25
  • hdo
    #25
    Aki a német cikkeket fordítja az rosszabb. Félreértett dolgokat magyaráz bele a cikkbe, rendes, objektív fordítás helyett.
  • Ren
    #24
    Miért fordít olyan cikket aki nem tud angolul? A "novel" nem novella, henem regény.
  • lokko
    #23
    horror + star wars ... szerintem zsír :D ... mennyi mélyűri borzalom fér el egy galaxisban már???
  • Skyline
    #22
    De így kép alapján lehetne Saw Wars is..:)
  • Skyline
    #21
    Alien Vs Predator vs Jedi 8
  • JTBM
    #20
    Ez lesz a felvezető egy újabb SW horror FPS játékhoz. A nagy pénz a játékban van, a könyv + film csak a felvezető (ömfinanszírozó marketing) lesz hozzá.
  • RaveAir
    #19
    A naboo-i fénykaszálós gyilkos :D
  • bmw
    #18
    jo lesz ez..:)
  • lama king19
    #17
    http://www.youtube.com/watch?v=jvhLCcaJ1R4&annotation_id=annotation_129782&feature=iv TRANSFORMERS 2!!!
  • gibson9
    #16
    Nekem tetszik az ötlet! Csak november az még olyan messze van... :(
  • WinG
    #15
    Lehet ez még jó is. Kár előre leírni...
  • NintendoGC
    #14
    Igen ... szerinted.

    Ám.. ez a horro SW furán hangzik nemigazán tudom mit gondoljak róla!
  • xizor
    #13
    Belenéztem, szerintem az elötte lévő 2003as kis minianimációk sokkal jobbak.
  • Chocho
    #12
    Én nagyon örülök ennek, alig várom, hogy olvashassam! :)
  • sandor8206
    #11
    az ötlet eredeti és meglepő, a megvalósítás majd kiderül később
  • hdo
    #10
    Van most egy 100 részesnek ígérkező Clone Wars animált sorozat is. Eddig nem voltam nagy SW rajongó, de a sorozatot egyszerűen imádom! Nem egy újabb bőrt húznak le egy több mint 30 éves franchise-ról, egyszerűen színesítik vele a SW univerzumot ... szerintem!
  • DarkEvilPiccolo
    #9
    Nekem aztán 8. Star Wars jöhet minden mennyiségben!
  • B0nFire
    #8
    Jason nem lesz benne, ellenben Alien igen. Ggrrr!!!
  • Harkat 89
    #7
    Remélem nem az lesz hogy kiderül Jason nem halt meg a Jason X filmben(ami a jövőben játszódik) és kap egy lézerkardot, és kinyír jó pár embert.Vagy bármi más bugyuta történet.
    De amúgy tényleg akár egy jó dolog is kisülhet a dologból, de én kevés esélyt látok rá, de bízok benne :)
  • WoodrowWilson
    #6
    Én még mindig rossz tréfának tartom. (egy rajongó)
  • menetrend
    #5
    A cím és a kép nagyon gagyi, de ezenfelül valami jó is kisülhet belőle.
    Gondoljunk csak a Republic Commando azon részére, ahol az eltünt köztársasági ürhajót kell visszafoglalni. Az eleje parásra lett csinálva és sztem jól sikerült, pedig semmi extra überszörny nem volt, sőt elég prózai lények voltak a gonoszok :D
  • M2 #4
    Szerintem sorozatot kellene, mondjuk "Christmas Special Deathtroopers" címen futhatna...

    George Lucas sokat ártott a StarWars univerzumnak, mióta megalkotta élete mesterművét.
  • kukacS3K
    #3
    lézerkardos daraboló sorozatgyilkos...durva lenne:D
  • Barakukk
    #2
    Nekem tetszik az ötlet
  • Sance231
    #1
    Hát, ennél lejjebb talán már tényleg nincs.