51658
  • Smithwarden
    #891
  • Smithwarden
    #890
    Kb leszarom a Kelemen Annadat, meg a poreszodat, meg a tobbi hulyeseget amit irsz es linkelsz egesz nap minden forumra.
  • Bala10
    #889
    korhatár nálkül. :D
  • schrank
    #888
    ez most egy elég cizellált változat csak nekem nincs kedvem most pingálgatni ...
  • Bala10
    #887
  • schrank
    #886
    jaaaaj azért mert a kelemen anna anno tagadta a poreszt attól még mindenki letöltötte a művésznő filmjeit, úgy , hogy ne játszd nekem az ostobát ...
  • Bala10
    #885
    stalker-ben van lada
  • Smithwarden
    #884
    En nem allitok semmit, ez egy sima hir az egyik oldalon.
  • Bogdogege
    #883
    A tálibok is online nyomják?
  • schrank
    #882
    azt hittem a cod fejlesztői küldtek nekik két doboz tortát , hogy megköszönjék nekik amiért 5 éve nem képesek bf-et kiadni (ennek sokkal több realítása van mint a te állításodnak ...)
  • Smithwarden
    #881
  • TDC Geronimo
    #880
    Késés bejelentése után mehetnek megint...lesz mit a pofájukba nyomni
  • Smithwarden
    #879
    Pont ezert van 2 lada, nem pedig csak 1 es ezert lehet messzirol akar tobb oldalrol is kiloni.
  • Smithwarden
    #878
    Hehe...



    A DICE-nal egyszer csak azt hallottak, hogy "2 csavo var a portan, mert hoztak sutit".
    Mint kiderult PC-sek voltak es igy akartak megkoszonni a fejlesztoknek, hogy biztosan lesz dediklat szerver a BC2ben, nem ugy mint a CoD-MW2-ben.
  • JagFater
    #877
    Csak kurvára nem mindegy, hogy egy pontra megy az összes nyálcsorgós, vagy van 4-5 lehetséges pont. Kurvanayg játék, mint a cs-be, meg a cod-ba, hogy befekszik a lépcsőre és ami megmozdul, arra rángani kezd az ujja...
  • Smithwarden
    #876
    Ja...akkor nagyjabol mostmar kezdelek erteni...
    Te nem annyira az "elemezgetos" fajta vagy hanem a inkabb "jol megszokott" durrbele.
  • Bogdogege
    #875
    Játékmód ? A Bf a zászlóhúzásról szól nem az ilyen lámpicsek Gold Crates kempeléses ökörségről.

    Ha már játék mód akkor :dota
  • Smithwarden
    #874
    Aha...
    Igazabol nem vettem eszre, felig furcsa es erdekes amiket irsz, azert is kerdeztem ra.

    - "nagy kemper-mod" - vedeni kell a helyet ahol a ladak vannak, ez a lenyeg, ilyen szempontbol minden jatek "nagy kemper" mert valamit mindig vedeni kell es "loni mint allat", mit akarsz mast egy jatekban, vagy nem tiszta igazan mit is akarsz ezzel mondani...BF2-ben is van zaszlo amit kempelni kell es "loni mint allat" ha ennyire le akarsz egyszerusiteni mindent
    - "Be voltál zsúfolva egy kis területre" - nagy teruletek vannak es elegge szabadon lehet bejarni oket
    - "elbújni nem tudtál mert szétlőttek mindent" - nem lehet BC1ben szetloni mindent, a hazak tartofalai megmaradnak, ergo "el tudtal bujni" vegig valahova
    - "200 méterről egy domb tetejéről szarrá lőhetsz mindenkit" - na ilyen se tapasztaltam igazan..en se tudtam sokaig egy helyen kempelni es ha valaki kempelt egy dombrol akkor gyorsan meguntuk es kiszedtuk gond nelkul
    - "semmi csapat játék nem volt igaz minek" - ez altalaban igaz, mint minden publik jatekra, boxon raadasul altalaban alig van ismeros es MO-on nem is sokan liveoznak, ettol fuggetlenul soxor volt "csapatjatek", persze nem klan szintu, de megvartak tankkal, helivel, nyomtak a supportot / healt, probaltunk egyutt mozogni, tamadni, stb - ennel tobbet nehez publikon elvarni
    - BC2-ben viszont szet lehet majd mindent loni mar, ott viszont kivancsi leszek mennyi ideig lehet vedeni, kempelni egy adott helyet. De ez is jol meg volt oldva az 1-ben, mert nem volt kotelezo odamenni a ladakhoz elesiteni a robbanoszert, hanem messzirol is lehetett szet lehetett loni egy ido utan, tehat ha egy csapat jol vedett akkor is volt eselye a tamadoknak

