21
Webhosting
  • ZweiTiger
    #21
    Sajnálom hogy így gondolod. De fontos tudni , hogy a Cloudflare cég nem a miénk , azt neked kell menedzselni a www.cloudflare.com oldalon. Fontos tudni , hogy ha úgy beszélsz a másikkal mint egy utolsó kutyával , az ilyenkor nem a legjobb megközelítés.

    Ennyi lenne a véleményem erről az ügyről.

    Péter
  • csabi012
    #20
    Hát én is jelenleg spaceweb.hu-s vagyok, de mutatok valamit:



    Ennyit erről, szó nélkül lezárják a hibajegyem, amit írnak hogy ingyenes, az valójában nem az, átcsesznek és csak fél szolgáltatást kapsz.
    Fél éve várok az email beállításokra. Most készülök bejelentést tenni, mert pl. CloudFlare (ami elvileg ingyenes) mégsem az. De úgy hirdeti!
  • ZweiTiger
    #19
    Érdemes lecsekkolni ezt.. ha egy normális csapatra vágyik az ember normális hozzállással. És a legjobb árakkal!
    https://spaceweb.hu/

    Ingyenes tárhelynél lehet még sokat szenvedni.. szenvedtem is! :)
    Utoljára szerkesztette: ZweiTiger, 2014.10.07. 22:33:29
  • ldavid
    #18
    sokan mondják, hogy jó, nekem kb. egy óráig tartott a kapcsolatom vele, mert blokkoltak, így inkább nem írnék semmit
    itt talán tud valaki mondani valamit
  • Szuni
    #17
    Üdv, hátha tud it nekem segíteni valaki..
    Bereggeltem a 000webhost.com-ra. Az extra.hu-n három évig tárolt oldalamat tettem át oda, adatbázisostól mindenestül, különösebb gondok nélkül, viszont rajtam kívűl senki más nem tudja megnyitni a honlapot.. Én is csak arról a gépről,amiről regisztráltam, már a laptopmról ugyanarról a hálózatról nem.. most ez valami vicc? Az oldal egyébként nagyon jól funkcionál, teljesen reklámmentes, és megvan az egy giga tárhely, bőven elég is lenne, de ha bármeky más gépról szeretném megnézni az oldalam, egy szabvány hibaüzenet érkezik..
    A hajam kihullik már, mi a fene lehet ez, valakinek van ezzel a szolgáltatóval tapasztalata?
    http://www.000webhost.com/
  • Hands Up
    #16
    Szia!

    Én az NT-Hostingot ajánlanám, elég normális csapat...

    A szolgáltatás minősége is teljesen jó ;)

    Itt a weboldaluk: www.nt-hosting.hu
  • csiber
    #15
    Webhosting kezelö oldalt tudna valaki ajánlani? (managger féle, user beregisztrál, kapja a tárhelyet, ftpvel mehet is felfelé)
  • Zetorg
    #14
    domain.hu ellenőrzés

    Az ellenőrző procedúra outputja:
    ...............................................................................
    M-GREET -I- [eza-038.hu] Domi version 20090424
    M-NADD -I- [eza-038.hu] NS addr: 66.197.153.229
    M-PNAM -I- [eza-038.hu] primary NS name: ns01.000webhost.com
    M-PADD -I- [eza-038.hu] primary NS addr: 66.197.153.229
    M-PGET -I- [eza-038.hu] getting domain from NS 66.197.153.229 ...
    M-PRZO -I- [eza-038.hu] cannot download domain from 66.197.153.229
    M-PARI -W- [eza-038.hu] NS records inconsistent with parent !!!
    M-RERR -W- [eza-038.hu] SOA parameters don't comply with RIPE
    M-NS -I- [eza-038.hu] A records for DNS servers:
    addr of NS ns01.000webhost.com.: 66.197.153.229
    addr of NS ns02.000webhost.com.: 64.235.48.196
    M-SOA -I- [eza-038.hu] A record for SOA mail host 000webhost.com:
    addr of MX 000webhost.com.: 208.43.150.234
    M-MX -I- [eza-038.hu] A records for MX records:
    addr of MX aspmx.l.google.com.: 209.85.220.1
    M-TRNO -I- [eza-038.hu] skipping traceroute, servers on diff nets 66.197.153.229 64.235.48.196
    M-NSC -I- [eza-038.hu] checking NS records ...
    M-SGET -I- [eza-038.hu] getting data from 64.235.48.196 ns02.000webhost.com ...
    M-PMAI -I- [eza-038.hu] checking postmaster e-mail at aspmx.l.google.com, 209.85.220.1 ...
    M-VOUT -I- [eza-038.hu] address verification: 2.1.5 OK 1si4802585fxm.99
    M-MXOK -I- [eza-038.hu] MX server okay
    M-SMAI -I- [eza-038.hu] checking SOA mail [email protected] at 208.43.150.234
    M-VOUT -I- [eza-038.hu] address verification: Accepted
    M-MXOK -I- [eza-038.hu] MX server okay
    M-OK -S- [eza-038.hu] All's well............ that ends well.................
  • Zetorg
    #13
    000webhost.com-ot ismeri valaki?

