94802
  • BONESAI
    #56424
    Még annó Devellis mondta, hogy megpróbál beszerezni Hondákat Worldbe... Devellis már nincs, a hülye Drew meg nem fogja venni a fáradtságot.
    Tutu: kinn-lenn az utszán
  • gyeprefos007
    #56423
    én mióta worldözök azóta sirotom hogy nincs benne ez: álom1
    vagy ez: álom 2
    mindegy melyik csak sedan legyen. bár sztem nem lesz benne soha
  • tutuhawer #56422
    igaz igaz. A lényeg a lényeg, hogy a gyári exotic gépeket szerintem is üti a tuning japán, de a tuningolható exotic autókat csak meccseli, az érdekes verseny. Kinn az utcán. Online meg nem, sajnos.
  • gyeprefos007
    #56421
    azért tegyük hozzá hogy a 2 gép nem egy kategória. viszont tudtommal arrol volt szó idézem Cortinnar-t "Simán megállnák a helyüket a gyári "exotic" autókkal szemben" tehát én ugyanazt a hasonlatot erősítettem meg, amit Bonesai próbált megcáfolni. az eredeti hasonlat is a tuningolt japó és alap exotic volt. akár fair akár nem én témánál maradtam :D
  • tutuhawer #56420
    de a lambóval szemben a valóságban nem fair, hogy a mindenki által ismer és elismert elérhető tuningtól megfosztva indítod
  • gyeprefos007
    #56419
    Engedély ide vagy oda megcáfolja a kiírásod hogy a lambo megenne bármilyen japó tuninggépet. egy supra egy skyline messze a honda felett van és Cortinnar (bocs nemtudom ingame neved) azokat hozta fel példának. ha egy kis honda akár engedéllyel akár nem megehet egy lambot, akkor a kolega által felsoroltak simán alázzák tuningolva.
  • tutuhawer #56418
    na azért az ellenfeleket sem kell félteni. A mágnest is szívesen nyomják, de a nitrót még inkább
  • BONESAI
    #56417
    Na azért a Nismo-t sem kell félteni. Powerup nélkül megverheti még az SVt is
  • tutuhawer #56416
    én is pont ilyesmit akartam írni. A Lambó is legyen tuningolva, meg esetemben egy nissan, annak van összehasonlítási alapja. A bugatti-koenigsegg-kategória persze ne legyen tuningolva, avagy mutasson nekem egy optimalizált, sufni tuned Bugattit. Lényeg az, fair tuning mellett a Nissan meccselné a lambókat, a játék kurva messze van ettől, ahogy írta is az eredeti post.
  • BONESAI
    #56415
    Megnézném a Honda közúti engedélyét. Olyan mint egy agyonszteroidozott kisbaba
  • gyeprefos007
    #56414
    erre csupán 2 válaszom van :D

    és
  • veszettróka
    #56413
    Igaz. Kruger445 is nyert ott ultrát én is nyertem 2 egymást követő napon (19, 20.) szóval esélyes hogy te is nyersz valamilyet. Hogy pontosan milyet nem tudjuk megmondani mert mindenki mást nyer.
  • BONESAI
    #56412
    Jaj de azt ki nézi már.. azt sem tudtam hogy létezik olyan . Ott van csillagozott idő bőven.. 1:12 mission street, most 1:26 világrekord :D
  • zsomboor
    #56411
    Értem, sejtettem hogy arra gondolsz, de hát most még azért csak mindenki emlékszik hogy mi volt car class előtt és nem fog belekötni senki, onnan meg szép lassan majd "kiürülnek" azok az idők
  • SUNNY84HUN
    #56410
    a rendes időknél amit ír mikor lesel valakit ott csúnya is lenne ha valakinél csillag van ... persze hogy ott nincs neki se nekem se meg a tiszta játékosoknál sem
  • SUNNY84HUN
    #56409
    arról beszélek
  • zsomboor
    #56408
    Pedig én se látok nála egy csillagozott időt se ...egyedül a time history-ban vannak csillagozva régi idők, pl. Mission streeten régen ugyebár T3-as autókkal bőven gyorsabban lehetett menni, és azok ki vannak ott is csillagozva mert a limit alatt van, de hát a lényeg az hogy a stat oldalán nincs kicsillagozva semmi, nekem sincs
  • SUNNY84HUN
    #56407
    látom nem érted , hidd el neked is van pár csillagozott időd , nekem is és Tutunak is ezek persze tiszta idők ( most néztem direkt ) , pl mondjuk valaki megy m3 e30 al 2 perc 20 mp a pályarekordot , utána 2 hétre rá fut 3 perc 10 mp set erre csillagozza ilyenekre értem
  • koriii0012
    #56406
    Sziasztok!az igaz,hogy 19,20,21.napnál TH-ban ultra partok??ha igen,ak nem mindig. Pl rugók v ugyanolyanok!?