    Persze kinek a pap, kinek a papne, ha nem jon be nincs ezzel gond.
    Nem akarom en foggal-korommel vedeni, nem is fog mindenkinek tetszeni a jatek biztosan, de nekem tenyleg tokeletesen bejott a jatekmenet es a mod is, tobbszor nagyon izgalmas csatak voltak publikon, az utolso percben dolt el minden es mind a ket csapat nagyon megizzadt (a zaszlofoglalgatas reszemrol unalmasabb ennel joval, pedig azt is szeretem).
    Amugy te milyen jatekmodot tartasz / tartanal a legjobbnak?
  • Bogdogege
    #873
    IGEN .Ha nem vetted volna észre én is az élményeimet osztottam meg veletek.
  • Smithwarden
    #872
    Te amugy nyomtad/probaltad a BC1-et boxon valamennyit egyaltalan?
  • Bogdogege
    #871
    A nagy kemper-mod nem szólt semmiről csak lőttél mint állat.Be voltál zsúfolva egy kis területre ,elbújni nem tudtál mert szétlőttek mindent, semmi csapat játék nem volt igaz minek ,ha 200 méterről egy domb tetejéről szarrá lőhetsz mindenkit. Egy nagy sz@r az egész. Meg kezdésnek a rendes Conquest nem volt, pénzért akarták adni a konzolos lámáknak csak sokan anyázták a DICE-ot és utána lehetett csak letölteni igaz ingyen.
  • Running
    #870
    Valóban jó lenne, ha most már alkotnának valamit...mondjuk nekem már úgyis mind1, kiöregedtem.
  • Gyuszopapa
    #869
    Amen.
  • Lunatic83
    #868
  • Smithwarden
    #867
    Ja meg egy dolog.

    Nagyon remelem hogy az "aranyladas", Gold Crates jatekmodot vagy ahhoz hasonlot beraknak a BC2-be is, mert sztem ez a talan legjobb vagy az egyik legjobb mod amit multikban lattam.
    Olyan mintha ossze lenne keverve a regi UT99-es Assault + a CS-s bomalerakos (vagy COD-os Search and Destroy) modokbol.
    Hiaba akarmilyen nagyok a palyak, elegge egy helyre / frontra kell osszpontositani, van fixen 1 tamado es egy vedo csapat, tehat nincsennek szetszorva kemperek mindenhol a palyan, kotelezo hajtani az egyik csapatnak, a masiknak pedig jol kell egy palyareszt kempelni, kor vege utan persze felcserelodik a ket csapat.
    Tehat nem is van tulbonyolitva, konnyen atlatja mindenki mit kell csinalni, de nem is tul egyszeru azert, az ilyenek szoktak a legjobb modok lenni.
    A zaszlofoglalos mod is eleg jo, de ez jobban tetszett.
    Amig nem probaltam ki, nem hittem volna ilyen jo a BC1, de higyjetek el nagyon jol osszeraktak, iszonyat jo feelingje van a harcoknak tobb okbol is, talan meg a BF2-nel is jobban bejott (nekem).
  • Smithwarden
    #866
    Igen pont ezert irtam le egy +velemenyt.
    PCn is lattam az eddigi BFeket es boxon is az elso reszt, es nem kell elore inni a medve borere, de a tapasztalataim alapjan nagyon jot fognak kihozni a vegere ebbol a dice-osok, ennyi.

    Illetve szerintem az hogy milyen konzolon az elso resz az valamilyen szinten igenis mervado.
    Ha teljesen uj motort kapna akkor nem mondanek ilyeneket, de tovabbirt engine lesz es ez a videokon is latszik, illetve el is mondtak hogy "csak" tovabbfejlesztettek, tobb fizika, jobb grafika, nagyobb mapok, ilyesmi.
  • Bala10
    #865
  • uHs Gerzson
    #864
    Egy árkád játéktól igazából mit vársz? Azért terjedt el annyira mert könnyű rátanulni nem zabálja meg a gépet és nagyobb volt a marketing meg az eladások aránya. Azért sikeres manapság a Cod széria.
  • Gyuszopapa
    #863
    Hát igen eléggé más.Nem egy codos ismerősömnek(akik mellesleg elég jól nyomják a játékot)adtam át az helyemet hogy játszanak már egy kicsit a bf-el.Volt köztük olyan amelyik majdnem sirva fakadt hogy milyen szar ez a játék.
  • Running
    #862
    Pont azért nem tűnt még el, mert nincs más helyette. De a játékos bázisa a megjelenéskor se volt tized akkora sem, mint egy cod-nak pl. Már a lanokból is látszott, hogy a bf eléggé rétegjáték, összesen ha volt két lan szervezve belőle. Codokból évente van vagy 7-8. Persze ettől még nem jobb a cod, csak más.
  • Gyuszopapa
    #861
    -frostbite motorból tényleg nem láttunk még semmit
    -ha boxon megy nem hiszem el hogy egy közepes pc-én el ne menne
    -hát hogy jól néz ki konzolon,nem tudom mert még csak videókat láttunk róla,BC1-et láttam,de videón jobban nézett ki mint élőbe,de akinek a pc grafhoz van szokva a szeme annak persze hogy nem tetszik a konzolok kicsi felbontása
    -bf2 szar lenne,lehet,de azért nem tudom hogy miért játszanak vele még mindig olyan sokan lehet hogy hülyék,ja akkor én is az vagyok,de mondjon valaki jobbat mivel játszak talán a coddal,de hát az egy hentelőslövökmintállatpicipályánkörbekergetőzősarénacasuálplayer tipusú játék
  • Running
    #860
    Szerintem a Bf2 nagyon jó volt mikor megjelent, habár a szar hitbox sokat rontott rajta, és azóta méginkább.
  • Running
    #859
    Én a PC-s szereplésére leszek kíváncsi, mert az hogy konzolon milyen, igazából nem túlságosan mérvadó.
  • Zs0lt1
    #858
    Hahó!

