18
  • ricsa008
    #18
    ebben teljesen egyetértek :(
  • mester1987
    #17
    jöhetne egy szinkron a B13: Ultimátumhoz,már lassan 2 éves
  • winnie
    #16
    nincs padlógáz 2.

    illetve, hisz forgattak egy autós filmet, még a padlógáz előtt, csak az rtl filmesei adtak egy ilyen címet, hátha valakit megszívathatnak. de akkor armageddon 2 is van.
  • tboy01
    #15
    Van padlógáz 2, csak semmi köze az első részhez.
  • winnie
    #14
    mindezt tudom, de épp úgy emlegeti pár tudatlan ember yamakasiként, mint a Tom yum goong-ot ongbak 2-ként. attól, hogy páran nem tudják, hogy páran egy filmet a színészek miatt folytatásnak vélnek, nem lesz az.
  • Nethyrrea
    #13
    ehez csak annyit hogy azt a filmet a yamakasi 1-ben szereplő banda tagjai ötlötték ki, és szerepelnek is benne, de az "első részhez" csak ennyi a köze. a főbb szereplők ugyanazok, de kb egyáltalán nem ismerik egymást, és magyarra fordítva az utca szamurájai vagy valami hasonló a címe. de kb mindenhol yamakasi 2 néven emlegetik.
  • winnie
    #12
    ezen ne vesszünk össze, nincs yamakasi 2. épp a te linkeden látod.

    ennek ráadásul nem is az a címe, de ha az is lenne, akkor sincs armageddon 2. vagy padlógáz 2., hiába akarja az rtl klub.

    a magyar warez színvonalát kell okolni, bár a külföldi is terjesztett anno ong bak 2-t.

    (ui: persze a fülöp szigeteket sem kell félteni, ahol az utcai szamurájokat "Yamakasi vs. Ong Bak" címen vetítették:)
  • Krisz55
    #11
    Van Yamakasi 2, de elég sz@r lett.

    http://www.port.hu/utcai_szamurajok_-_a_yamakasi_csapat_masodik_bevetese_les_fils_du_ventthe_great_challenge/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=65393

  • eturch
    #10
    nem tudja valaki, hogy mikor jön magyarországra a film?
  • winnie
    #9
    sokan látták, sokan csalódtak, sokan szerették. hidd el, nem mindenkinek tetszik.
  • noki2
    #8
    Aki nem látta az első részt az ne mondjon véleményt közel sem yamakasi csak mert ugrálnak benne. Nézzetek meg az elsö részt én már rongyá néztem nem fogtok csalódni.
  • Tetsuo
    #7
    ahh nem mondok semmit..
  • winnie
    #6
    "Én csak a Yamakasi 2-őt láttam, de nem tetszett.
    "

    azon nem is csodálkozom, mivel nem is létezik olyan film, hogy yamakasi 2.
  • TeDDyRuSh
    #5
    Az bizti, hogy nagyon feszegeti majd a kettő az ugri-bugri határokat. Volt ott egy dúrva szintkülömbség, de a végét nem láttuk...lehet benyomott egy Red Bullt és a végén elszállt.
  • Aragorn83
    #4
    Én csak a Yamakasi 2-őt láttam, de nem tetszett.

    Viszont a B13 első része nagyon jó volt. Ez is nézős lesz... :)
  • bertino
    #3
    bazki, elég érdekes tulzások vannak a trailerben :|
  • Mcsiv
    #2
    ismét jónak ígérkezik, azonban ahogy nézem, az ugrabugrálós részeknél már kicsit elvetették a sulykot:\
  • xido
    #1
    A Yamakasi 1 és 2 akar lenni az alacsonyabb rendű alkotás?:.ejnye:))