94802
  • chris1997
    #56504
    Na, látom megy minden a régi kerékvágásban a fórum kinézetével kapcsolatban, remek.
  • BONESAI
    #56503
    BRISTOL & DIAMOND #182
    Beat YANICOM's time:
    02:29.948

    Az előbb mentem ezzel a YANICOM fazonnal. Kicsit nyomi fajta, csinált egy hibát kb fél percnél és ki is lépett... de azért multiban akarja a toplistás időit. Hát akkor ne lépegessen ki hanem szenvedjen meg minden egyes kört. Én legalábbig így csinálom.
  • veszettróka
    #56502
    Jaja, nálam is jó vége lenne a történetnek, hogy berontanak a kommandósok, muki eldobja vízipisztolyt, Drew-ék meg bejelentik faarccal a SWAT osoknak hogycsak tréfálkoznak valaki félreértette a helyzetet, nemis érti ki hívhatta ki őket :)
  • BONESAI
    #56501
    Szerintem nemzeti hőssé avatnák.
    A "fejlesztő" banda (fejlesztő ) agya beadná a kulcsot ha tudná mi megy. Bár szerintem nem is játszhatnak a játékkal, mert 7 év az alsó korhatár
  • veszettróka
    #56500
    A-s Bay Bridgen meg Lunaron meg Lionson 10 ből 7 cheater. Ha 1 sincs, akkor meg az a kiélezett 911 gt2 vel, m2 vel nitróval wallrideolok becsukott szemmel szarság van.
    Közben Ilyeneken jár az agyam hogy vajon hány évet kapna az a muki Kanadában aki túszul ejtené a fejlesztő bandát egy fegyvernek látszó tárggyal és pár órán keresztül folyamatos muiltira kényszerítené őket...
  • DEJAVU71
    #56499
    Amugy egy erdekesseg, h orakig mentunk a ket B s palyan multyt Vidiaval, es nem talakoztunk csaloval. Es most, h ezt leirom, meg jobban csodalkozom
  • DEJAVU71
    #56498
    Mar Vidianak is es nekem is menni kellett, ugyhogy ugysem tudtunk volna mar versenyezni tovabb, de majd meg osszefutunk
  • Hunn1a
    #56497
    Kevés rosszabb érzés van annál Worldben, mikor 3 magyar ellen mész (Csillag, Vidia és még valaki) és ki kell pattannod verseny közben a gép elöl, mert fater hív mutatni valamit. (És vele nem akasztok bajszot, mert ő az én koromban már átjött a román-magyar gúnyhatáron és megismerte édesanyám, én meg itt MMO-zok.)
  • trakk
    #56496
    Vannak.
  • chris1997
    #56495
    Fejlécek is vannak? Mobilon nem látom a scriptet.
  • chris1997
    #56494
    Ezek közül egyik sem érdekel
  • Ryder159
    #56493
    Kíváncs vagyok, hogy van e valami különösebb oka ennek nagy a leárazásnak. Mivel készülnek a mai (holnapi) frissítéssel.
  • BONESAI
    #56492
    Akciósak:
    Aftermarket: Spoilerek, felnik
    Autók:
    Alfa Romeo 8C Competizione
    Aston Martin DBS
    Aston Martin V12 Vantage
    Audi R8 5.2 FSI Quattro
    Bentley Continental Supersport Convertible
    Bentley Continental Supersport Coupé
    Bentley Continental Supersport Coupé DRAG EDITION
    BMW M3 GTR E46
    BMW M6 Convertible
    Chevrolet Corvette Z06
    Chevrolet Corvette Z06 Carbon Ltd. Ed.
    Chevrolet Corvette ZR1
    Chevrolet El Camino SS
    Ford GT
    Ford Mustang Boss 302 '12
    Ford Shelby GT500 Super Snake
    Jaguar XKR TREASURE HUNT EDITION
    Jaguar XKR
    Köenigsegg CCX
    Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni
    Lamborghini Gallardo LP560-4
    Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder
    Lamborghini Murciélago LP640
    Lamborghini Murciélago LP650-4 Roadster
    Lamborghini Sesto Elemento
    Lotus Europa S
    Lotus Evora
    Marussia B2
    McLaren MP4-12C
    Need for Speed World BFH SUV Royals
    Need for Speed World BFH SUV Nationals
    Nissan GT-R (R35)
    Nissan GT-R SpecV (R35)
    Nissan Nismo R34GT-R ZTune
    Pagani Zonda F
    Porsche 911 Carrera S
    Porsche 911 GT2 (996)
    Porsche 911 GT2 (997)
    Porsche 911 GT3RS 3.0
    Porsche 959
    Porsche Boxster Spyder
    Porsche Panamera Turbo
  • RED BULL F
    #56491
    Reggel látom, fú de jó, ma van Spade Street. Alig mentem rajta 3 kört, máris megkaptam a szokásos oltásokat: k*cs*g hekker, noob mr2, blablabla. Következő menetben rögtön ki is fogtunk egy instant win hackert. Na ennyit erről, ki a csaló. Erre viszont már semmit nem reagált a kölyök.
  • BONESAI
    #56490
    + nekem az UC is tetszett
  • BONESAI
    #56489
    Szerintem a Pro Street elég jó volt. Meg kihagyták a The Run-t és a HP-t, azok is jók
  • Ryder159
    #56488
  • BONESAI
    #56487
    Na végre normálisan néz ki a fórum.
