992
\'Dead
  • Louis Cyphre
    #32
    HD verzió:
    Dead Rising 2 Trailer HD
  • Louis Cyphre
    #31
    Dead Rising 2 First Full Trailer
  • Prince23
    #30
    hero named
  • Prince23
    #29
    gameplay várható?
  • Prince23
    #28
    6000 zombi a képernyönkőn

  • Prince23
    #27
    dead rising jövőre?
  • JaSoN HuNTeR #26
    te tudod.Pedig hatalmas móka a L4D.
  • marcinger
    #25
    Első rész nagyon bejött! Remélem a 2-ik is jól sikerül. Sajnálom, hogy nem Frank lesz a főszereplő.
  • sambauer
    #24
    cs mod
  • grebber
    #23
    Singleplayerben egy lószar multizni meg nem szeretek.Szal maradt a Dead Rising 2.
  • SimaSuna #22
    zombizni akarsz?

    legjobb:

    LEFT 4 DEAD
  • Lord Nomak
    #21
    Én nem játszottam az első résszel de ez a videó meg a zene nagyot ütött =D Szerintem alap lesz, hogy megveszem :)
  • AntiHero
    #20
  • Hydroceph
    #19
    hát kurva izgalmasnak tunik :C
  • AntiHero
    #18
    Mocskos jó a Dead Rising 1. Megyek is játszani vele. (nosztalgia rulz)
  • Apus
    #17
    kedvenc eszközöm a vödör volt, ráhúzni a zombi fejére, mekkora volt már :D:D:D
  • ProGabe #16
    az első rész óriási móka. tulajdonképpen annyi a lényeg, hogy be vagy zárva egy bevásárlóközpontba és amit találsz, mindent felhasználhatsz fegyverként a zombik ellen
  • Apus
    #15
    remélem azért ebben már normális mentési rendszer lesz.
  • Kicsikiraly
    #14
    utsó képpel már megnyerte magát nálam :D pedig a zombis játékok nem tetszenek, de ebbe látom ilyen tömeghent van :D (nem ismerem a Dead Rising 1-et)
  • AntiHero
    #13






    Nemrégiben a Famitsu SZELLŐZTETTE MEG, hogy érkezik a Dead Rising 2, a napokban pedig az állítólagos ELSŐ VIDEÓ is befutott róla, így bizonyára senkit sem ér nagy meglepetésként, hogy a Capcom a mai napon hivatalosan is bejelentette a játékot.

    A második rész több évvel az előzményt követően játszódik: a zombik hátterében álló vírust nem sikerült teljesen megsemmisíteni, így ekkora már a teljes Egyesült Államokat sújtják az élőhalottak támadásai. Ennek megfelelően a folytatásban új helyszínt kapunk, Fortune City-t, ami kaszinóival nyilvánvalóan Las Vegas virtuális mása szeretne lenni - a korábbi pletykák tehát úgy tűnik, hogy igazak voltak a lokációt illetően.

    Nem csak ezen híresztelések bizonyultak valósnak. Korábban felmerült, hogy a játékot a Blue Castle Games fogja készíteni, a sajtóközlemény pedig ezt is megerősíti: a kanadai fejlesztőcsapat a Capcommal közösen dolgozik a második részen, a munkálatokat pedig ezúttal is Keiji Inafune felügyeli a produceri pódiumról.

    A játékmenetbeli változásokról egyelőre még nem esett szó, de legalább kaptunk képeket, egészen pontosan négy darabot, melyekről az is kiderül, hogy Frank barátunkat új főhősre cserélték a folytatásban.


    A Dead Rising 2 az elődtől eltérően multiplatform lesz: Xbox 360 mellett PlayStation 3-ra és PC-re is meg fog jelenni, vélhetően valamikor az idei év utolsó negyedében. A Capcom ígérete szerint a közeljövőben további információkkal gazdagodunk majd a kettes számú zombimészárlásról.

    by: Gamer 365.
  • Prince23
    #12
    Hangulat miatt. csak hát na l4d téényleg multis...
  • ProGabe #11
    jön PC-re is? jön PC-re is!

    ójessz-ójessz-ójessz! :D
  • Prince23
    #10
    Jó neked, az elő nincs pc-n:(
    De ez nagyon fura, h tudatosan bejelentették pc-re. majd meglássuk.
  • Maxtreme
    #9
    miért kell egy multira kihegyezett játékot, egy sp-re összpontosító game-re hasonlítgatni?
  • Apus
    #8
    áááááá ez jólesz:) kedvet is kaptam az elsőre, úgyse toltam végig:)
  • Prince23
    #7
    Jobb minőségű video:
    GSO vidi DR2
  • Prince23
    #6
    Pedig jó multija van. single az rossz. Van hangulata a közösséggel.
  • Apus
    #5
    ízlések és pofonok, nekem az egyáltalán nem tetszett:)
    ez mindenesetre komoly lesz ebbe a Vegasra hajazó környezetbe pakolva, már előre borulok a "fegyvereken" :D
  • Prince23
    #4
    Left 4 Deadet sztem nem fogja kenterbe verni :D
  • Apus
    #3
    tuti fasza lesz, az első rész is isten volt. meg pc-re is kell már valami zonbiagos játék:)
  • HBK
    #2
    az biztos én az 1-et is élvezettel játszottam de annál reméljük csak jobb lesz:)
  • Prince23
    #1
    Vége a találgatásoknak, végre a Capcom hivatalosan megerősítette a Dead Rising második részének készültét, s elárult róla néhány információt.
    A lavinát a hétvégén kiszivárgott trailer indította el, amelyet kissé rossz minőségben fentebb láthattok. Mára kaptuk a hivatalos bejelentést, melyben a Capcom megerősíti, hogy a kanadai Blue Castle Games dolgozik a másfél millió példányban elkelt Dead Rising folytatásán, amely PC-re, PS3-ra és X360-ra fog megjelenni egy időben. A második rész új szintre emeli a végtelen zombigyilkolás élményét, amelyben az új helyszín, az erősen Las Vegasra hajazó Fortune City is nagy szerepet játszik. A történet évekkel az első játék sztorija után játszódik: Resident Evil módra az embereket agyhalottá változtató vírust nem sikerült megállítani, s az rohamos tempóban kezd el terjedni Amerikában. Remekül hangzik!

    forrás