94802
  • Dealcsy
    #56344
    Grat druszám a lambocsomaghoz.

    MÁS: tudom, már befejeztétek a perfect10n körüli témának a tárgyalását, de annyi megjegyzésem van hozzá, hogy én csak annyi időt öltem bele a profilomba, amennyit nem szégyeltem és abszolút úgy, hogy nem érdekelt. Amit meg ráköltöttem az vagy a tanulópénzem volt (összvissz 1000 ft sms-ben), vagy egy olyan pénzmennyiség, amit el kellett használni és máshogy meg nem tudtam (amolyan ingyé' píz volt).
  • BONESAI
    #56343
    Én annó Gran Turismo 4-ben végigvittem a 24 órás Nürburgringet, Circuit de la Sarthe I,II-t, 1000km Suzuka-t meg egy csomó Enduro versenyt
  • RICCS98
    #56342
    Nah belekezdek egy rendőrősbe, a cél: minimum 1,5 óra.
    Remélem sikerült túlszárnyalnom az 1órás rekordom :D
  • Hunn1a
    #56341
    Erről az 5-10-20 körről az jut eszembe, hogy volt egy autós játék régen, a Sports Car GT, ami a megbízhatósági autóversenyzésről szólt. Le Mans nem volt benne, mert főleg az amerikai GT szériára fókuszált, de ott a végső kihívás 1 valós órányi Hockenheim volt. Itt válik el a mániákus a kazuártól.
  • RoboKutya78
    #56340
    Ha ismered a sorozatok egyikét másikát egy óra alatt sok mindent tudsz benne csinálni ment egy priv.
    Nem hiába lett a 2012 es év egyik közismert mmo játéka
  • Quqa
    #56339
    Nem, ezért nem lesz kiüldözve ez egy nagyszerű filmeposz/sorozat/filozófia/hitvallás, legalábbis a filmes része.

    #56333 A játékra rálestem és ha minden angolul megy nálam az nem nyerő sajna, meg még nem jöttem rá amióta ajánlottad, hogy ez stratégiai vagy simán harcolós, kardozós, lődözős játék, mert csak az utóbbit tudom elviselni. Meg hogy mennyire hosszadalmas egy küldetés, ha van ilyen, mert pont ezért hanyagolom a szimulátor -féle játékokat is, mert kinek van kedve 5 – 10 – 20 kört megtenni ugyan azon a pályán kicsit uncsi az olyan. Azért nem ártott volna egy spoilert alá tenni!
  • tutuhawer #56338
    a festésed rendben van, de a hátsó szárnyat hol szerezted be...?
  • RoboKutya78
    #56337
  • RoboKutya78
    #56336
    Láttad a GT-s nissanomat? kicsit átvágtalak vele:)
  • RoboKutya78
    #56335
  • tutuhawer #56334
    na... egy ilyen offfért mit fogsz kapni, te jó ég... nem is autós, meg is szakítja a céges internetet kicsit, a gyenge laptopot... Egy ilyenért engem a világból is kiüldöznének innen. :)
    Hát igen, te VIP vagy. :D
    Én is néztem a játékot amúgy, de nem lehet kormánnyal játszani, ahoy nézem. Márpedig új a kormányom...
  • RoboKutya78
    #56333
    Egy kis OFFF.!!
    Játékos csábítás. Ha eleged van az egész World-ből itt egy másik MMO amit tiszta szívből ajánlok. Ha van köztetek scif beállítottságú (Pl:Star trek) emberke annak figyelmébe ajánlom ezt a játékot. Ingyenes de fizetős is. A fejlődés nem bonyolult. Azoknak főleg tudom ajánlani akik tudnak angolul is de el lehet benne játszani ha nem tudtok.
    Átmeneti pihenésnek is javasolt. http://sto.perfectworld.com/






  • Ryder159
    #56332
    BMW akció van amúgy...
  • Dzsimmi
    #56331
    Ma szinte olyan érzésem van,mint két ünnep közt,annyi csalóval találkozok...
  • Quqa
    #56330
    Nekem is tetszett az M6 csak hogy nem követte az övvonalat az oldalsó csíkozás kicsit furán hatott (persze ez is szubjektív vélemény).

    #56328 Nem is az a gond, mert az gyárilag olyan, hanem a betűk közötti távolság … hát az nem valami egységes.
  • chris1997
    #56329
  • RoboKutya78
    #56328
    Te az a NOOB felirat direkt ilyen ferde???
  • RoboKutya78
    #56327
    Gratu
  • TOMDRIVER333
    #56326
    Kössz
  • BENCE4
    #56325
    gratu tomdriver:)
  • TOMDRIVER333
    #56324
    Igaz hogy arra is csak 4-en neveztek.
  • chris1997
    #56323
    Köszönöm
  • TOMDRIVER333
    #56322
    Szerintem az az Él Cámínó túl csúf ahhoz hogy Rondasági versenyen nevezzen.
  • chris1997
    #56321
    Nekem sem tetszett kaszni, de a festés gyönyörű. Én senkire nem szavaztam, sőt jelentkezni is elfelejtettem, pedig ezzel jöttem volna:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vagy ezzel:

    [spoiler] Nagyon megtetszett...

    Oké, ez fotószkép :D

    vagy...

    Nagyon imádom a Suprát
    És ezt akartam TCM-en beneveztetni a Rondasági versenyen

    [/spoiler]
  • noblem1983
    #56320
    Nézem a World facebook oldalát és az új Reventon hozzászólásainál ott a Boost hackes youtube link epic fail
  • TOMDRIVER333
    #56319
    Nekem tetszett.
  • Hunn1a
    #56318
    Én csak a body miatt nem Tomra adtam a voksom. A festése nekem is bejött, de az a bojler...
  • chris1997
    #56317
    Ha azzal lenne kapcsolatos, az már nem lenne nektek
  • TOMDRIVER333
    #56316
    Audival kapcsolatos?
  • chris1997
    #56315
    500Ft Bözsike utalvány? Nem, nem talált.
  • tutuhawer #56314
    pénzdíjas, ugye? legyen pénzdíjas, légysziiiiii... Vagy a nyereményt hadd váltsuk készpénzre, légyszi. vagy étkezés utalvány hadd legyen, az is jó nekem
  • chris1997
    #56313
    Máris gondolkodok egy másik versenyen, szerintem meg is van milyen és a nyereményhez méltó is.
  • axemane
    #56312
    Gratulalok Tomi. Megerdemelted!
  • BONESAI
    #56311
    Akkor repül is és megy neki a block.
  • tutuhawer #56310
    ukrán
  • TOMDRIVER333
    #56309
    Köszi Chrisz
  • chris1997
    #56308
    Nem :D

    Najó, küldöm
  • BONESAI
    #56307
    Rókakoma, nem magyar véletlenül ez a PAMMEP? Fenn van barátlistámon...
  • TOMDRIVER333
    #56306
    Nah, küldöd Chris?
  • BONESAI
    #56305
    Gratulálok mindenkinek, mindegyikőtök autója nagyon szép lett. Sajnos csak egyre lehetett szavazni, de mindegyikőtök megérdemelte volna a győzelmet. Legközelebb lehet én is nevezek majd