17
  • winnie
    #17
    szó sincs fake tartalomról.

    (vagy csak nekem vicces, hogy az magyarázza a fake-séget, aki nem nézi, ráadásul csak a levegőbe beszél, mert fogalma sincs, hogy fake vagy sem? fura egy meggyőződés, az egyszer biztos.)
  • god25
    #16
    Jah, a nagyanyám és az összes korosztálybeli spanja. És hiába magyarázom a fake tartalmat. Nem hiszi el. Ez az igazság. Számára.
  • Aldo Moro
    #15
    Barát Jószi és Maunika! Tényleg van olyan ember, aki rendszeres nézője?
  • rudymester
    #14
    Örülök, hogy nem kötelező ezeket nézni. Van másik 48 csatorna még a kábeltévén nálunk, van választás szerencsére.
    Vicces, hogy sok ember bekötteti drága pénzért a temérdek csatornát és ugyanúgy nézi a csiga kettest meg a retek klubbot.
  • emile zola
    #13
    hulladék akart az lenni:)
  • emile zola
    #12
    egyik műsor hulladákabb mint a másik...
  • KennyGTP
    #11
    Volt a szembesítő show: Balász Show, van kibeszélő show: Mónika Show és van a bebeszélő show Joshi Bharat-tal
  • JMáté
    #10
    Ja, szabadság van. Mit akarsz akkor betiltani?
  • Victor1103
    #9
    Ki a faszom vagyok?Aki betiltatná ezeket a [email protected]ólás szabadság van nem tűnt volna fel.Te kivagy? Aki "Számomra tök semlegesek ezek a műsorok" mondatok mögé bújik közbe meg mindennap a Mónikától megy el.Ha bajod van az a Mónika topicba rendezzük le!
  • ThuG4LifE
    #8
    a máunika azért jó, mert kikerül netre ami az adásba nem volt és azokon bizony jókat lehet röhögni ... ennyi
  • Etinger
    #7
    Számomra nem tud semleges maradni... a népbutítás sosem az.
    Joshi Barat számomra kevésbé ellenszenves műsornak tűnik.
    1-1 részeket láttam mindkettőből... Mónikából azt hiszem a kelleténél többet is :D
  • Narxis
    #6
    Mégis mit képzelsz? Nem elég, hogy "elvileg" nem nézed, még be is akarod tiltani? Ki a faszom vagy te?

    Számomra tök semlegesek ezek a műsorok mert utoljára akkor láttam őket amikor elkezdték vetíteni őket. Unalmasnak találtam, nem kötött le, nem nézem. De hogy a betiltását követeljem? Hihetetlen milyen emberek vannak ebben az országban.
  • ldavid
    #5
    én most csak a cikket fikáznám, mert így, hogy nem derül ki belőle csak az első két nap eredménye, így nagyjából szart sem ér..
  • Victor1103
    #4
    én törvényben kötelezném ezeknek a sz@roknak a betiltását egytől-egyig
  • AZTA
    #3
    legyen akármilyen hulladék a józsi barát a maúnikánál csak jobb lehet..
  • winnie
    #2
    sima talkshow, fura, érdekes, botrányos emberi sorsokkal, ennyi. se több, se kevesebb.
  • xido
    #1
    Joshi Barat...pff..ugyanolyan fillérekért megvehető ostoba embereket felvonultató baromság,mint a Mónika meg anno a Balázs show volt...