  • chris1997
    #56486
    Nismo poowa. Ennyi
  • BONESAI
    #56485
    Sziasztok,
    Tegnap mentem privátban egy menetet Runway dragon Nismo-val. A váltót automatára állítottam mert gyorsulást teszteltem egy CCXRel. Lényeg a lényeg, belépvén az alagútba óriás gyorsulást véltem megfigyelni. 370km/h-ra gyorsult a Nismo, aminek eredeti végsebessége 345 körül van. Bezzeg az Aventadorom csak kb 5-6 km/h-val megy túl a végsebességén a lejtőn. Ötlet?
  • chris1997
    #56484
    kutyaól sose lesz IGC
  • RED BULL F
    #56483
    Remek. Ismét besz@rt a szerver...
  • SUNNY84HUN
    #56482
    van egy két egyén akit még nyugdíjaztatni kellene és az újabbak foglalkoznának a worldal jobban
    e30 meg a1 még tuti sokára lesz igc .. , mostani igc kínálatból a mégane nem rossz dög elég jól megy 1éve vettem meg boostér 1 profilomban , többit nem ismerem de nem is tartok rá igényt :))
  • chris1997
    #56481
    E30 majd ha fagy. Az nem lesz bent egy ideig az biztos.
  • Hunn1a
    #56480
    Ja, nekem is... Meg egy E30 M3, egy Miura meg egy Diablo. De hagyjuk, mert ezt a kört már sokszor lefutottam.
  • chris1997
    #56479
    Az IGC autók nekem perfectek. Nincs velük baj...bár egy golf mk1 kéne... A többiről meg....azt mondom szerintem javul a játék devellis óta.. Majd ezek is javulnak.
  • Ryder159
    #56478
    De hát nem abból van a pénz ha Te jól érzed magad, hanem abból, hogy a boostzabálók jól érezzék magukat...
  • Guido992
    #56477
    Igen de az is gáz hogy tiszta bug, ledob állandóan, sok a hacker multizni nem lehet tölük, kategóriákat nem jol ossza be. pl . vagyok B vel és berak ellenfélnek egy S est. mi ez már?? -.- 1 percet várni lobby ban, nincsen értelmes pálya mindig ugyanazok vannak szinte.. ezzel foglalkozzanak inkább ne azzal hogy milyen szuperautót tegyenek be -.- szánalmas.....
  • chris1997
    #56476
    Cash autókkal kapcsolatban?!
  • Guido992
    #56475
    Mekkora szarokat tesznek be LOL tiszta szégyen az EA
  • chris1997
    #56474
    Ergo az osszes A class autó le van árazva
  • Ryder159
    #56473
    Ezek valamire készülnek...
  • SUNNY84HUN
    #56472
    komoly a win 8 aki győzködött róla a közelmúltban annak köszi
    nagyon zsír cucc , pikk pakk kb 10 mp hogy már a win betölt és kattintok a mozzilára leállítás az meg kb 3mp ..
    ma pihenek és tesztelgetem mert nem megyek melózni
  • trakk
    #56471
    Most beírnám ide a listát az akciós verdákról, de túl hosszú lenne, menjetek inkább a Wiki főoldalára, ott ki van listázva mind.
  • tutuhawer #56470
    eeejha. Én nem vagyok otthon az online játékokban, nem tudtam, hogy ennyiféle lehet a letöltés. A második online játékom a simraceway, az első meg az NFS World. Ezek olcsók.
  • gyeprefos007
    #56469
    általában ha google-be beírom egy játék nevét akkor lesz párezer találat. s mivel nem ismerem a játékot ezért nem tudom hogy hivatalos oldalról vagy esetleg szerver oldalról kell-e letölteni . nem tudom hogy egy szerver van-e vagy több... nemtudom hogy szerverenként változik-e a kliens... ezért kértem linket.. na m1... azért köszi :D
  • tutuhawer #56468
    dobni egy linket több idő, mint a google-ban beírni akár a nevét a játéknak és első eredmény a simraceway.com
    közben szakadozik a net errefelé, Csá
  • gyeprefos007
    #56467
    Egész jónak tűnik. ki kéne próbálnom :D holnap lehet rárepülök ha nem leszek hulla a meló után. priviben tudnál dobni egy linket? :)
  • tutuhawer #56466
    teljesen ingyenesen játszható. 10 eurós befizetéssel a 25 leggyakoribb autót megkapod, amikkel kinyílik szinte a játék , és lehet menni naponta. POntosan 5 credit jár minden megtett körért, és pontosan tudod, melyik autóra gyűjtesz. A többiek is azzal mennek, setupolás nincsen, egyenlőek vagyunk. A multiplayer részben minden segítség engedett, lehet hajtani ellenem is, nincs igazi hátrány, ha jól belövöd az irányításodat. Kötöttség nincs, mindig megy a multiplayer, nem hétvégi futamos. De van az is, az első helyezettnek 80 euró díjazással. Licenszelt autók, pályák, minden létező mclarennel . Allan McNish segíti a készítést, meg dario franchitti és korábban dan wheldon is. 24/7 admin felügyelet a chatben, azonnal oldják meg a gondokat, ha kérdezel. Versenyeznek is, vagy csak felügyelik a futamokat.
  • Hunn1a
    #56465
    Végül is, mindkettőre van pénzem egyszerre. Akkor úgy lesz. Lesz egy villantós verdám C-be és egy izomgép D-be.