94802
  • SUNNY84HUN
    #55781
    na utolért engem is az a faja jelenség hogy fog a szeró , egyik autóm se megy úgy mint eddig , taliga mind ma , priviben a sokkal gyengébb autóval a társam 3 -4 mp ket adott a kedvenc helyeimen :S , kocsijaim startnál is már sántítottak hogy alig mennek , ugyan azokat az íveket használtam mint eddig alig gyorsult ki a kanyarokból és végre is gyengébbet ment mind ...
  • nfsmw4ever
    #55780
    Akkor csak még nem lőtték be az értékeket. Türelem :-)
  • BONESAI
    #55779
    MP Time Limit. Limit will changed soon for new Track.

    Have Patience

    Ezt írta. Kicsit megnyugodtam.
  • BONESAI
    #55778
    Írtam az adminnak NFS-S-en, remélem(ajánlom neki) megoldjuk
  • nfsmw4ever
    #55777
    Nekem volt ilyen esetem. Véres verejtékkel küzdöttem a saját csillagos időmmel (ami szingliben 100ad másodpercre egyezett a multissal és a mutli csillagot kapott). Addig addig még magamra vertem 12 másodpercet. Egy hét után eltűnt a csillag.... A rejtélyt örök homály fedi.
  • nfsmw4ever
    #55776
    Nnna ezt nevezem isteni beavatkozásnak. Kisebbik fiam épp játékmellőzési büntetését tölti. Ma napközben beugrott, hogy azért mehetne az új pályán párat. Mondtam is asszonyomnak, ugyan kényszerítse már fel a gyereket a worldbe egy kicsit, ha hazaér, ma úgysincs edzés se. Lunáron a második futam után nemhogy egy egymillás kártya jutott neki
    Pozíciómnál fogva mi más lehetett a reakcióm: Na ezt is nekem köszönheted öcsi. (Mennyire faarcú némely felnőtt :-) )
  • BONESAI
    #55775
    Nekem kiírt egy 1:21 időt Lunaron, meg egy csillagozott 1:19-et. Mindjárt megyek 1:18at aztán megnézem mi lesz
  • chris1997
    #55774
    +/- 1 óra maradt a nevezésre.
  • TOMDRIVER333
    #55773
    De csak nem irta ki az 1.27-es időmet.
  • TOMDRIVER333
    #55772
    Jah, erre én is gondoltam. :)
  • chris1997
    #55771
    Érdekes.. Leszedem.
  • Quqa
    #55770
    Ez nyílt BETA tehát ingyenes letölthető Orgin-ről!
    Már csúszik is lefele a kicsike!
  • SUNNY84HUN
    #55769
    meg miért is foglalkoznának vele ha veszi a boostot
  • SUNNY84HUN
    #55768
    hát én egyiket sem venném meg :P , több értelmét látom komolyabb drag autót építeni valamelyik osztályba , nem ilyen f@szságokkal foglalkozni
  • Quqa
    #55767
    Miért pont egy senkiházi csalóval foglalkoznának mikor van belőlük több ezer. Azért EA-n belül van komolyan megtervezett játék is, ja persze ezt németek fejlesztik. Talán ebben nem lesz annyi csaló (vagy egyáltalán nem) mint az elődökben.
  • lorci
    #55766
    Biztos azt az időt az előt futtad mielőtt a 1.27-et mentél volna s még nem frissitette...
  • TOMDRIVER333
    #55765
    Mi a f@szom, milyen hülyék, 1.27-et mentem Lunar-on, és ezek meg 1.30-at irnak ki.
  • RICCS98
    #55764
    Ami a az NFS - S "csillagozást" illeti.
    Nekem is megcsillagozott 1 db időt. Az azt jelenti hogy cheat vagy valami agyfaszként értelmezte?
    (mellesleg azért nem olyan jó idő az hogy annak vegye)
  • BONESAI
    #55763
    1.19 időt csillagozta a geci nfs-stat. Eszem megáll
  • Quqa
    #55762
    Csak nem erre gondoltál esetleg erre! Egyik kedvenc filmem!
  • BONESAI
    #55761
    ADRIANC36
    Szerencsém volt hozzá Lunar-on. Nem ma kezdte a hackelést, 10.000 győzelme van. Az ilyennel miért nem kezdenek semmit?
  • trakk
    #55760
    A kiírásban az szerepelt, hogy egy autó egy filmből. Persze Drew azzal magyarázkodott, hogy az sehol nem volt írva, hogy nem lehet film által inspirált festést beküldeni.
  • TOMDRIVER333
    #55759
  • Hunn1a
    #55758
    Nekem is az ugrott be. Fiatalok vagyunk túlságosan.
  • Gab0523
    #55757
    Motivált? Isnpirált...
  • Gab0523
    #55756
    Sziasztok!

