10
  • immovable
    #10
    gagyi
  • johnsilver
    #9
    Az egyik kedvenc filmem mind a mai napig. Nagyon jól szórakoztam, rajta. Jó történet, nagyon tetszett a vége, jó kiindulási alap lehetne egy új filmhez, nem kellene teljesen új történet.
  • torreadorz
    #8
    Én annó láttam az első részét moziban, szerintem nem volt vele különösebben gond, akkor tetszett.
  • emp
    #7
    Na igen, a Screamers első része iszonyat nagy volt. Kis költségvetésű kult film mr. Robotzsaruval a főszerepben. Kíváncsi vagyok.
  • chronos75
    #6
    tudom, csúnya dolog ilyet ide postolni, de van már:
    Release Name: Screamers.The.Hunting.2009.DVDRip.XviD-RUBY

    ..és érzésem szerint a régihez csak nyomokban van köze, kb. olyan lesz mint a starship troopers 3 (borzasztó).
  • sandor8206
    #5
    csak kérdezem, de most jött ki ez a trailer, mert én mintha vagy jó 3 hónapja már láttam volna, ha nem sorry. Egyébként tökmindegy na:-)
  • Dr Adee
    #4
    Nem valami nagy film, szerintem unalmas volt, a végét el is aludtam...
  • entreri
    #3
    Nagyon jó kis film volt a Screamers. Kíváncsi vagyok a folytatásra.
  • wolruf
    #2
    Annó az első DVD-m ez a film volt :) Még nem olyan tokban jelent meg, mint a mostani DVD-k, hanem egy műanyag (kemény műanyag) átlátszó valamiben, rettenetesen igényesen hat a mostaniak között (pedig van pár száz filmem, köztük több díszdoboz). Talán ezért, talán azért, mert nekem tetszett, nosztalgiával gondolok erre :)
    Meg is veszem ha megjelenik, jópofa történet volt.
  • lokko
    #1
    számomra egyértelmű volt, hogy miből nyúltak az új Battlestar Galactica sorozat készítői ...