28
Walt Disney\'s Bolt
  • mk452001
    #28
    Sziasztok!
    Nincs esetleg szó valahol arról, hogy készülne második rész?
  • zoliii
    #27
    a filmben lévő magyar dalokat hol vagy honnan lehet meg szerezni?
  • pukihontasz
    #26
    A film szerintem nagyon király lett, de számomra csak angolul nyujtott szorakozást a magyar szinkron sajnos elég szánalmasra sikerült (persze ez én magán véleményem:)Zeusz:A zene címe "Barking at the moon" (Jenny Lewis-tol):P
  • Aquir
    #25
    3D-be láttam tegnap. Azelőtt még nem néztem ilyen technikával filmet, jó volt :)
  • NeverwinterKING
    #24
    ha innen nézem akkor már is jobb. :D
    elsőre elég fura volt :/
  • zsutyesz
    #23
    ja, de a filmben nincs, majd nézd meg :)
  • Fido4life
    #22
    én azon csodálkoztam hogy a filmet ajánló poszteren a lánca is Volt-ra volt át PS-ezve.. Rögtön azt hittem hogy eredetileg is az a neve.
  • plak
    #21
    Hát elég nagyott bukik szerintem ez a film

    Bolt volt szerintem hagyni kellett volna végülis az a neve a kutyusnak,
    minek kellet átnevezni ezt én sem értem hm....

  • zeus89
    #20
    Valaki megmondaná mi a filmben szereplő zene cime, mikor Volt utazik ... PLS ....
  • Lateralus
    #19
    Nem annyira szerencsétlen fordítás, vagy inkább ferdítés. Kell egy 15 mp, mire beugrik mire gondolhattak.

    Ha Bolt marad a címe az elég béna, mert "mindenki" a sarki ABC-re gondol. Legalábbis, aki nem űzi alapszinten az angolt.

    Bolt > (villám) > (áram) > (feszültség) > Volt
  • Palinko
    #18
    nekem is nagyon tetszett.
  • NeverwinterKING
    #17
    :D
  • Lord Nomak
    #16
    Ez tökjó, mondjuk én amennyit moziba járok azt se tudtam, hogy létezik ilyen nálunk xDD De lehet megérné erre befizetni.
  • fook
    #15
    aranyos kis egyszer nézhető kategória szerintem :) Volt pedig úgy lett hogy oroszos volt a fordító :) és b-ből lett volt :) vagy fizikus :D
  • NeverwinterKING
    #14
    én azt nem értem, hogy a szerencsétlen magyarok, h tudták a címet Voltra fordítani? :S
  • zoliii
    #13
    Ez a 3D, nem az a piros-kék lencsés szemüveges változat. Ez inkább egy hologramos változat. 2 film szalagból áll össze az IMAX film, olyan mintha a szereplők előrébb lennének a vásznon, a háttér pedig mögötte van. IMAX élmény a lényeg 01:21-nél kezdődik :D Corvin moziban az Imax filmre a jegy: 1590ft.
  • kemszi2
    #12
    egész jó kis film
  • Fido4life
    #11
    Engem pont a hörcsög idegesített legjobban :D Emiatt a 3D-s verzió miatt érdemes megnézni moziban is ? Mert én azért mégis csak már kinőttem az ilyenekből, hogy moziban nézzem őket :D
  • EasyLife
    #10
    én tegnap este néztem meg arénában. és hát a hörcsög a legnagyobb benne szerintem :DDD
    amúgy aki 3d ben nézné meg egy jó tanács ne nyúljatok a lencséhez :D
    nekem sikerülta film elején össze tapizni az egyik lencsét és akár hogy suvickoltam csak még jobban összemaszatoltam így a bal szememre picit homályos volt és elég zavaró is :(
    de amúgy hatalmas fenomenális egy múúúvi :)
  • zoliii
    #9
    én ma néztem meg a film 3D-s változatát és nagyon király volt csak ajánlani tudom.
  • Tyler1
    #8
    én is láttam már kb 2 hete :D nagyon szórakoztató film, tuti kikapcsolódás hétvégére! és a hörcsög......nagyon kitalálták XD
  • Wolfsnack
    #7
    ennyire ne unatkozzatok
  • Palinko
    #6
    már nekem is megvan estére megnézem aztán ha nem felejtem el véleményezem :)
  • Lord Nomak
    #5
    Most néztem meg a hivatalos oldalt meg a trailert, baromi jó lehet. :) Szerintem ez is egy olyan film lesz, hogy ha megjelenik dvd-n megveszem. (Igen gyüjtöm a dvd-ket az eredetiket :D)
  • 3Error #4
    nekem is nagyon tetszett.
    jó a hörcsög mikor mondta : - ...akkor hozom a gömbömet ! :D
  • Carloska
    #3
    aranyos film voltt énis pont most néztem meg :D
  • desigo
    #2
    18:00-ra jegy foglalva
    várom már
  • Fido4life
    #1
    Nos mivel álom ma éjjel se jött a szememre, gondoltam megnézem Walt Disney új animációs filmjét, mert olyan jó pofának tűnt a Kutya :D (nomeg kellet valami ami elfeledteti a Max Payne által okozott rémálmokat) Egész jó kritikákat olvastam róla, és így végül elmondhatom hogy nem bántam meg, talán a Toy Story óta nem találkoztam ilyen szórakoztató animációs filmmel. Persze a szokásos Disney-s sablonok jelen vannak (elvégre gyekeknek készült), de egy könnyed kikapcsolásra bőven megfelel, nomeg John Travolta kutya szerepben külön érdekesség :D Erről a 3D-s verzióról mesélhetne nekem valaki, ha esetleg volt vele tapasztalata..