51658
  • schrank
    #277
    mikor értitek már meg hogy ez a két szarkupac játszhatalan fos , max lerobbantott lábú segélyenélő nyugati veteránok töltik ilyenekkel a nyugdíjukat ....
  • Jobson
    #276
    Erre azért kiváncsi leszek. Kiváncsi vagyok, hogy melyik lesz a jobb.
  • Bogdogege
    #275
    Ha az Arma2 nem jó ,akkor itt a Operation Flashopint 2 .

  • Landor
    #274
    mindig is lesz igény az árkád iránt és hülyeség az hogy csak a gyerekeknek! Azok között akik egyszerűen csak kikapcsolódásra vágynak, mindenféle komolyabb taktikai manőver vagy komoly realizmus nélkül.
  • uHs Gerzson
    #273
    Arma Annyiban jobb a BF sorozathoz képest hogy tényleg van csapatjáték a szervereken. Nekem megvan az első rész és volt hogy végignyomtam 6 órát 1 huzamban mert olyan jó volt a társaság. BF:BC2 meg arra lesz jó ha gyorsan akcióban akarsz lenni és fragelni egy jót :)
  • Bogdogege
    #272
    Az első részét letöltöttem ,fél órát rohangáltam egy erdőben kutya sem jött velem szembe , de legalább nem lettem kullancsos.
  • JAG1
    #271
    Faszán néz ki, csak ezzel egy baj van, hogy túl realisztikus.
    Már a PR is a játszhatóság határát súrolja, mikor 10 percig vársz a főbézen egy járműre, ami elvisz a csatatérre, aztán 12 perc semmi után a célnál felrobbantják az APC-t, amiben ültél...
    Kiba nagy pályák vannak és ha nincs líder szpónod, gyalogolhatsz 5 percig. És itt szó szerint 5 perc.

    Volt olyan, hogy kiírta, hogy 6000sec a spawn...
  • Bogdogege
    #270
    Ez már komolyabb cuc ,a BC2 meg marad a gyerekeknek .
  • schrank
    #269
    helyes arca van , az meg hogy ott hajtogatsz rajta pinát ahol akarsz nem mondható negatívumnak , mondjuk köldökönbasznék egy ilyent ...
  • uHs Gerzson
    #268
  • Bogdogege
    #267
    Hát ja , ez a Xbox egy nagy cumi.
  • uHs Gerzson
    #266


    Hivatalos hogy 40 ember tud majd játszani 1 szerveren.
  • schrank
    #265
    valljad befelé hogy megérte megvenni a kis fehér rezsót piros lámpával, egy vga áráért ...
  • Smithwarden
    #264
  • Bogdogege
    #263
    xbox-on majdnem minden szarért fizetni kell, az első résznél is pénzér akarták adni a jobb fegyvereket, a conquest módot sem véletlenül hagyták ki belőle csak sokan anyázták őket aztán ingyen adták.
  • Jobson
    #262
    én is kiváncsi lennék a véleményedre...
  • Landor
    #261
    haggyad már magad te retardált
  • Landor
    #260
    haggyad már magad te tini
  • JAG1
    #259
    Hát de.
    Konzol 100x nagyobb biznisz.
  • schrank
    #258
    na a két kis köcög smájlikaratézik
  • Smithwarden
    #257
  • Landor
    #256
  • schrank
    #255
    hallgatlak
  • w77d
    #254
    azért nem ennyire egyszerű a történet...
  • Nathan66
    #253
    bárcsak itt lenne már..
  • schrank
    #252
    szerintem már nem is adnak pc-re semmitse ai bf bepróbálkoztak a konzolon és rájöttek hogy tízszer akkora biznisz, gratulálunk fasszopó warezqecik
  • Beers
    #251
    kb
    bf3 2013
  • TDC Geronimo
    #250
    2011re megkapjuk PCre ezt is :p
  • uHs Gerzson
    #249
    [center]

  • Prince23
    #248
  • Smithwarden
    #247
  • Landor
    #246
  • Smithwarden
    #245
    Sejtettem hogy kb valami ilyesmire gondolt.
    Sztem semmi extra nincs / nem volt ebben, tipikus feltuningolt promocios video ingame jelenetekkel, le lehet szurni hogy nem full ingame az egesz a sok kameramozgasbol, vagasokbol.
    Ezek nagyon latvanyosak es sokat is var ezek utan a jatektol az ember, de ha realisan nezed akkor le lehet vonni belole a plussz video effekteket es akkor megkapod a tenyleges jatekot.
    Sztem ennel a videonal is igy van.
  • TDC Geronimo
    #244
    hajjaj mekkora remegés volt ezután egészen megjelenésig, amikor is jött a pofáraesés :D Mondjuk BC1-et toltam/tolom és azért fényévekkel jobb BF2nél még úgy is, hogy konzolos -.-
  • Beers
    #243
    Csak annyit, a bf2 megjelenése előtt is volt porhintés rendesen!
    Milyen igaza van!
    Szerinted mi valósult meg úgy, ahogy a linken lévő filmben van?
  • Smithwarden
    #242
    Na es ezzel vegulis mit akarsz mondani?
  • JAG1
    #241
    :-)
    Ráadásul a csóka a levegőben térdel?
  • Landor
    #240
    erre csak ezt tudom mondani...

  • schrank
    #239
    te most kelté vagy fekütté ?
  • Smithwarden
    #238
    Kepeket lehet sokfelekeppen szerkeszteni / manipulalni / ugyes szogbol screenshotolni / elmosni, stb.
    Elso ingame videobol lehet majd sokat leszurni.
    Ezek a kepek szepek es jok, remeljuk mozgas kozben is majd ilyen lesz.
    En elsore azt tippelem, hogy maga a jatek is jo lesz.
    A BC1 is ahogy olvastam a visszajelzeseket es neztem a videokat rola eleg jol sikerult (konzolon), csak ugye sajnos nem adtak ki pc-re.
    Dehat a puding probaja...majd kiderul a betaban vagy demoban (ha lesz) vagy vegul a vegleges gameban.
    Csak dolgozzanak rajta normalisan es jojjon minel hamarabb.