segítség nélkül :S
  • Gollo
    #16
    Nekem 3 napos volt a W580-am akkor lejárt róla a csere gari... mivel T-Mobile -os flash levolt tiltva egy az egybe rá az eredeti Sony Softver... egy kis Hangszoftver és kegyetlenül odadob a teló... :D igaz ezt még augusztusba csináltam... bár volt tapasztalatom mer elötte volt illetve még mindig van K750 -em W800 -as szoftverrel öhm azis kegyetlen... :D most W595 -öm van aminek még nemtudom hogykell belenyulni a szoftverébe ez a db3150 hát ... semmivel se ment... mindegy röviden azt akartam irni nem egy nagy cucc a gari a telóval 90% semmi baj nemlessz...amennyi jó dolgot lehet csinálni egy telóval megéri a gari vesztést... és eggyáltalán nem nehéz akár szoftvert cserélni énis igyvoltam hogy nem tudom hogy kell nem tudom hogykell aztán nagyon könnyű.. és ha esetleg teljesen elrontanád... letöltöd a SEUS-t és azzal frissited a teló szoftverét és akkor minden rendben mert az felrakja a rendes szoftot.... na mindegy ha érdekel a dolog bővebben msn-en... :D sztem a tiedből is lehetne egy jó ki W660 vagy hasonlót csinálni... ;)
  • PepsiMax
    #15
    nem akarom elveszíteni a garanciát....de mintha láthattad vonla írtam is.....hogy nem válalom a garancia vesztést
  • ocskoszilard
    #14
    ha belepiszkálsz a telefonba, akkor a 2éves gyári garinak búcsút mondhatsz és ahogy látom nem értesz hozzá, szóval nem ajánlom, hogy turkálj a telefon belső rendszerébe...
    csak jó tanács, de a te telefonod, azt csinálsz vele amit akarsz
  • PepsiMax
    #13
    nem fogom eladni :)
    Miből gondolod? :D
  • DJS8
    #12
    ezért kell venni nokiát :D
  • PeeTeR
    #11
    mire lejar a garanciad mar meg sem lesz a telefonod ezt garantalom (reg eladod) :D
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Az alap téma nem flash menüs.
  • PepsiMax
    #9
    akkor semmi értelme tulajdonképpen...mert én most vettem a V640i-met és egy alap Vodaofons téma van benne ami flash menüs,gondoltam hogy akkor támogatja :S
  • kuci06
    #8
    nem...
  • kuci06
    #7
    elveszted
  • PepsiMax
    #6
    jah am. könnyebben nem lehet megoldani? :D
  • PepsiMax
    #5
    de nem veszítem el a garanciát ugye?
  • kuci06
    #4
    a vodás szofton is megy

    a flash téma két fájlból áll

    egy swfből és egy thm-ből

    a thm maga a téma
    az swf pedig a "menü" része, ahol az ikonok vannak (neked gondolom ez a lényeg)

    ha a csak thm-et teszed a telóra, akkor nem lesz flash menüd, mivel a téma nem találja az swf-et (kb mint egy parancsikonnál. a téma a parancsikon, ami az swf fájra mutat)


    az swf-t fel kell tölteneda telefon FS-ébe (van rá több progi is)

    a legnagyobb SE tuningos honlapot tudom ajánlani:

    Topse.ru
    (regelni kell majd)
    Itt szinte minden SE flash menü fent van.

    Igaz, hogy ruszki, de a gugli translate perfektül le tudja fordítan ;)
  • akyyy
    #3
    :DDD
  • PepsiMax
    #2
    am. nem értem.van kettő vagy 1 sfw kiterjesztés és 1 thm kiterjesztés,ha a thm-et teszem be nem müködik :S
  • PepsiMax
    #1
    Sziasztok.Érdekelne hogy flash témát hogyan tudok tenni Sony Ericssonra és hogy a V640i támogatja-e a flash menüt ha vodafonos szoft.van rajta.ah sé hol találok letölthető flash menüket?
    Előre is köszönöm a választ :)