    Nem az volt a feltétel, hogy filmből, vagy "filmes" festés legyen, hanem festés, amit egy film motivált.
    Namost, "Cobra" címszóval nekem pl beüt a G I Joe, de... Najó, mondjuk, hogy ez az. :)
  • Hunn1a
    #55755
    Köszönjük. (Ez volt az egyetlen ilyen, úgy érzem.)
  • BONESAI
    #55754
    Mission Street


    Eagle Drive


    Mamma mia!!!!
  • Quqa
    #55753
    Az alábbi 5 hsz-nak!
    Már hogy ne lenne itt a film is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Komolyra fordítva ez az alap ötlet. Az igazság 1.18-nál!


    Más:
    Hogy bús fenébe nem volt 2-3 hetes beharangozó, csinnadratta, vállon veregetés, üdvrivalgás, öntömjénezés az új Lunar körpálya kapcsán. Vagy csak megmutatták tudnak ők új pályát építeni, de ahhoz idő kell. Esetleg egy figyelmeztetés a névben elrejtve, hogy akinek valamiféle gondja van a kevés pálya a sok csaló és az egyre több hiba miatt, azt úgy picsán rúgják az EA-nál az erre kiképzett szakemberek, hogy hold-körüli pályára áll, mint a hasonló nevű űrszonda.
  • trakk
    #55752
    Csak azért nyert az, mert valami matricázós csapat munkája, és mindenkitől összekunyerálták a Like-okat, nincs itt szó semmilyen jogdíjról. Aki a legtöbb Like-ot összeszedi ezeken a versenyeken, az nyer, látod, hogy telesen mindegy, milyen autóval.
  • gyeprefos007
    #55751
    engem leginkább az idegesít hogy az én kocsim egyik albumba sem került be.... pedig asszem 2. nap jelentkeztem is
  • Hunn1a
    #55750
    Mondom, nem kell majd jogdíjakat fizetni. Tehát, bár nem filmből származik, van olyan Yo, hogy a fejlesztők őt válasszák. Igen, ez szembe megy a kiírással, de hát ez a kapitalista Észak-Amerika...
  • gyeprefos007
    #55749
    de az melyik filmből van? mert tudtommal filmes verseny volt
  • Hunn1a
    #55748
    Végül a Kobra festésű Corvette nyerte a festésversenyt. Van egy sejtésem, hogy azért, mert ahhoz nem kell majd jogdíjakat fizetni valakiknek.
  • gyeprefos007
    #55747
    ja megvan... nyomi szerver -.- basszus már megijedtem
  • gyeprefos007
    #55746
    Ezmiiez o.O Tegnap még worldöztem mosmteg lépek be és csak egy lvl1-es profil van ott.... de a profilom még megvan csak nem az emailomon o.O
  • chris1997
    #55745
    Épp horkoltam :-P de köszi
  • trakk
    #55744
    Közben lecserélték a matricacsomagot is:
    8,000-től jár mindegyikhez
    És akciós a 8C A-Spec, 7,800 SB (ami még mindig röhejesen magas ár érte).
  • trakk
    #55743
    Ha már a főnök bá' nem rakta még ki:
    17,500 és 50,000 mellé
    8,000 mellé, de csak fizetésnél írja
    ez mindenhez
    Matrica maradt a Bumper Sticker csomag, neon maradt a fehér csíkos.
  • Quqa
    #55742
    Ha lenne kp-m egy ilyenem lenne …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha még több kp-m lenne ilyen … [spoiler] és ha ettől is több kp-m lenne akkor ezt vennék … [spoiler] de ha nagyon-nagyon sok kp-m lenne és egy baromi nagy házam akkor ezt vennék … [spoiler] ... persze akkor lenne mellette egy ilyen is!
    [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]