    Naszóval:
    csili-vili lószar volt a bf2 is, amit nem a peccsekkel basztak szét, hanem azzal, hogy egyáltalán kiadták.
  • Smithwarden
    #857
    En nem szoktam semmit fanatikusan varni, mikor kijon belole egy demo vagy beta azutan mondom valamirol hogy tuti jo.
    DE a sajat BFBC1 tapasztalatok utan azt mondom hogy a 2 nagyon kiraly lesz fuggetlenul a jol osszevagott videoktol es ki tudja mekkora kamu szovegektol.
    Ha mar csak olyan lesz mint a BC1 akkor jo, de ez persze elvileg meg jobban tuningolt.
    BC2 motorja nem teljesen ujrairt motor ugye, hanem az 1es motor tovabbfejlesztve, a jatek inkabb egy komoly bovitese a BC1nek es boxon nekem bejott, szinte semmi gondom nincs vele, komoly hibat nem tudnek mondani rola, szinte csak jot, nagyon elvezetes a multi (+singlet szinte sose viszek vegig, de ezt vegigtoltam mert nagyon poenos es jo volt).
    Szerettem nagyon a BF2ot is, de ez kicsit mas lesz persze, viszont a sok eve kieheztetett BF-esek NAGY reszenek sztem be fog jonni tuti...
    Mondjuk nem is szabad semmit megvaltaskent varni, mert akkor biztosan csalodas lesz valamilyen szinten, es ilyen szempontbol igaz hogy majd ha kijon akkor derul ki igazan.
  • Running
    #856
    Komolyan nem akarom itt a nagy lelkesedést letörni, de azért vicces, hogy minden szart benyaltok. Mire gondolok?

    - A frosbite motorból még egy fél darab képet se láttunk ami PC-n futott volna, videóról már nem is beszélek. Eddig csak konzolos infókat kaptunk belőle.
    - Az égvilágon semmit se tudtok a játék szervererőforrás igényéről, netkódjáról stb... igazából arról, hogy játszható lesz, vagy egy csili-vili lószar, mint a crysis is volt multiba.
    - Az hogy jól néz ki (KONZOLON), meg összevágtak pár percnyi játékot belőle, ezen kívül semmit nem mutattak még.
    - Én annyira nem vagyok elájulva, hogy a BF2-s faszcsírák írják a játékot, akik már letették a névjegyüket (a céggel együtt) azáltal, hogy egy játszható Bf2-őt basztak szét a peccsekkel, rombolták szét a játékélményt, képtelenek voltak bugmentesíteni 4 év alatt a játékot, iszonyat béna és értékelhetetlen hitbox, és a szerverkeresőjük a mai napig egy trágya.
    - 130 nap? Minden játékukat csúsztatják, majd januárban bejelentik, hogy sajnos csúsznak a PC-s fejlesztések és majd nyáron kapjuk meg. Meg se lepődnék már, az lenne ha furcsa, ha egyszer betartanák amit mondanak.

    Szóval várjuk inkább ki az első és saját kézből megtapasztalható infót és utána ájuljunk már el a gyönyörtől.
  • SötétBarom
    #855
    Micsoda piszkálódás
  • TDC Geronimo
    #854
    Ja az a hardcore banda a BF2ős :D Remélem nem kúrják el PCre. Nehogy az legyen, hogy megjelenés után egy portnak jobban örültünk volna :D
  • uHs Gerzson
    #853
    Demize99
    DICE Developer

    Battlefield was born on the PC, it grew up with dedicated servers and even when it left the nest and became multiplatform it remembers it's roots. We're doing the PC version of BC2 right. We won't stomach a console port tossed off to some "lesser" studio like our competitors chose to do. We've got our top PC devs working on the PC version side by side with the console team. We don't do ports. It's not the game we'd want to play, and we know it's not the game you want to play either.
  • koschwarz
    #852
    baxxus de várós....