204

A híres kémnő kalandjátéka
  • bogyoka
    #4
    Köszi szépen a segítségedet.
    Csak nálam kiírja, hogy csatornafedél, és a nagyító van ott, mindent úgy csináltam, ahogy írtad, de nem tudok lemenni.:)

  • bogyoka
    #3
    De már megkaptam a kulcsot, és az eszköztár is rejtve van, és mondja is Mata, hogy a 318-as csatorna lejáró, de nem tudok lemenni, ez a baj.
  • Toyo
    #2
    XIII. Victor Malbec ezredes párizsi házánál
    Vizsgáljuk meg a ház bal oldalán futó telefonvezetékeket és a csatornafedelet (utóbbit nem egyszerű, jobban járunk, ha bekapcsoljuk az eszköztár önműködő elrejtését a játékbeállításoknál). Levonjuk a következtetést: a kapcsolódoboz a föld alatt lehet. Illetve még egyet: a csatornafedő száma 318. Menjünk vissza Ladoux-hoz, beszéljünk vele és megkapjuk tőle a csatornahálózat kulcsát. Menjünk le a zárkákhoz, nyissuk ki vele a belső zárkaajtót.
  • bogyoka
    #1
    Elakadtam!

    Ha valaki játszott már vele, kérném a segítségét, mert sehogysem tudok tovább menni,már mindent megpróbáltam.

    Victor Malbec ezredes párizsi házánál vagyok, le kellene hallgatnom a beszélgetést, kaptam is kulcsot Ladoux-tól, de viszont a csatornát csak nézni tudom, a nagyító ikon jelenik meg, és semmi kéz ikon nem jelenik meg, és a kulcs sem müködik rajta, se a csavarhúzó, mit hagytam ki, vagy mit tegyek?
    Segítséget előre is köszi.