13
Symbian MMORPG
  • REPS0L
    #13
    nemtudom
  • Cat 02 #12
    Ezt PC-n lehet tolni ? ^^
    Vagyis Symbian vhogy pc-re pakolni.
  • Rage47
    #11
    de azt jelenti :)
  • tigeroo
    #10
    .DDDDDDDD

    most jut eszembe, az anrufen nem azt jelenti németül hogy "felhívni"?:D

  • REPS0L
    #9
    ?
    látom nem fogod a lényeget.
  • bkvkbk
    #8
    Húúúúúúúúú... ez nagyon jó game...úúúúúúúúú.. bammeg ez leelőzi a WoW ot is bammeg XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 5c0rp330n
    #7
    nem egy új dolog, legalább fél éve már volt tesztváltozata. mondjuk direkt nem próbáltam és nem is fogom, vagy nem tetszene, vagy függővé tenne, szóval egyikkel se járnék jól..
  • REPS0L
    #6
    minden symbian-os rendszerűn ;)
    pl. N95
  • Montanosz
    #5
    nem rosz, nem rosz)))
    milyen telókon megy?
  • ScarY MAN
    #4
    telefonon?
  • Viktor99
    #3
    Ejha... Ahogy ránézek akkor már inkább diablo 2 multi :)
  • tigeroo
    #2
    tyűha:D ezlesz a jövő akkor?

    otthon wowozni, majd folytatni utazás közben a farmolást stb...
  • REPS0L
    #1
    Egy nagyon érdekes, Symbian operációs rendszerre való játékot találtam, aminek angol változata ma jelent meg. A játék tesztszerverén már lehet játszani ingyenesen!

    Telepítés után létre kell hoznunk egy játékost, majd kapunk egy ID-t (ez egy azonosító szám) és máris játszhatunk online. Fontos tudni, hogy amikor a nevünket választjuk ki, akkor a nevet egyben kell írni, nem lehetnek szóközök benne!

    Tudomásom szerint még csak tesztszerveren lehet játszani, tehát előforudlhatnak hibák, vagy nem működő feature-ök. Csináltam néhány screenshotot is:


    Letölthető a hivatalos oldalról: itt.

    Ajánlom, hogy Wifi-n keresztül játszatok, mert az adatforgalom miatt megnőhet telefonszámlátok a GPRS/3G internet miatt… Wink .

    smartnews.hu