    van egy .hu domainem, de nem tudják a DNS-eit beállítani a 000webhosthoz.
    "a fogadó szerveren rosszal vannak beállítva a zóna adatai és az mx hibát jelez."
    ezt mondták nekem...
    az MX-et beállítottam már a google apps szerint, de a zónával nem tudom, hogy hol és mit kéne csinálnom.
  • ldavid
    #12
    nem túl bizalomgerjesztő a honlapjuk
  • V43 1105
    #11
    Szia!

    Ajánlom figyelmedbe, a hostingot ;)
  • FrancescoTotti
    #10
    Esetleg a szerver.lap.hu-n is érdemes szétnézni, vannak olyan cégek is, akiket ajánlanak.
  • karajjj
    #9
    találtam egyet, asszem az jólesz :D
  • karajjj
    #8
    srácok, kicsit off:

    joomláról volt szó, és most akarok összerakni egy oldalt, de nincs kedvem hónapokat dolgozni a kivitelezésén, szóval cms-ben gondolkozom és valami olyamis kellene mint a joomla cikkezelője, de legyen benne normális chatbox, szóval nemtudom mivel is érdemes kezdeni, talán e107, de fontos lenne az is, hogy sok téma legyen hozzá és a témát énis tudjam alakítani
  • Vercetty
    #7
    húú, nagyon szépen köszönöm a hasznos információkat. Mediacenter valóban jónak tűnik, hisz ez az oldal is arról fut :) köszönöm a linkeket, még utánaolvasok a többinek is, de eddig ez a nyerő!
  • ldavid
    #6
    magyar tárhelyekről
    mediacenterren amúgy sokan megvannak elégedve
  • Palinko
    #5
    segítettem egyik barátomnak a www.huskymentes.hu joomla alapú oldal felépítésében, mi a Teracomot választottuk. semmi probléma nincs velük én meg vagyok elégedve
  • QuippeR
    #4
    jobb felül a menüsorban (Főoldal, IT/Tech stb.) találhatsz egy ilyet, hogy "Tárhely". na, errefelé próbálkozz!
  • karajjj
    #3
    nekünk az intrex volt a tárhelyszolgáltatónk az nfscarbon.hu-nál kb egy évig, asszem vagy kétszer volt egy-egy 10 perces leállásuk ez idő alatt, ezen kívül nem volt probléma velük
  • atomkrumpli
    #2
    érdemes lenne megnézned valamelyik magyar seo fórumot, ott rengeteg topicot találhatsz ami pontosan ezekkel a kérdésekkel foglalkozik és részletesen leírják mit hol merre meddig érdemes, pl. szerver bérlés vagy ingyenes tárhely ? külföldi vagy magyar ? ... stb. (google: seo forum) :-)
  • Vercetty
    #1
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szükségem lenne egy megbízható szolgáltatóra webhosting terén, domain regisztrációval. Egy dinamikus joomla portál kerülne rá, és jó volna, ha külföldi sávszéllel is rendelkezne az adott szolgáltató. Erre természetesen nincs akkora igény, de jó lenne, ha pl osztrákok, németek is elérnék az oldalt. Rengeteg oldallal találkoztam, de nem ismerek egyet se, és nem akarok úgy egy évre előfizetni, hogy aztán ingadozzon az oldal, ha baj van ne is foglalkozzanak velem, egyszóval egy korrekt szolgáltatót keresek ilyen téren, természetesen egy magánszemélynek megfizethető áron! Úgy hogy várnék véleményeket, tapasztalatokat.