  • BONESAI
    #56405
    Nekem nincs csillagozott időm, s elég sok versenyen top150-300 vagyok. Az idők az autóktól is függnek. Ha valaki az 1:00 pályát teljesítette 1:00 alatt F1el és más azt 1:20 alatt Challengerrel akkor ott valami baj van
  • SUNNY84HUN
    #56404
    de mikor 1 perces pályán megy valaki 1:20 -30 at és csillagozza , szánalmas csak megkavarja az embereket .. mindenkinek van csillagozott ideje ilyen okból kifolyólag ( csalókat nem sorolom ide az más tészta csak a tisztességes játékosokról van szó )
  • Hunn1a
    #56403
    Ja, jöhetne már egy újabb söprés az oldalon. Valószínűleg javulna vagy 50 pozíciót a jelenlegi 800. helyezésem az összetett ranglistán.
  • tutuhawer #56402
    emberek mondják meg, mennyi a limit. Ha nem megfelelő, akkor kapsz egy csillagot
  • SUNNY84HUN
    #56401
    én amúgy marhára nem értem mikor csillagoz olyan időket ami nem is gáz , majd hogy nem szuttyogós idő
  • tutuhawer #56400
    Szerintem a csalókat kell nullázni, nem azokat, akiknek van csillagos ideje. A csalókat sokkal inkább törölni kéne mondjuk. Vagy nullázzunk, és kapcsoljuk ki a csalást. A sok befizető tán már azzal is kiegyezne.
  • BONESAI
    #56399
    Ja nem, bocsi. Másik idője van csillagozva, csak elnéztem. De attól függetlenül nullázhatnák az ilyen köcsögöket
  • tutuhawer #56398
    a csillagozott idő nem számít, nem fogadták el, a rendszer nem fogadta el, az hogy lehet előtted?
  • BONESAI
    #56397
    Én úgy szeretem amikor csillagozott idő van előttem a ranglistán
  • tutuhawer #56396
    Én azt mondtam mindig, hogy a veyron és meclaren-féle gépekhoz senki nem nyúl, ez a maximumuk, és ez rendben is van így. Nincs gáz, gyárilag übertuttifrutti, gyilokhardcore stb stb. De a Nissan minden téren képes felvenni a versenyt , úgy pályán, mint gyorsulásban, szintúgy a közúton fogyasztásban, de leginkább az autószalonban és a tuningműhelyekben. Egyediségben meg ki tudja... nem vagyok arab, aki a garázsban tartott gépet nézegeti, nekik az az egyedi, de a Nissan GT-R AMS Alpha12 utcai autó, nem dragster, és a switzer által optimalizált "ultimate street edition" is egy utcai autó. A tuningolt porschék és URL-es Lambók veszik fel a versenyt talán az én értelmezésemben.
    De tovább megyek, reagálok az NFS World kapcsán: legyen jobb bármely lambó, egyen meg reggelire a koenigsegg, de ne keresztbe nyeljen le. Akadjak fenn a torkán az R34-es vagy R34-ös Nissannommal. Legyek közel, és jóban is vagyunk. Győzzél le, és semmi gáz nem lenne. De sajnos nem ez a helyzet, erre mutatott rá az eredeti hsz. :(
  • BONESAI
    #56395

    Érdekes drag verseny
  • BONESAI
    #56394
    Ugyan kérlek...
    Egy Lamborghini akkor enne meg bármilyen tuningolt japán autót amikor csak akarna. Azért ne ess túlzásokba.
  • veszettróka
    #56393
    Na várj csak, veszek "no spoilert" az E-s Chargerre is, aztán sehol se leszel hozzám képest :D
  • chris1997
    #56392
    Előzd meg. Majd én is jövök :-D
  • Hunn1a
    #56391
    Kis hohó: 810. vagyok Agostini Avenue-n, és ki van előttem?
  • Hunn1a
    #56390
    TH 22. nap: 3 csillagos fordulattartomány-növelő a startnitróhoz. Még mindig nyerő a széria.
  • Hunn1a
    #56389
    A Suprában egyetértek, meglehetősen tunya a kanyarvétele, mintha ő sem akarná igazán.
    #56382: bizony, komoly. És most gyűjtöm össze a 22. nap gyémántjait, majd szólok, mi lett belőle.
  • Cortinaar
    #56388
    Vajon mikor lesznek az igazán tuning autók (supra, subaru, nissan, stb...) olyan megbízhatók és gyorsak, mint a való életben? PL egy tuning supra, skyline, 350z, Rx-7 úgy otthagyna egy porsche-t, akár lambot, hogy a visszapillantóban is hamar eltűnnének...
    Simán megállnák a helyüket a gyári "exotic" autókkal szemben, játékban meg hát egyik sem az igazi. Persze el lehet érni egy olyan kategóriát, amivel lehet futamot is nyerni néha, de pl. egy suprával elég kínszenvedés végigmenni a pályán.
  • zsomboor
    #56387
    http és a // között kimaradt a kettőspont, azért nem jó
  • gyeprefos007
    #56386
    Na jó marad a klasszikus módszer... feladom itt a link :'(
    http://cache.jalopnik.com/assets/images/12/2006/10/medium_rabbit_pgz_4_sm.jpg
  • gyeprefos007
    #56385
    Na mégegyszer :D
    MR2