51658
  • REPS0L
    #35
  • schrank
    #34
    a mi gépünkön még ennyire sem lesz kontrsztos
  • HöfEE
    #33
    Én is nagyon várom már mindkettőt! Engem talán kicsit jobban érdekel az 1943 mert a régi BF-et nagyon szerettem , és szerintem nem rossz ennek a grafikája, mondjon bárki bármit. Annyiban különbözik a mai "szép" grafikájú játékoktól, hogy a szinek nincsenek deszaturálva meg barnítva , és így sokkal kontrasztosabb szinesebb az egész.
  • uHs Gerzson
    #32
    Én örülök hogy jön Pc-re is mert nagyon jó volt az első részt amikor játszotam úgy éreztem magam benne mintha azzal a BF-l játszok aminek a BF" kellett volna lennie. Csak remélem hogy valahogy a Pc-seket majd tájékoztatják mi volt az első részben mert az konzol exlusive volt :)
  • Kovács legény
    #31
    Bannerbavele
  • schrank
    #30
    ... de fizetnek
    mi meg csak max megfizetünk
  • Kovács legény
    #29
    rájöttek, hogy a konzolosok gyökerek?
  • Kovács legény
    #28
    irány 500
  • schrank
    #27
    de kocsinál még csak nem is pittyeg
  • Beers
    #26
    Akkor szégyen a futás, de hasznos :D!
  • schrank
    #25
    aix-ba biztos nem jön be ez a trükk a hold lock ellen
  • REPS0L
    #24
    tankból nézve egy kis kocka jelöli a snipert ha épp bemér, és még hang is jelzi, sőt még sípol is mint az állat ha repül feléd a raksi. amikor hallod hogy jön a rakéta, kis tolatás, aztán gyorsan előre, és már ki is van védve, mert a rakéta nem olyan mozgékony mint a tank. de ha nem állsz meg, akkor aligha tud bemérni, hisz vmi mindig bekerül a lézer és a tank közé, és akkor kezdheti előlről.
  • Bogdogege
    #23
    Ez tényleg szar ,de a GTA4 az jó
  • Beers
    #22
    Mondtuk mi neked, hogy egy kalap szar az egész, de nem hittél nekünk :)!
  • Bogdogege
    #21
    Konzolon a multi egy butított sz@r ,a kasztokat meg össze vissza variálták a supportosnál van a medik pakk, meg a akus black & decker amivel javítasz.
    A sznipának meg van egy lézeres távcsöves baszása amivel 15-km ről bemér és a fejedre nyomat egy rakétát. És mivel nincs kommander nem nagyon találod meg a kis patkányt.
  • Landor
    #20
    jajj mennyi inne' ez nem az a topig!
  • DummyBoy
    #19
    Jó lesz ez ... mármint a 43 ... kiváncsian várom xD
  • trogerzsiger
    #18
    Zsírkirály
  • REPS0L
    #17
    43 inkább szinte csak egy grafikai meg fizikai patch egykét új járművel aztán puszi

    meg szerintem lesz unlock is :o
  • REPS0L
    #16
    hm
  • schrank
    #15
    de hát most esik le hogy lesz bc2 meg külön egy 1943 úgy hogy mindenki menjen arra merre lát
  • SigS
    #14
    Hát mivel az is. 42-nek a grafikailag felújított változata
    Áttéünk ha lesz vodnyikk meg mi28?
  • schrank
    #13
    amúgy nem voltam elájulva a videótól a BC az egy kurvajó marketingelt és felépített játék de ez a 1943 úgy néz ki mint egy rókabőr
  • schrank
    #12
    a 3 bombázó lesz arty helyett ?
    és akkor mi lesz az uav helyett ....
  • BEAST #11
    Mert konzolon szinte garantalt az anyagi siker, pecen annyira nem. Viszont itt jobb lesz :p
  • Bence94
    #10
    ennek örülök hogy jön de nem értem az első rész miért nem volt pc-n ? kipróbáltam konzolon tettszett de karral eléggé élvezhetetlen volt.
  • BEAST #9
    Meg koran van, majd nyockor tv maci utan! :o
  • SigS
    #8
    Jólvan, koccoljál aludni nagymester
  • SigS
    #7
    Ja mint az 1.5 peccs mi?
  • BEAST #6
    Milyen akr hogy nem tudsz olvasni :( pedig ha tudnal... !
  • TDC Geronimo
    #5
    '43 jön nyáron, ez meg télen PCre is ;o
  • SigS
    #4
    beszarok behugyozok...kár hogy PC-re nem jön ki
  • Snexi
    #3
    amúgy mekkora már hogy jön pc-re is,megjött az eszük :D
  • joebacsi
    #2
    Hivatalos oldal
  • Snexi
    #1
    http://www.gamestar.hu/battlefield-bad-company-2-es-1943-bejelentve.html